320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

    Pijeprs on kindlasti hea treener ja vääriks geeniuse tiitlit, kuid ometi ei makskaks unustada koondise halba aastat. No jah, tegelt ju ei olnud halb aasta. Aga kui arvestada seda, et Läti jõudis meist märksa kaugemale, siis tekivad mitmed küsimused.
    Floraga tegi Pijepres fantastilise aasta .... kahjuks jäi see fantastika Eestisse.... Euroopas oli Flora siiski null ja ka koondiselt oleks natuke enamat oodanud, sest eks alati loodetakse piiri tagant tulnud meestelt rohkemat. Loogiline, et ega nad mingid ebajumalad pole, aga ikkagi.... Samamoodi tegi ka Hamre super hooaja, aga jällegi ainult Eestis.... otsustavas mängus Tiraspoliga suutis ta silma jääda ainult sellega, et jättis neli head võimalust löömata.
    Seega pakuks geeniuseks Mart Poomi - pole ühtegi halba sõna tema kohta öelda.
    Jobu tuleks tõenäoliselt valida linnavalitusest... kahju, et härra Pancheri juba Saapamaale naasis.... ta oleks muidu tõsine favoriit olnud... või siiski- kui reeglid lubavad, siis kloun Pancheri vääriks auhinda
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

      Miks käib jutt ainult väga tuntud inimestest? Poom sai juba niigi aasta parima tiitli ja Arnoga ei üllata me samuti kedagi.
      Miks mitte valida geeniuseks keegi vähem tuntud inimene väljastpoolt Tallinna näit;
      keegi Saaremaa omavalitsuse tegelane või Põlva JK Lootuse president . Seal on inimesed teinud ära väga suure töö ,Kuressaares on suurepärane kunstmuru ja valgustusega staadion ja Põlvasse tuleb samalaadne juba tuleval aastal. Minu meelest on need tegemised sama tähtsad või tähtsamadki ,kui Inglise esiliigas väravaid lüüa.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

        Originally posted by ROOTSI KUNN


        Miks käib jutt ainult väga tuntud inimestest? Poom sai juba niigi aasta parima tiitli ja Arnoga ei üllata me samuti kedagi.
        Miks mitte valida geeniuseks keegi vähem tuntud inimene väljastpoolt Tallinna näit;
        keegi Saaremaa omavalitsuse tegelane või Põlva JK Lootuse president . Seal on inimesed teinud ära väga suure töö ,Kuressaares on suurepärane kunstmuru ja valgustusega staadion ja Põlvasse tuleb samalaadne juba tuleval aastal. Minu meelest on need tegemised sama tähtsad või tähtsamadki ,kui Inglise esiliigas väravaid lüüa.
        Äkki sellepärast, et suuremal enamusel pole õrna aimugi, kes seal tegusid teevad? Päris loogiline või mis?
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu

          Võin sulle vastata ka.

          Võidavad ikka need, kes kogu aeg nähtaval on. Rahva teada-tuntud kangelased (a\'la Poom või Pijpers või Oper või Pohlak vms). Isegi kui nad midagi erilist ei tee. Ja vihatakse ikka neid, kes tunduvad pahad olema. Süüvida ei viitsi ju eriti keegi.

          P.S. Ja Yheksale - Miq tegi irooniat.
          P.S.S. Ja Miqule - kui ma elu aeg tubli olen ja mingil päeval ikka totaalse jamaga hakkama saan - see ikka väärib jobu tiitlit küll. Kui auhinda antakse üldisete saavutuste eest läbi aegade, siis võib postuumselt nt. Kassile või mõnele teisele vanale Eesti staarile ju ka jagada. Olid nemad tollal rahva kangelased. Nii tobe, kui see auhind ka pole, siis natuke võiks ta eelmist kalendriaastat ikka peegeldada.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

