320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Nagu mismoodi siis...,oli tal kehv võistkond koos ve?
    sitast saia tegemine tähedas minu ajal halvast paremat tegema, ma ei tea, mis ta nüüd tähendab

    et siis esiliigast 5.(orgunnis mehi tiimi) ja publiku kohale meelitamine, näiteks
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      noooh??????

      Kommentaar


        Hääletus lõppeb 15. jaanuaril.

        Kommentaar


          kes juhib?

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            kes juhib?
            piilupart.

            Kommentaar


              Noh, kes kes kes?!

              Kommentaar


                Aasta jobu: TARMO RÜÜTLI.
                Minu poolt kindlasti kohe!

                Miks?
                1. Ei jäänud see pendeldamine kahe klubi vahel heaga silma ning pealegi, koondise kõrvalt ei pidavat ju üldse olema võimalik klubi juhendada? Mees, kes sööb sõnu.

                2. Viimane piisk karikasse oli SLÕhtulehes avaldatud nn "Sport 2009". Seal Meie kullakallis Tarmo vastas küsimusele "Mitu medalit võidab Eesti murdmaasuusatamise MM-il Liberecis?" üpriski negatiivse alatooniga: "Mitte ühtegi. Nad on ju rahul ka seitsmendate kohtadega!". See tekitas raevu, viha selles mehes! Kas hakkame meelde tuletama, et "Tark seismine on olulisem kui lollilt jooksmine"? Sealt samast tooks välja kohe lause "FC Flora peatreener Tarmo Rüütli pärast Hamburgi saalijalgpalliturniiril saadud kolme kaotust silmnähtavalt pettunud polnud ning kinnitas, et mööda külgi midagi maha ei jookse." Seega tema oli oma viimase kohaga rahul, kogemusi ju saadi. Aga teisi mustaks küll, kui sitad need on ja omadega hakkama ei saa. Ei tea, kas jääb märkamata, et kui jalgpallis 1 mees täna vääratab, siis meeskonnatöös ei ole see nii märgatav ning laev on võimalik ohutult isegi võidusadamasse tüürida. Suusatajatel on 50-100 oponenti koguaeg sabas, kuid seda ei märgata. Lihtsalt hämmastav, kuidas jalgpall on kõige alus. Tarmo, kullake, meie koondis sörgib tabelis kohtadel 115-130, aga sellest ei ole hullu midagi! Anname andeks, et sa rahuldud selliste kohtadega ning saad 0:7 mitte-just-kõige-tugevamatelt oma väravavõrku. HÄBI, Tarmo, HÄBI! Enne kui tuled teiste kohal laiemalt sõna võtma, vaata, et su enda ninaesine kannataks kriitikat...
                See lõputu võrrand..

                Kommentaar


                  suusatamise (kui teise spordiala) mustamine võis olla ka puhtalt strateegiline. Tõsi, see on selles mõttes tobe, et meediast on läbi ilmunud, et mitmedki tippsuusatajad (Mae, Olle, Veerpalu) käivad tihti A le Coql mänge vaatamas. Et kellele, siis Rüütli praegu halvasti ütles - eesti koondise toetajatele.
                  Seega jah:
                  "Kallis, Mae, minu meelest sa sõidad ennast meelega alati 7ndaks, vahel ka 8ndaks. Aga tule teine kordki ikka seda vaatama, kuidas baltikumi nõrgim meeskond Fääri Saari 4:KOLM võidab. Ilmselt sütitab see sinus jalgpalli pisiku ja leiad teine kord tee ka meistriliiga mängule."
                  Tõepoolest, Mae - valik oleks sul suur ja lai, kuna teatavasti mängib iga meeskond kõigiga 4 korda läbi.
                  Aga kui nüüd tõsiselt ka rääkida, siis arvan, et Rüütli tuleks jobu mängust kõrvale jätta. 1. Mees alles alustas - see hooaeg saab olema tema proovikivi. 2. Türgiga 0:0! Jobu võiks olla ikka Ossipov ja Gussev või kui süüdistused on valed, siis nende süüdistaja.

