320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

    Originally posted by kojamees

    Aasta aruanne aga on suhteliselt ilmekas ja teguderohke,mida ei peaks häbenema mitte ükski organisatsioon
    Küsin niisama, mitte norimise mõttes, kas seda aruannet oleks võimalik ka kuskil kirjalikul kujul näha? Usun, et nii mõnedki kaugemad Tallinna-välised JH liikmed sooviksid teada, mida juhtkond käesoleval aastal korda on saatnud.

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu

      Aasta alguses ,ikka aasta alguses.Kuigi ei sooviks seda niisama ülesse riputada-tundub kohati liigagi Jalgpallihaigla kiitmisena Eesmärgid mis said püstitatud on ületatud ja tunne on tõesti MEGA
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

        Lihtsalt huvi pärast - kas uue aasta alguses on lõpuks põhikirja ka võimalik näha? Ning kas üldkoosolek on veel mitme aasta taga?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

          Originally posted by Martin


          Lihtsalt huvi pärast - kas uue aasta alguses on lõpuks põhikirja ka võimalik näha? Ning kas üldkoosolek on veel mitme aasta taga?
          Ka minu arvates on see Jalgpallihaigla värk kuidagi ära vajunudMinu teada peaks sellele organisatsioonil ka juhatus olema.Sooviks juhatuse liikmete kommentaare.
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

            Originally posted by kojamees


            Kas juhatusest ühe mehe välja arvamine on juhatuse lagunemine???Sina Kallis Rootsi Kunn pole kunagi Juhatusse kuulunud,nii et ära häma.Ja miks arvati juhatusest üks liige välja-äkki värskendaksid ka teiste mälu.
            Aasta aruanne aga on suhteliselt ilmekas ja teguderohke,mida ei peaks häbenema mitte ükski organisatsioon
            ... ainult armastus jalgpalli vastu ja lootus et Eesti vutifännid uute tuulte puhudes taas ühtsemalt ühe mütsi alla koonduksid ei luba mul ja seetõttu ma ka ei taha/saa seda eelpoolkõneleja postitust kommenteerida... liivakastimängude aeg peaks kord lõppema.

            Geeniuse tiitli annaksin
            1.SLÕhtulehele/Vaher/Põldoja ja CO. - kui kõige enam operatiivse Eesti jalgpalliinfo ja kommentaaride edastajale ja arvamuste kujundajatele massimeedias.
            2. firmale American Tours - kes vaatamata sellele et EJL oli neile ca. miljon võlgu lennutas koondist ja fänne ikkagi alagrupi- ja sõprusmängudele (kes vähegi turundusega ja marketingiga kokkupuutunud on ja teadlikud meie reisibüroode raamatupidamise köögipoolest kujutavad ette mida tähendab väiksel firmal milline miinus käive) - elik siis AASTA JALGPALLISÕBRALIKUM tiitel neile
            Jobu tiitel (väga ebaõnnestunud nimevalik ...sic!) - tandem TallinnaLinnaVAlitsus vs. Pohlak kes ei suuda omavahel kompromissi leida staadionikompleksi lõpuni ehitusel ja haldamisküsimustes - mistõttu kannatavad mängijad ja jalgpallifännid...

            P.S. kindlasti eisaa JHle anda aastajobu tiitlit sest mingit tegevust on aastalõikes siiski märgata (koduleht, afterpartyd) , aga regressi tiitel kui ta olemas oleks oleks paslik...olgem ausad sellist entusiasmi ja forseeritust nagu aasta tagasi - sellest ei ole midagi kahjuks järele jäänud... aga kõik võib muutuda ..loodame parimat..PEACE
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