            Originally posted by daywalker


            Originally posted by ROOTSI KUNN


            Miks käib jutt ainult väga tuntud inimestest? Poom sai juba niigi aasta parima tiitli ja Arnoga ei üllata me samuti kedagi.
            Miks mitte valida geeniuseks keegi vähem tuntud inimene väljastpoolt Tallinna näit;
            keegi Saaremaa omavalitsuse tegelane või Põlva JK Lootuse president . Seal on inimesed teinud ära väga suure töö ,Kuressaares on suurepärane kunstmuru ja valgustusega staadion ja Põlvasse tuleb samalaadne juba tuleval aastal. Minu meelest on need tegemised sama tähtsad või tähtsamadki ,kui Inglise esiliigas väravaid lüüa.
            Äkki sellepärast, et suuremal enamusel pole õrna aimugi, kes seal tegusid teevad? Päris loogiline või mis?
            Point ongi selles ,et kelle jaoks me geeniust ja jobu valime . Kui geenius on kellegi tunnustamiseks siis pole minu meelest oluline ,kui tuntud see inimene on avalikkusele.
            Geeniuse tiitliga kaasnebki tuntus ja tunnustus tema tööle.
            Jobu tiitliga kaasneb samuti tuntus ainult ,et negatiivne.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu

              Nende tiitlitega ei kaasne mingi kuulsus. Enda jaoks nimetatakse.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                Jobuks pakuksin oma vana kooli direktorit. Vene ajal peksti lapsed staadionit korrastama, aga see oli vähemalt korras ja külalapsed said palli taguda selle asemel et pättusi teha. Praegune pilt on lihtsalt jube, mutimullahunnikud vaatavad mulluse kõdu alt välja, väravad ära väänatud ja võrgud ribadeks. Rohujuuretasandil rahvasport ära likvideeritud.

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                  Originally posted by Miq



                  Anname jah jobu tiitli mehele, kellele Eesti jalgpall võlgneb ikka masendavalt palju. Samas oleks ju lahe mängida Lätiga viiki, mille järel kuuevarbaliste peatreener ameti maha paneb, nagu San Marino tegi. Vaata kui mitu päeva saaks veel tähistada. 13, paraku oleme siiski pisut kaugemale jõudnud, minu arvates õnneks. Rääkides uuest varuväljaku ehitamisest - oled sa vanal mänginud viimasel ajal? Oled sa uuel mänginud? Üks on ikkagi veel eelmise põlvkonna kattega, ilma mingite kommunikatsioonisüsteemideta katte all, teine on ikkagi väga hea kattega (kuigi jah, Kotka staadionil kulutati korralikumalt tehes raha kindlasti paremini). Ja kui vaadata Flora trennide aegu, siis on õhtupoole mõlemal väljakul väga palju nii suuri kui väikseid pallureid. Valiks siis üldse Aasta jobuks Pijpersi, kellelpolnud just erilielt sel aastal saavutusi millega hõisata või Levada, kes oma jäärapäisuse tõttu ei ehita uut staadionit?
                  Üldiselt mul poleks absoluutselt midagi selle vastu kui Ratnikov kuulutada aasta geeniuseks, väga sümpaatne treener on, aga ausaltöeldes, 13, ma sult nüüd sellist lauslollust ka ei oodanud.
                  Mida ta siis nii palju ikka andnud on???
                  Pooliku staadioni???
                  Sassis suhted poliitikutega???
                  Maksmata palgad Flora mängijatele???

                  Puude taga ikka metsa näed,Miq???
                  Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                    Originally posted by yheksa


                    Originally posted by Miq
                    Valiks siis üldse Aasta jobuks Pijpersi, kellelpolnud just erilielt sel aastal saavutusi millega hõisata ....
                    Viia FC Flora meeskond läbi hooaja ilma ühegi kaotuseta. See on saavutus vöi mitte?
                    Megairw....seega siis karika võitis Flora???
                    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                      13: arvesta ka selle variandiga, et ilma Pohlakuta poleks võibolla pooltki staadionit...

                      ja yheksa, mulle isiklikult tundub, et Miqu lauses on tunda irooniat... Kuid natuke jama oleks sama mees 2 aastat järjest võitjaks kuulutada

                      Minu kandidaadid ja arvamus lühidalt:

                      Jalgpalligeenius 2003: Tor Henning Hamre (teod platsil räägivad enda eest, loodetavasti võetakse temast eeskuju)
                      Jalgpallijobu 2003: Konstantin Nahk (suhtumise eest, kui kutsuti oma koondist esindama...)

