320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oper - jalgpallijobu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas runno Vaata postitust
      Paluks profiili lisada sünniaasta, kui võimalik.
      Vanas foorumis oli mul kõik olemas. 1987 olen sündinud, kohe saan 20...

      Kuigi ma ei saa aru, mida see vanus siin loeb?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Huvitaval kombel ei Bondarenko ega ka eelmisel aastal Pohlak ega Kannik sellist sõda ei tekitanud ja siis meie kullakallis printsessike Oper nüüd protestib, et kui ebaõiglased ikka tema suhtes on. Ma ju ikkagi stusin kesikutesse, et eesti jalgpalli uuele tasemele viia. Suur Isand nr. 2 on sündinud.

        Kommentaar


          Totaalne keskerakondlik pläma ju
          Ei tea kas selle on kaa kirjutanud sama isik, kes Savisaare blogi?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Totaalne keskerakondlik pläma ju
            Ei tea kas selle on kaa kirjutanud sama isik, kes Savisaare blogi?
            selle on kirjutanud -


            FRED OPER

            Andrese isa

            Kommentaar


              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
              selle on kirjutanud -


              FRED OPER

              Andrese isa
              Nimi on all, aga kindlasti on see läbinud keskerakondliku "silumismehanismi"

              Kommentaar


                Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ei loe "Kesknädalat"! Kust te sellist asja tellite?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                  selle on kirjutanud -


                  FRED OPER

                  Andrese isa
                  Edgar Savisaare blogi kirjutab ka härra enda ütluste järgi ju ise
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ei loe "Kesknädalat"! Kust te sellist asja tellite?
                    sellist paska ei loegi keegi peale edgari jüngrite

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ei loe "Kesknädalat"! Kust te sellist asja tellite?
                      seda ei saagi tellida, Kesknädal tuleb postiga vaid väljavalitutele

                      Kommentaar


                        ei tea kas hollandisse kahh käib
                        b-day

                        Kommentaar


                          Internet on ju Hollandis

                          Kommentaar


                            Andres Operi isal on paljuski õigus.

                            Idee tuua jalkafännide poolt igal aastal esile positiivne kangelane ja negatiivne tegelane, on äärmiselt hea. Taolised valimised leiavad ajakirjanduses alati äramärkimist, teevad organisatsioonile reklaami ja toovad tagasisidet. Seekord oli tagasiside peamiselt negatiivne, nii organisatsiooni oma liikmete poolt kui ka kõrvalseisjatelt.

                            Selle asemel, et endale vastu rindu taguda ja ennast hüsteeriliselt õigustada võiks juhtumist õppida ja mõelda mida võiks edaspidi paremini teha.

                            Ma ei leia, et nende valimiste puhul on tegemist mingi naljaga või niisama pulli tegemisega. Kui me seda ise nii võtame, kuidas siis saab neid tiitleid tõsiselt võtta avalik auditoorium?

                            Seega on mul organisatsiooni liikmena mõned ettepanekud, mida võiks arutada.

                            1) JH on apoliitiline organisatsioon ja ka tiitli valimine peab olema apoliitiline, st maksvusele peaks pääsema argumendid, mis on seotud jalgpalliga, jalgpalli arenguga jms.

                            2) JH juhatus peaks hääletuse tulemused kriitilise pilguga üle vaatama ja juhatusel võiks olla volitus jätta tiitel välja andmata juhul kui see tundub neile ebaõiglane või organisatsiooni mainele kahju tekitav. Ehk siis juhatusel oleks volitus otsus teha aga samas ka vastutus otsuse pädevuse eest. Tegelikult on see kohustus juhatusel naguinii ka praegu.

                            3) Pakend on kehva. Sellest on enne ka juttu olnud, et väljend "jobu" on solvav ja ei väljenda kuigi hästi selle tiitli mõtet. Hea veel, et me jalgpallivärdja tiitlit välja ei anna. Pakkuge variante.

                            Konstruktiivsed ettepanekud on teretulnud.
                            Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                            http://www.jkpiraaja.ee/

                            Kommentaar


                              no mu meelest see ongi ju otseselt seotud jalgpalliga kui mees poseerib kesknädalas koondisesärgis ja teda tervitatakse keskerakonna poolt. ja issi oleks võind kahh mõne neutraalsema lehe oma kaebekõnex valida
                              b-day

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                                no mu meelest see ongi ju otseselt seotud jalgpalliga kui mees poseerib kesknädalas koondisesärgis ja teda tervitatakse keskerakonna poolt. ja issi oleks võind kahh mõne neutraalsema lehe oma kaebekõnex valida
                                Ajalehes koondisesärgis poseerimine, olgu kasvõi kesknädalas, pole ilmselt piisav argument aasta jalgpallijobuks valimiseks
                                Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                                http://www.jkpiraaja.ee/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X