320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuleb välja, et ballacki puhul on tegemist veel muusikaeksperdiga, sest ilmselgelt ei läinud ju ükski noot täppi. Ükski seitsmest noodist. Pagan, see Sundja-poiss on osav poiss.

    Kui ühel korral tuleks too Kojamehe bänd hümni räuskama, siis oleks OK?

    ballack kuule, kas ei ole hümni lörtsimine too mingi fännide laul, mida enne mängu alatihti lastakse? Vahepeal jörisetakse hümni ikka nii koledasti, et mul on alati need sekundid jube piin olla staadionil. Rääkimata sellest, et edasi tuleb vahepeal lausroppust. Publiku hulgas olevad lapsevanemad on päris hädas kui peavad oma 5-6-7-8 aastastele seletama, et mida täpselt tähendab üks vöi teine väljend, mis just laulus kölasi. Ja miks vatane pasa on ja kas ma vöin söber Kallele ka öelda, et ta on pask. Jnejnejne.

    Palju önne. Jöuame sama silmakirjalikkuse juurde kui too flora ja levadia fännide sönasöda. Ühed mustad katlad-pajad köik.

    Kommentaar


      Kusjuures, kui lastakse ainult publikul hümni laulda, siis enamus inimesed laulavad mööda ja nii mõnelgi pole sõnad peas jne. Siis võiks ju samamoodi Papa koos kurikaga rahvasse peksma lasta?

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack
        võrdle nüüd neid kahte esitust. sundjal oli viis midagi sellist et ükski noot vist ei läinud täppi ja siis laulis hümni sõnadega kuidagi nii haigelt et keegi ei osanud järgigi laulda. ledi puhul oli selgelt aru saada mida mängitakse ja kaasa sai laulda nagu hümn ikka.
        Mõistus pole ikka oma teha. Mine käi ajaviiteks mõnes muusikatunnis ja õpi mõni noot selgeks ja tule siis sel teemal arutlema
        Viis on selline, et ükski noot ei lähe täppi
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Sundja versioon oli iseenesest väga huvitav ja mulle igatahes meeldis.
          Asi oli pigem selles, et vale koha valis laulmiseks.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
            Sundja versioon oli iseenesest väga huvitav ja mulle igatahes meeldis.
            Asi oli pigem selles, et vale koha valis laulmiseks.
            Nõustun sada protsenti. Ka mulle meeldib Sundja variant hümnist. Väga omapärane igatahes. Küll aga oli tõesti pisut ootamatu ja harjumatu seda varianti enne jalgpallimängu kuulda.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Ah, mis siin tühja ikka vaielda, kui hümnipeksjat Franki jobuks ei tunnistata, siis vöib organisatsioon nimega jalgpallihaigla kuulutada ennast köikide jobude emaks ja asi korras.
              Samas ei huvita too geeniuse ja jobu asi mitte kedagi. Absoluutselt. SLÕhtuleht teeb väikse nupu ja unustatud. Vahetpole.

              Kommentaar


                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                Ah, mis siin tühja ikka vaielda, kui hümnipeksjat Franki jobuks ei tunnistata, siis vöib organisatsioon nimega jalgpallihaigla kuulutada ennast köikide jobude emaks ja asi korras.
                Samas ei huvita too geeniuse ja jobu asi mitte kedagi. Absoluutselt. SLÕhtuleht teeb väikse nupu ja unustatud. Vahetpole.
                Nüüd ma ei taipa......kedagi see absoluutselt ei huvita,aga häält tõstavad teemas paljud.
                Miks siis Franki jobuks tunnistada kui see absoluutselt kedagi ei huvita?
                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                  Nüüd ma ei taipa......kedagi see absoluutselt ei huvita,aga häält tõstavad teemas paljud.
                  Miks siis Franki jobuks tunnistada kui see absoluutselt kedagi ei huvita?
                  Kedagi peab ju valima?
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Jalgpallihaigla võiks kuulutada, et seoses peakandidaadi sobimatusega enam jobu auhindu välja ei anta. Oleks kõigil meeldivam, kui see auhind kaoks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                      ...
                      ballack kuule, kas ei ole hümni lörtsimine too mingi fännide laul, mida enne mängu alatihti lastakse? Vahepeal jörisetakse hümni ikka nii koledasti, et mul on alati need sekundid jube piin olla staadionil.
                      vot see on küll teks millele tahan vastu vaielda - siin ilmneb nii eestlaslik kartus mööda lauda - äkki laulan sama moodi? ja nõnda ongi alati hümnide ühislaulmiste asemel hoopis vaikus. mina laulsin ka mööda, kuid nii valjult kui sain enne U-19 Horvaatia kohtumist, tundub, et minu ümber olid sama mõtteviisiga inimesed - parem mitte laulda, kui seda mööda teha.. ja tead - kurb on selle pärast.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Einoh ma laulan ka hümni kaasa ja arvestades seda, et koolis segakoori mind vastu ei võtud, siis ilmselgelt ei laula minagi õigesti, aga on vaks vahet kas laulavad fännid enne mängu köik koos vöi see lorilaul, mida lastakse enne mängu. See lorilugu on lihtsalt piinlik.

