320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oper - jalgpallijobu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koja siis kohe Kukus kommenteerimas...
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Kohe saate kukust kuulda järgmist tegelast selgitusi andmas.
      Kas oled nüüd rahuldatud?

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Kas oled nüüd rahuldatud?
        Rahuldatud millest?

        Kesa, ma ei taha sinuga siin vaidlema hakata.
        Sinul oma arvamus, minul oma.
        PEACE!

        Kommentaar


          Algselt postitas gianluca Vaata postitust
          Koja siis kohe Kukus kommenteerimas...
          anna siis teada mis räägiti, avastasin liiga hilja selle.

          Kommentaar


            no krt, valiti ära siis valiti. mis siin ikka pasundada. aga jah, anti-reklaam on kah reklaam, seega kesikud peaksid õnnelikud olema
            Kui Keskerakond peab kõiki ajupehmikuteks ja arvab, et keegi valib Operit reklaami pärast "keskerakond on tegijate erakond", siis ta kas eksib või peab eestlasi lolliks. Kuna ainult loll hääletab erakonna poolt selle pärast, et ta on "tegijate erakond". Miski pärast tuleb Keskerakonna peale mõeldes kohe meelde isake Fjodor raamatust 12 tooli.
            Marge Rahule soovin, aga edu tema blondi ajakirja väljaandmisel. Kui originaalne !
            minge Kingissepa praami peale

            Kommentaar


              Vatused BALLACKILE

              "vibu neil on õigus teada küll saada kuid siin foorumis seda teada ei anta kohe kindlasti mitte kuna see foorum kohe mitte kuidagi ei koosne JH liikmetest."

              Ballack, mul on õigus siin foorumis tahta teada mis toimub kindlasti kohe kuna see foorum on neile kes käivad siin foorumis ja siia võivad kirjutada kui teisiti on siis tähendab see seda et siin foorumis tohivad käia ja võtta sõna vaid JH liikmed.

              "vibu see et operi keski astumise põhjus oli isiklike hüvede saamine on vägagi kindel.....hüvesid juba sai? tehtud! kas ta hakkas poliitikat tegema ja lõpetab seega tippspordi kuna hollandist ta ju ei saa riigikogus ega muus sarnases asutuses käia? ega ikka ei usu küll (leping isegi alles pooleli ju)!"

              Sai või? Anna teada, kui tead- ära lahmi. Ma tahaks ka teada, mis hüvesid mees sai. Tehtud? Kui lähed poliitikasse siis pead oma põhiala lõpetama? Seda juttu võivad vaid ajudeta inimesed ajad. Tehtud? Kui nii, siis kiidad heaks selle, kui näiteks majandusminister on ilma majandushariduseta katlakütja näiteks? sest majandusharidusega inimesed tahavad teha raha ja nende asi pole mitte poliitikat teha. Kahte jumalat ei saa teenida... Mingit ala võid alles siis suunata, kui selle alaga enam ei tegele- veel parem- pole kunagi tegelenud. Ajuvähk... Kui keegi väidab kasvõi ühest erakonnast eestis, et nende nimekirjas on vaid need, kes lähevad kinlasti Riigikokku ja seda usud, siis sa oled haige inimene. Igast erakonnast leiad häälepüüdjaid.


              "vibu sulle jällegi üks küsimus et kui see oli JH sisene küsitlus et mida arvavad JH liikmed siis miks kurat oleks pidanud operit üle kuulama ei saa aru kui tegu oli inimeste arvamuse küsimisega? kui oleks üle küsinud siis oleks see ju hääletustulemuste teadlik mõjutamine või kuidas (kuna saab ju igast lolle põhjendusi anda tegudele mis ei vasta tõele)?"

              Ega tõesti ei pidanud operit üle kuulama kuna tegemist oli inimeste arvamuse küsitlemisega (mille kohta adekvaatesed andmed puuduvad) ja tegemist pole operi puhul ju inimesega... lööme näiteks villu ka enne risti kui mees üldse milleski süüdi mõistetakse lihtsalt sellepärast et mõned erakonnad ütlevad et ta on süüdi kuigi keegi pole seda tõestanud. Keegi ei pea oma süütust tõestama- peab tõestama inimese süüd ja sel juhul on inimesel õigus oma kaitsele kui keegi väidab vastupidist siis sorry- tanklaid on küll kust bensiini osta...