                      Muuseas, millal/kus see tulemuste, mis peaksid nüüdseks selged olema, avalikustamine toimub?
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                        Originally posted by 13
                        Mida ta siis nii palju ikka andnud on???
                        Pooliku staadioni???
                        Sassis suhted poliitikutega???
                        Maksmata palgad Flora mängijatele???

                        Puude taga ikka metsa näed,Miq???
                        Mida ta siis andnud on? - Ma ei tea, kas siinkohal tuleb välja asjaolu, et sinu Eesti Jalgpall algas 2001 aasta mängust Eesti-Holland, aga uuri natukene, mis toimus 90ndate alguses, kus jalgpall oli suuresti umbvenelaste pärusmaa ja peatreeneriteks olid Piir ja Ubakivi. Ja kui palju on Eestis jalgpalliklubisid, mille noortesüsteeme annaks võrrelda Flora omaga? Umbes 0. Eriti veel silmas pidades kvantiteeti, ehk siis andes tegevust paljudele lastele nii Tallinnas kui ka väga paljudes teistes kohtades üle Eesti. Ok, Pohlaku tegevuses on olnud mõned arusaamatud ja suht egoistlikud lükked ka, aga ma arvan et ilma temata oleks me ikka väga sitad ka koondise tasemel, rääkimata klubidest.
                        Poolik staadion? - Kurat, näita mulle kes oleks ehitanud mitmesaja miljonilise eelarvega staadioni valmis? Me käiks vaataks ikka veel mänge Kadrioru odade ja ketastega persekeeratud kergejõustikustaadionil. Noh, eks see oli omamoodi tore enne mängu Kadrioru pargis paar päeva õlut libistada ja jaurata, aga Lilleküla staadionil on ikka mängu väga palju parem vaadata.
                        Sassis suhted poliitikutega? - Pohlak on vist selline inimene, kellega eriti võimalik vaielda ja kompromisse teha ei ole. Tema suur miinus. Samas ei saa ka Tallinna linnaisadele ette heita suurt jalgpalli, jalgpallifännide ja üldse spordiarmastust. Kui leitakse pool miljonit mingite kuradi \" majade jõulupakkide sarnaseks muutmisele\", siis võiks ju pikemas perspektiivis investeerida ka staadionisse. Seda enam et kui näiteks šotlastega on mäng, tõuseb Tallinna baaride käive mitmekordseks, seega ka kaudsed tulud nii Tallinna kui ka riigi eelarvesse.
                        Maksmata palgad mängijatele? - ega see asi ka klubile au ei tee, samas pole nagu mängijatelt eriti nurinat kuulda olnud. Ja see on nüüd küll nagu viimane asi, mille pärast Pohlak tuleks jalgpallijobuks valida.

                        Üldiselt ma näen puude taga metsa, aga tundub et sa ei näe või ei taha vahepeal midagi näha.
                        Jube Tige Kala

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                          Miq, auhindu annakse vastavalt aastale mitte elutööle. Ülejäänud jutuga võib osas nõustuda, kuid samas ka vaielda, kuid ei viitsi, las teised suravad, kes tahavad. Kuid kui nii edasi lasti, siis polegi varsti kellelegi anda, sest \"teened ilgelt suured\" või aint need kellele saab \"kunagi ütles halvasti\".
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                            Originally posted by Miq
                            Mida ta siis andnud on? - Ma ei tea, kas siinkohal tuleb välja asjaolu, et sinu Eesti Jalgpall algas 2001 aasta mängust Eesti-Holland, aga uuri natukene, mis toimus 90ndate alguses, kus jalgpall oli suuresti umbvenelaste pärusmaa ja peatreeneriteks olid Piir ja Ubakivi.
                            Ka ei viitsi eriti jaurata, aga Piiri ja Ubakivi vahele võrdusmärki panna oleks nüüd küll kurjast. Kui ise seda aega ei mäleta - tasuks vast vähemalt Olev Reimi raamat läbi lugeda. Ubakivi oli eestimeelse ja eestikeelse jalgpalli sümbol. Kahjuks tol hetkel lihtsalt mitte piisavalt tark treener. Ja eks need mängijadki olid siis pisut teist masti mehed.
                            Aga tegelt muidugi off-topic...
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                              Originally posted by Miq


                              Originally posted by 13
                              Mida ta siis nii palju ikka andnud on???
                              Pooliku staadioni???
                              Sassis suhted poliitikutega???
                              Maksmata palgad Flora mängijatele???

