320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Geenius - Nõmme Kalju
    Jobu - Jalgpallihaigla


    Samas olen täiesti vastu jalgpallijobu valimisele.
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Geenius - pole kedagi
      jobu - Andres Vaher - täielik saabas ikka.

      Kommentaar


        "lisaaeg" vääriks ka kindlasti siinkohal tunnustamist (eriti tore, et netti üles riputati). kas just geniaalne, aga "pöidlad püsti" igal juhul
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Geenius:Nõmme Kalju või Lisaaeg.
          Jobu ei vali, pole vaja seda.
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            jobu võiks olla ka Dinaburg või mis Läti meeskond see oligi?
            ja üleüldiselt need kihlveoskandaalid...
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Mis mõttega te neid siin praegu pakute? JPH liikmed pole, siis ju hääletusest osa võtta ei saa ja see, mis te siin arvate ei muuda ju midagi.

              Kommentaar


                Vaata, neist ma tõesti ei saa aru, kes klähvivad et see on nõme ja blablaa
                Aga mina annan lihtsalt toredaid mõtteid edasi...
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Mis mõttega te neid siin praegu pakute? JPH liikmed pole, siis ju hääletusest osa võtta ei saa ja see, mis te siin arvate ei muuda ju midagi.
                  Ei või enam arvamust avaldada?
                  Samamoodi oleks võinud vinguda nendega, kes endale meeldivaid gruppe pakkusid teemas Eesti alagrupp 2010.
                  Ela ennast kuskil mujal välja.
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                    Geenius:Nõmme Kalju

                    Äkki oskad oma valikut ka põhjendada?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Äkki oskad oma valikut ka põhjendada?
                      Jumal küll Rein, kas siis 6-s koht esiliigas ja 4 punkti rohkem kui Valgal ei ole hea põhjus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Äkki oskad oma valikut ka põhjendada?
                        Said hakkama hea turundustrikiga, tõid Eesti liigajalgpallile sära juurde jne - tegid midagi erakordset Eestis, mida Eesti jalgpall just vajab. On sul paremaid pakkumisi geeniuse kohale? Minul tuleb hetkel meelde vaid Aavo Sarap, kes oleks võib-olla seda tiitlit veel väärt.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                          Said hakkama hea turundustrikiga, tõid Eesti liigajalgpallile sära juurde jne - tegid midagi erakordset Eestis, mida Eesti jalgpall just vajab. On sul paremaid pakkumisi geeniuse kohale? Minul tuleb hetkel meelde vaid Aavo Sarap, kes oleks võib-olla seda tiitlit veel väärt.

                          Levadale, sest ta lubab Rüütlil kahel toolil istuda.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Mis mõttega te neid siin praegu pakute? JPH liikmed pole, siis ju hääletusest osa võtta ei saa ja see, mis te siin arvate ei muuda ju midagi.
                            Esiteks on foorum kõige parem koht kus arvamust avaldada taolises küsimuses. Teiseks olen JPH liige. Ja kolmandaks soovitan sul sisutühje postitusi mitte teha vaid asjast rääkida, paku näiteks oma kandidaat välja.
                            Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                            http://www.jkpiraaja.ee/

                            Kommentaar


                              Nõmme Kaljule nüüd Esiliiga 6. koha eest ja kahele mängule publiku toomise eest Geeniuse tiitli andmine oleks küll päris suur avanss. Mitte et üle 400 inimese EL kohta oleks väike saavutus, aga mõned aastad tagasi oli ka Levadial igal mängul ikka väga suur fännklubi, minu mäletamist mööda käidi isegi 2 fännibussiga välismängudel. Seega ei midagi nii totaalselt uut, kui Kalju suudab ML'is igale mängule tuua 500 kodanikku, siis järgmine aasta hääletan kindlasti nende poolt.

                              Minupoolne Geeniuse hääl läheb kindlasti hoopis Oliver Kruudale ja KalevSpordile - Premier League ja valikmänge päris heade analüüside ja kommentaaridega näitava + järgmisel aastal igast ML voorust ülekande tegeva kanali sünnitamine on kindlasti jalgpalli populaarsuse tõstmiseks sel aastal suurim tehtud tegu. Pluss veel muud asjad, mida näha saab (ausaltöeldes ma vaatasin pühapäeval peale valikgruppide loosimist isegi naiste võrkpalli euromängu )

                              Jobu poolt annan hääle selle kasuks, et jobu mitte välja kuulutada.
                              Jube Tige Kala

                              Kommentaar


                                Minul tekkis küsimus, et mida on näiteks Jalgpallihaigla viimase aasta jooksul suutnud korda saata Eesti jalgpalli propageerimise nimel. Mingisugune areng? Üritused? Jne? On midagi üldse toimunud? Mina küll ei mäletaks, et midagi oleks tehtud selle nimel, et omasid staadionile saada.. Kerge varjusurm?

                                Parandage mind palun, kui olen eksinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X