                        Hümni mittekaasalaulmine on mulle alati imelik tundunud. Üks mu lemmikmomente võistlustel on see hetk kui lastakse hümni, vahetpole, kas enne mängu vöi siis autasustamisel ja ma laulan mönuga kaasa ning alalöpmata vaadatakse mind kui imelikku - loll oled laulad vä? - aga missiis, kaasa laulda on ägä. Kuid siiski-siiski - see paganama laul, mis tuleb lindil on nii piinlik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack
                          kui kõik laulavad siis tasandatakse see erinevate äärmuste poolt ära ja kuulda on normaalne hümn. ilmselgelt ei pea kõik väga hästi viisi kuid see tasandub kui kõik kaasa laulavad.
                          Õnneks oled meil sina. Aga äkki järgmise mängu eel saadad JPH koori klaveril? Oleks ju romantiline ja näitaks sellele tolale, kuidas hümni austada tuleb. Noh, oht on muidugi see, et kui teistele ei meeldi, siis pead endale ise vastu hambaid panema.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            ballack. Vaata, minule näiteks ei meeldi imperialistide lipp eesti lipu värvides. See on küll kujunduselt ilus, aga ma ei saa lihtsalt aru, miks on vaja ühendada meie värvid sümboliga, mis meid mingilgi moel ei esinda. Kui ma oleks noor ja radikaal, siis võiksin kasutada ka sõna "mõnitamine".

                            Kui ma nüüd läheks ja sõidaks sirgelt pasunasse vennale, kes sellisel moel meie lipuvärve mõnitab (näiteks Päkapikule tema avatari eest), siis mille poolest see erineks Sundja peksmisest?

                            Mõlemal juhul ei olnud eesmärgiks mõnitamine, aga kukkus nii välja. Kahju küll, aga näib, et Päkapikul tuleb siiski füüsiline märkus aktsepteerida.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              ballack. Vaata, minule näiteks ei meeldi imperialistide lipp eesti lipu värvides. See on küll kujunduselt ilus, aga ma ei saa lihtsalt aru, miks on vaja ühendada meie värvid sümboliga, mis meid mingilgi moel ei esinda. Kui ma oleks noor ja radikaal, siis võiksin kasutada ka sõna "mõnitamine".

                              Kui ma nüüd läheks ja sõidaks sirgelt pasunasse vennale, kes sellisel moel meie lipuvärve mõnitab (näiteks Päkapikule tema avatari eest), siis mille poolest see erineks Sundja peksmisest?

                              Mõlemal juhul ei olnud eesmärgiks mõnitamine, aga kukkus nii välja. Kahju küll, aga näib, et Päkapikul tuleb siiski füüsiline märkus aktsepteerida.
                              kohe tuuakse sulle üks näide esimese vabariigi aegadest kus sarnane lipp kasutusel olii.. endal pole kahjuks meeles kes seda kasutas
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                kohe tuuakse sulle üks näide esimese vabariigi aegadest kus sarnane lipp kasutusel olii.. endal pole kahjuks meeles kes seda kasutas
                                ..kui ma ei eksi siis Eesti mereväes on analoogne (st. sarnase union-jacki motiiviga aga värvide paigutus/asetus on vahetuses) lipp ka praegu kasutuses.
                                Mina tegin oma musta taustaga union-jacki sarnase lipu u. 2001a. (vast oli esimene taoline fänni tribüünil aga vbolla kunagi ennem 90nendtae keskel oli ka kellelgi - vist haapsalu fännidel ja sinise asemel roheline) ja seda austusest inglaste vastu kui kaasaegse jalgpalli sünnimaale ja Maarjamaale importijatele...nüüdseks on neid jah juba mingi 6..7 tk.statkal lehvimas...mind see ei häiri aga uusi ja huvitavaid lippe tahaks !
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X