              "vibu, valimistulemused anti teada ja seda teavad juba kõik kes vähegi soccernetis käinud on viimasel ajal et kes valiti geeniuseks ja kes valiti jobuks ja kus siin sul ei teatatud tulemusi? see et sina (kes ei kuulu JH) või sen (kes astus välja) või rootsi kunn (kes astus välja) jne ei tea midagi sest on täiesti normaalne kuna kui organisatsiooni juhatus on otsustanud et see on organisatsioonisisene asi siis ka ei ole õigus teil seda teada rohkem."

              Mulle ei ole teatatud tulemusi- on teada antud kes valiti jobuks jne- ülejäänud informatsioon puudub- kes olid vastaskandidaadid, kes kui palju protsensuaalselt hääli sai, kui suur oli valijate protsent jne. Organisatsiooni juhatus? Äkki oled nii kena ja annad teada, kes juhatusse kuuluvad? kes on esimees? Kui mina, kes ma ei ole JH liige ei tohi küsimusi esitada, äkki sina tohid JH liikmena vastuseid anda? Tead ikka eelmistele küsimustele vastuseid? Ja kui tead- äkki saad vastata ka? Oi, kurat... Äkki juhtub ei ei tohi lugeda siin foorumis adekvaatseid vastuseid selle kohta kes on esimees ja selle kohta kes VÄIDAB et on esimees.... Ära siis vasta...


              "vibu näita mulle see seadus ette mis nõuab miskise lambihääletuse sedelite alles hoidmist mingise aja jooksul ja kui sealt ei leia siis katsu otsida JH põhikirjast kas seal on selline asi kirjas või mitte ja kui on siis mina tahaks ka seda näha kuna pole kahjuks siiani näinud sellist punkti."

              MITTETULUNDUSÜHINGUTE SEADUS
              § 18. Üldkoosolek
              (2) Üldkoosolek võtab vastu otsuseid kõikides mittetulundusühingu juhtimise küsimustes, mida ei ole seaduse või põhikirjaga antud juhatuse või mittetulundusühingu muu organi pädevusse.

              Juhatuse pädevusse on antud põhikirjaga JOBU valimine?
              Kui mitte siis peab kokku kutsuma üldkoosoleku.

              § 22. Üldkoosoleku otsus

              (1) Üldkoosoleku otsus on vastu võetud, kui selle poolt hääletab üle poole koosolekus osalenud mittetulundusühingu liikmetest või nende esindajatest ja põhikirjaga ei ole ette nähtud suurema häälteenamuse nõuet.

              Küsimus protsentide kohta täiesti õigustatud.

              § 241. Üldkoosoleku otsuse tühisus

              (1) Üldkoosoleku otsus on tühine, kui selle vastuvõtmisel rikuti üldkoosoleku kokkukutsumise korda, otsus rikub mittetulundusühingu võlausaldajate kaitseks või muu avaliku huvi tõttu kehtestatud seaduse sätet või ei vasta headele kommetele. Otsus on tühine ka seaduses sätestatud muul juhul.

              head kombed?

              jne...

              "ahjaa ja see küsimus ka et KUI oper oleks kutsutud põhjendusi andma siis KAS ta oleks tulnud üldse???"

              Ei tea. Minu vastus oleks samasugune spekulatsioon nagu sinu küsimus...


              "valimistulemuste andmed on salajased kui see on organisatsiooni sisemine asi või on otsustatud et sinnamaani võib rääkida (mitte liikmetele) aga mitte rohkem ja mitte mingi demokraatia ei ava neid tulemusi vaid ainult diktatuur."

              peale selle, kui ajakirjanduses on eesti rahvale räägitud, et üks ühing on valinud kellegi jobuks on mminul juba puht lehelugejana õigus küsida- MILLE ALUSEL?