                              Puude taga ikka metsa näed,Miq???
                              Mida ta siis andnud on? - Ma ei tea, kas siinkohal tuleb välja asjaolu, et sinu Eesti Jalgpall algas 2001 aasta mängust Eesti-Holland, aga uuri natukene, mis toimus 90ndate alguses, kus jalgpall oli suuresti umbvenelaste pärusmaa ja peatreeneriteks olid Piir ja Ubakivi. Ja kui palju on Eestis jalgpalliklubisid, mille noortesüsteeme annaks võrrelda Flora omaga? Umbes 0. Eriti veel silmas pidades kvantiteeti, ehk siis andes tegevust paljudele lastele nii Tallinnas kui ka väga paljudes teistes kohtades üle Eesti. Ok, Pohlaku tegevuses on olnud mõned arusaamatud ja suht egoistlikud lükked ka, aga ma arvan et ilma temata oleks me ikka väga sitad ka koondise tasemel, rääkimata klubidest.
                              Poolik staadion? - Kurat, näita mulle kes oleks ehitanud mitmesaja miljonilise eelarvega staadioni valmis? Me käiks vaataks ikka veel mänge Kadrioru odade ja ketastega persekeeratud kergejõustikustaadionil. Noh, eks see oli omamoodi tore enne mängu Kadrioru pargis paar päeva õlut libistada ja jaurata, aga Lilleküla staadionil on ikka mängu väga palju parem vaadata.
                              Sassis suhted poliitikutega? - Pohlak on vist selline inimene, kellega eriti võimalik vaielda ja kompromisse teha ei ole. Tema suur miinus. Samas ei saa ka Tallinna linnaisadele ette heita suurt jalgpalli, jalgpallifännide ja üldse spordiarmastust. Kui leitakse pool miljonit mingite kuradi \" majade jõulupakkide sarnaseks muutmisele\", siis võiks ju pikemas perspektiivis investeerida ka staadionisse. Seda enam et kui näiteks šotlastega on mäng, tõuseb Tallinna baaride käive mitmekordseks, seega ka kaudsed tulud nii Tallinna kui ka riigi eelarvesse.
                              Maksmata palgad mängijatele? - ega see asi ka klubile au ei tee, samas pole nagu mängijatelt eriti nurinat kuulda olnud. Ja see on nüüd küll nagu viimane asi, mille pärast Pohlak tuleks jalgpallijobuks valida.

                              Üldiselt ma näen puude taga metsa, aga tundub et sa ei näe või ei taha vahepeal midagi näha.
                              Kammoon Miq,isiklikult tunnen nii mõndagi venda isiklikult kes Ubakivi all trenni teinud 80 ndatel ja neil pole küll midagi halba tema kohta öelda.Kiidavad ainult teda.tänapäeva treenereid ei anna Ubakiviga võrrelda.tänapäeva treenerid hoiavad poisse nagu sitta pilpa peal.Uba vähemalt julges karmi kätt tõsta ,kui vaja....üldiselt ma ei viitsi sinuga jahuda sel teemal.veendusin juba küll,et põhimõtteliselt sa nõustusid mu väidetega.sinu arvates ei vääri Pohlak jobu tiitlit vanade teenete eest.Aga kaua sa ikka vanast rasvast elad.....üldiselt on mu arust tema aeg läbi...aeg oleks teed kellegile teisele anda
                              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Aasta geenius ja jobu\'

                                Originally posted by 13

                                ...sinu arvates ei vääri Pohlak jobu tiitlit vanade teenete eest.Aga kaua sa ikka vanast rasvast elad.....üldiselt on mu arust tema aeg läbi...aeg oleks teed kellegile teisele anda
                                Jobud ja geeniused küll selleks korraks valitud, aga hinge jääb alati küsimus - kas said ikka need kõige õigemad ?
                                Aga siit siis küsimus sulle. Sinu meelest on Pohlaku aeg läbi ja oleks aeg teed kellegile teisele anda, aga KES ON SEE TEINE JA KELLELE TA PEAKS TEED ANDMA ???
                                Kui sa sellele küsimusele vastaks, no seisaksin raudselt sinu kanditatuuri taga järgmise aasta jalgpalligeeniuse nimel
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X