320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ma ütleks siin koondise kaitseks niipalju, et kahjuks tekkis kahetsusväärne lugu seetõttu, et ka Kasahstanil oli sama värvi vorm. Kui Eestil üldse vormi kaasas polnuks, siis oleks muidugi teine lugu.

    http://www.youtube.com/watch?v=c8A-At1pZfQ
    Valget(away) vormi polnudki ju kaasas. Teine lugu.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Kas vähe naljakas ei tunduks, kui oleks auhinna väljakuulutamine ja kõlaks: "Jalgpallijobu EJL, kuna paaril mängul polnud varusärki kaasas." Sellisel juhul ütleks küll, et oi, kui hea aasta, et nii olematu probleemi pärast jobuks nimetatakse.

      Kommentaar


        kuule dannar see ongi naljakas et meil selliseid asju juhtub.Ei kujuta ette,eriti et mõne teise riigi jalgpallikoondis ajaks selga mõne teise riigi klubi särgid ja peaks maavõistlus mängu.Ma arvan,et mindaks esimesse spordi poodi ja ostetaks neutraalne särk.Ma arvan et mujal lihtsalt mängja keeldub sellisel moel oma riiki esindamast.See ongi naljakas ,et toome siia brasiilia aga ei suuda mõneks mänguks rahvuskoondise särki selga saada.
        Monica

        Kommentaar


          Geenius: Frank Bernhardt.
          Jobu: Tarmo Ruutli ( See pole normaalne peatreener koondise jaoks!)

          Kommentaar


            Geenius ja Jobu

            Ärgakem unetud.kuu lõpus tähtaeg.Pärast kõik varmad kobisema,et paljud siis hääletasid
            roos

            Kommentaar


              Algselt postitas Tosh Vaata postitust
              Geenius: Frank Bernhardt.
              Jobu: Tarmo Ruutli ( See pole normaalne peatreener koondise jaoks!)
              Nalja teed või?

              Kommentaar


                Ei. See on mu arvamus...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tosh Vaata postitust
                  Ei. See on mu arvamus...
                  njah, türgiga viik ja võit belgia üle olid halvad tulemused

                  Kommentaar


                    2008 a.

                    Bosnia - Eesti. No, kes mäletab...!?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tosh Vaata postitust
                      2008 a.

                      Bosnia - Eesti. No, kes mäletab...
                      kuidas 2008. aasta eelmisesse aastasse puutub?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        kuidas 2008. aasta eelmisesse aastasse puutub?
                        Duubeldan.

                        Kommentaar


                          Eesti jalgpallikoondisele on vajalik uus välismaalane peatreener.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tosh Vaata postitust
                            Eesti jalgpallikoondisele on vajalik uus välismaalane peatreener.
                            Ja sellepärast on Rüütli kohe nii jobu, et talle tuleb anda 2009. aasta jobu tiitel?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tosh Vaata postitust
                              Eesti jalgpallikoondisele on vajalik uus välismaalane peatreener.
                              Ja arvad, et välismaa peatreener tingimata parem kui siinsed treenerid?
                              Selliseid mänge nagu oli 2008 bosnia vastu tuleb kõigil meeskondadel ette. Sa ilmselt vaatad silmaklappidega koondise mänge kui aru pole saanud, et Tarmo koondist selgelt edasi viinud. Ma arvan, mis on ka üsna tõenäoline et sa oled lihtsalt kibestunud, et Rüütli kui endine Levadia peatreener eelmine hooaeg Florat juhendas.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tosh Vaata postitust
                                2008 a.

                                Bosnia - Eesti. No, kes mäletab...!?
                                Aga aasta 1990? 1994?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X