                  Kommentaar


                    Kenakena, Eesti meistikatel saavad Mae ja teised tipud oma esikohad kätte. Samamoodi ka Flora ja Levadia. Väga vabalt. Aga rahvusvahelisel areenil, kas nad mõnel suuremal turniiril on saanud ka mingisuguse koha teises kümnes üldse?
                    See lõputu võrrand..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                      Kenakena, Eesti meistikatel saavad Mae ja teised tipud oma esikohad kätte. Samamoodi ka Flora ja Levadia. Väga vabalt. Aga rahvusvahelisel areenil, kas nad mõnel suuremal turniiril on saanud ka mingisuguse koha teises kümnes üldse?
                      Kuidas nende aasta postitustega teil siin oli?
                      Kindel kandidaat!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        Kuidas nende aasta postitustega teil siin oli?
                        Kindel kandidaat!
                        Eelmine oli ikka julmem.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Sen-le!

                          Ma lootsin, et inimestes on pisutkenegi loovust, kuid tundub, et eksisin. Andesta mulle. Nii, kui me hakkame siis neid CL-le ja asju vaatama, siis finaalis on kaks meeskonda. Paratamatult peab keegi võitma, keegi jääma teiseks. Nii, aga kui natukene vabamalt mõelda, siis: Meie jalgpalliklubid seisavad targalt paigal, kuid siiski saavad eelringides pähe, noh healjuhul läheb õnneks, saavad ka esimesse ringi. Aga mitu klubi neist paremad on? Finalistid - 2, poolfinaalidest 2 mitte edasisaanud meeskonda = 4 juba paremat, veerandfinaalidest 4 said edasi, 4 kaotasid = 8 meeskonda. Ja kui nii edasi vaadata, ilmnebki tõsiasi, et nad ei ole saanud ei 4, ei 8 ... jne parema sekka. Seega sörgime kusagil kaugel. Loodan, et mõistad mu mõttekäiku, kui mitte, siis prindi mu postitus välja ja pane kasvõi külmkapimagnetiga oma külmiku peale. Luba saadud!
                          See lõputu võrrand..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                            Sen-le!

                            Ma lootsin, et inimestes on pisutkenegi loovust, kuid tundub, et eksisin. Andesta mulle. Nii, kui me hakkame siis neid CL-le ja asju vaatama, siis finaalis on kaks meeskonda. Paratamatult peab keegi võitma, keegi jääma teiseks. Nii, aga kui natukene vabamalt mõelda, siis: Meie jalgpalliklubid seisavad targalt paigal, kuid siiski saavad eelringides pähe, noh healjuhul läheb õnneks, saavad ka esimesse ringi. Aga mitu klubi neist paremad on? Finalistid - 2, poolfinaalidest 2 mitte edasisaanud meeskonda = 4 juba paremat, veerandfinaalidest 4 said edasi, 4 kaotasid = 8 meeskonda. Ja kui nii edasi vaadata, ilmnebki tõsiasi, et nad ei ole saanud ei 4, ei 8 ... jne parema sekka. Seega sörgime kusagil kaugel. Loodan, et mõistad mu mõttekäiku, kui mitte, siis prindi mu postitus välja ja pane kasvõi külmkapimagnetiga oma külmiku peale. Luba saadud!
                            Tore et sa nii lahke oled ja lubad printida ja isegi külmkapi peale kleepida. Aga tänan, piisab kui ma siin sellist lollust loen.
                            Sa võrdled jalgpalli ja suusatamist??? Einoh, tule taevas appi.
                            Aga tõesti, ma ei viitsi oma aega selle peale raisata et sulle seletada kui erinevad on jalgpall ja suusatamine. Võibolla keegi teine viitsib.
                            Ilusat päeva!

                            Kommentaar


                              Kas nii piisavalt erinev, et Eesti üks tunnustatumaid jalgpallitreenereid võib suvaliselt ilkuda, kuigi enda tulemused pole mitte paremad? Näitab nagu nonrespekti suusatreenerite vastu. Iga kingsepp jäägu oma liistude juurde.

                              Olgu, ei hakka end rohkem ärritama selle teemaga, minu silmes on see jobu mul teada, eks näis, kes ennast järgmine aasta "tõestab".
                              See lõputu võrrand..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Taux007 Vaata postitust

                                Ma lootsin, et inimestes on pisutkenegi loovust, kuid tundub, et eksisin.
                                Sul endal igatahes loovusest puudu ei tule. Mingisuguse meelelahutusliku ennustuse juures visatud sõnakõlksust selliseid järeldusi teha... Jobu! Raev! Viha! Häbi! Strateegiline mustaja!

                                Võtke huumoritunde parem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X