              Originally posted by jansa

              P.S. kindlasti eisaa JHle anda aastajobu tiitlit sest mingit tegevust on aastalõikes siiski märgata (koduleht, afterpartyd) , aga regressi tiitel kui ta olemas oleks oleks paslik...olgem ausad sellist entusiasmi ja forseeritust nagu aasta tagasi - sellest ei ole midagi kahjuks järele jäänud... aga kõik võib muutuda ..loodame parimat..PEACE
              Jobu tiitlit on jah pisut raske JH-le anda, aga oleme ausad, kodulehe valmissaamine ja üheaegselt 3 afterparty korraldamine ei ole just teab mis saavutused millega hõisata. Kuna ma olen teatud põhjustel olnud JH tegemistest pisut kaugemal ja suurt midagi pole kuulnud sellest, siis ootan igatahes huviga uut aastat ja aastaaruannet, mis peaks kõikidele liikmetele olema kättesaadav.
              Aga rääkides Aasta Jobu tiitlist, siis eile juhtusin vaatama saadet Tegelik KesKus, kus Juku-Kalle Raid lahkas Noole Europarlamenti valimise teemat ja tõi paralleeli et kui Nool läheb Europarlamentim, siis võiks ju Eesti Jalgpallikoondises mängida ka ülekaaluline Mart Laar ja suitsetav Carmen Kass. Nool arvas sellepeale et sportlikust resultaadist lähtudes pole vahet, kas mängivad Laar ja Kass või praegune koondis, tulemused on ühesugused. Ausaltöeldes ajas natuke pasa keema see asi, et mees, kes on küll jah võitnud päris mitu tiitlit, aga samas sellisel alal, mida maailmas harrastab miljoneid kordi vähem inimesi, lihtsalt mõnitab teisi sportlaseid. No ma lihtsalt ei saa aru temast.
              Jube Tige Kala

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                Ka mina kuulsin seda Noole juttu. Pole see mees kuangi eriti meeldinud ja teisi sportlasi halvustada ikka ei tohiks niimoodi. Ise on tippseltskondades liikunud tegelane ja peaks teadma küll, kui raske tööga midagi saavutatakse.
                On ainult üks ANDRES OPER!!!

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                  ma ikkagi mõtlen, et jobutiitel peaks minema ikka sellele kes on jalgpalli vastu kuidagi olnud või midgi pahasti teinud vms. jalgpallihaigla on nagu jalgpalli vastu kuidagi olnud? ei usu.jobutiitlit ta kindlasti ei vääri, arvan mina
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                    Noole jutt oli suht mage jah, jättis mulje lapsikust kadedusest...
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                      Respecta ,jansa.Jobu tiitel võiks ikkagi küll Pohlakule minna.tema jäärapäisus on mu arvates rohkem selle staadioni mitte valmimise taga.Miks tal oli uut varuväljakut vaja???Kas vana ei kõlvanud enam.Selle raha eest mis sinna pani oleks võinud staadionit parem kõpitseda.Vana oleks sobińud küll veel.Samuti ei oska mees valida mida on ilus rääkida meedias ja mida mitte.Hea näide eilne Õhtuleht kus ta Leetma teemal sõna võttis.Isegi kui oli nii nagu ta rääkis pole ilus selliseid asju meedias kaagutada.See näitab ,et Pohlak on lihtsalt nii lapsik ,et ei suuda üle olla oma solvumistest.Saa palub täiskasvanuks hr.Pohlak.

                      Geeniuse tiitel võik minna Sergei Ratnikovile.Tänu temale suutis TVMK Florale just vastu hakat nii palju kui ta hakkas.karikavõit hea näide mu arust.Meistriliigas läks muidugi nagu läks,aga ilma TVMK ta oleks hoopis igavam olnud.Samuti väärib austust mehe eesti keele oskus mis suht haruldane vene rahvusest treenerit hulgas.

                      Lühidalt - geeniuse tiitel Ratkale
                      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                        Kisub OffTopicuks aga noh mis seal ikka
                        Soovitan lugeda novembrikuu Sporditähe Vaapo Vaheri veergu. Noolest on seal juttu küll jah. Aga noh ega Nool ei kuulugi vist väga mötlevate sportlaste hulka, ta enne ütleb ja siis mötleb (kui mötleb!)

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                          Sattusin ka Noolt eile kuulama, ning kuigi ma samal ajal olin mõtetega natuke eemal kirjutades referaati isadusest jäi mulle mulje, et pigem oli võrdlus selline: reaalne praegune koondis ning Laar ja Kass mängivad oma tiimiga omasuguste seas, ehk siis mitte väga labaselt kompromiteeriv ütlus.

                          Samas, ega Nool eriti mõttega oma jutule tavaliselt järgi ei jõua küll, niiet võis ka teisiti mõelda.

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                            Originally posted by 13
                            Respecta ,jansa.Jobu tiitel võiks ikkagi küll Pohlakule minna.tema jäärapäisus on mu arvates rohkem selle staadioni mitte valmimise taga.Miks tal oli uut varuväljakut vaja???Kas vana ei kõlvanud enam.Selle raha eest mis sinna pani oleks võinud staadionit parem kõpitseda.Vana oleks sobińud küll veel.Samuti ei oska mees valida mida on ilus rääkida meedias ja mida mitte.Hea näide eilne Õhtuleht kus ta Leetma teemal sõna võttis.Isegi kui oli nii nagu ta rääkis pole ilus selliseid asju meedias kaagutada.See näitab ,et Pohlak on lihtsalt nii lapsik ,et ei suuda üle olla oma solvumistest.Saa palub täiskasvanuks hr.Pohlak.
                            Anname jah jobu tiitli mehele, kellele Eesti jalgpall võlgneb ikka masendavalt palju. Samas oleks ju lahe mängida Lätiga viiki, mille järel kuuevarbaliste peatreener ameti maha paneb, nagu San Marino tegi. Vaata kui mitu päeva saaks veel tähistada. 13, paraku oleme siiski pisut kaugemale jõudnud, minu arvates õnneks. Rääkides uuest varuväljaku ehitamisest - oled sa vanal mänginud viimasel ajal? Oled sa uuel mänginud? Üks on ikkagi veel eelmise põlvkonna kattega, ilma mingite kommunikatsioonisüsteemideta katte all, teine on ikkagi väga hea kattega (kuigi jah, Kotka staadionil kulutati korralikumalt tehes raha kindlasti paremini). Ja kui vaadata Flora trennide aegu, siis on õhtupoole mõlemal väljakul väga palju nii suuri kui väikseid pallureid. Valiks siis üldse Aasta jobuks Pijpersi, kellelpolnud just erilielt sel aastal saavutusi millega hõisata või Levada, kes oma jäärapäisuse tõttu ei ehita uut staadionit?
                            Üldiselt mul poleks absoluutselt midagi selle vastu kui Ratnikov kuulutada aasta geeniuseks, väga sümpaatne treener on, aga ausaltöeldes, 13, ma sult nüüd sellist lauslollust ka ei oodanud.
                            Jube Tige Kala

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                              Originally posted by Miq
                              Valiks siis üldse Aasta jobuks Pijpersi, kellelpolnud just erilielt sel aastal saavutusi millega hõisata ....
                              Viia FC Flora meeskond läbi hooaja ilma ühegi kaotuseta. See on saavutus vöi mitte?

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                                Originally posted by 13


                                Respecta ,jansa.Jobu tiitel võiks ikkagi küll Pohlakule minna.tema jäärapäisus on mu arvates rohkem selle staadioni mitte valmimise taga.Miks tal oli uut varuväljakut vaja???Kas vana ei kõlvanud enam.Selle raha eest mis sinna pani oleks võinud staadionit parem kõpitseda.Vana oleks sobińud küll veel.Samuti ei oska mees valida mida on ilus rääkida meedias ja mida mitte.Hea näide eilne Õhtuleht kus ta Leetma teemal sõna võttis.Isegi kui oli nii nagu ta rääkis pole ilus selliseid asju meedias kaagutada.See näitab ,et Pohlak on lihtsalt nii lapsik ,et ei suuda üle olla oma solvumistest.Saa palub täiskasvanuks hr.Pohlak.

                                Geeniuse tiitel võik minna Sergei Ratnikovile.Tänu temale suutis TVMK Florale just vastu hakat nii palju kui ta hakkas.karikavõit hea näide mu arust.Meistriliigas läks muidugi nagu läks,aga ilma TVMK ta oleks hoopis igavam olnud.Samuti väärib austust mehe eesti keele oskus mis suht haruldane vene rahvusest treenerit hulgas.

                                Lühidalt - geeniuse tiitel Ratkale
                                ... palun mind mitte valesti tõlgendada : ma pakkusin seda jobu tiitlit n.ö. tervele situatsioonile mis on kujunenud jalgpallistatka ehitamise ümber, milles ei leita kompromisse kahe osapoole poolt FCF/Pohlak - TLV... Aivar võiks ka ise veidikene oma sirget selga kasvõi natukenegi kummardada sest kaks kõva kivi head jahu ei jahvata... mõnikord tuleb selleks et edasi minna veidi endale tuhka pähe raputada...
                                Ehkki Pohlaku enese- ja põhimõttekindlus ka sellises olukorras mulle meeldib...ainult et hetkel mängib selline jäärapäisus tema ja fännide kahjuks...
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X