              "iga inimese erakondlik kuuluvus ei ole tema enda valida kuna tema käitumine (ja muu jama) peab vastama erakonna põhikirjale ja mitte ükski demokraatia ei ole üle sellest."

              mömmm-----mömmm... ei saanud aru- sorry. Iga inimese erakondlik kuuluvus on tema enda valida. Kaasaarvatud Kojamehe oma. Aga oletame, et sul on õigus. Võtame vägivaldseks näiteks Kojamehe. Sinu arvates räägib ta vaid seda, mida erakonna põhikiri käsib tal rääkida? MIna olen küll mehest paremal arvamusel. Aga mina olen ka sinisilm. SIna oled ju realist- sina tead asju paremini...

              "vibu too üks näide miks sa ütled et see mida sa kirjeldasid on isamaaliidu demokraatia? kas ainult sellepärast et kojamees on juhtkonnas? või kui mitte sellepärast siis sul peaks miskised teadmised isamaaliidu siseselt olema et mis kuidagi toimib/tehakse aga kui ei ole seda siis kas see mitte pole lihtsalt üks lahmimine mingi erakonna pihta et kuna üks juhatusest on isamaaliidus ja nemad pole milleski süüdi et selline tulemus oli siis lihtsalt TULEB nad süüdlaseks teha? hmm.....et kui valitaks savisaar järgmisena JH juhatusse siis on juba keskerakonna demokraatia või? "

              Oi kui tubli mees sa oled. Ausalt. Kasutan Sinu tsitaate- "kas see mitte pole lihtsalt üks lahmimine mingi erakonna pihta et kuna üks juhatusest on isamaaliidus ja nemad pole milleski süüdi et selline tulemus oli siis lihtsalt TULEB nad süüdlaseks teha?". Nii et sina ei lahmi koos teistega? Et kuna Oper on KEskis siis teeme ta süüdlaseks lihtsalt sellepärast, et ta seal on- toetume oma spekulatsioonidele jne. Edgar on demagoog ja haige inimene. Lähtudes sellest on kõik teised ka. Mardile meeldib pilte tulistada ja relvi osta- Kojamehele ka? Oi kui lahe....

              Huvitav.... Ausalt. Mind lausa füüsiliselt huvitab, kuidas mõned inimesed julgevad teistele tulevikus silma vaadata. Ja õigustada oma kahepalgelisust, teiste inimeste ärakasutamist ja muid lollusi...
              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

              Kommentaar


                Vibule

                Vibu tahta võib igaüks aga kas ka saada, see oleneb juba millega tegu on. Antud juhul on otsus mis on juhatusepoolt „salajaseks“ kuulutatud ja seega sa foorumis küll seda teada ei saa kuna. Sul on õigus TAHTA teada ka riigisaladusi aga see kas sa seda saad teada on juba teine asi, ühesõnaga täpselt nii sa just ütlesid et õigus TAHTA teada.

                Nii mitte et põhiala lõpetama vaid antud juhul on tegemist jalgpalli ja poliitika kokku viimine ja siin on mitmeid põhjuseid mis näitavad jalgpalli ja poliitika kokku viimise nagu näiteks reklaam kus ta oli esindatud nagu jalgpallur (kõik loeksid selle välja kui näeksid reklaami) mitte kui inimene ise (oleks ikka võinud ju jätta välja jalgpalliga seotud tundemärgid). Teine kus oper ise selle põhimõtteliselt välja ütleb on lause mis ta ütles põhjuseks et miks keskerakonda astus ja teen EPL'st copy paste: Eesti jalgpallikoondise ründaja Andres Oper kinnitati üleeile Keskerakonna liikmeskonda. Hollandi kõrgliiga klubi Kerkrade Roda ridades mängiv Oper ütles, et soovib olla noortele eeskujuks (kas viimased sõnad ei ütle et on eeskujuks ja kui olete tippjalgpallur siis astuge ka poliitikasse?).
                Mitte ainult majandusharidusega inimesed ei taha raha teha vaid kõik inimesed tahavad (kes meist palka ei taha tööd tehes?). Ei saa aru kust tuli see mõte et katlakütja majandusministriks (ilma vastava hariduseta)?
                Ei väidagi et kõik kes kandideerivad need ka kindlalt riigikokku lähevad. Antud juhul on küll tegemist häälepüüdjaga, kuid kuidas ta püüab? Püüab oma jalgpalluri kuulsusega ja seega on järgmine koht mis näitab et jalgpall ja poliitika on seotud kuna kasutab oma JALGPALLuri kuulsust ära POLIITILISTEL eesmärkidel.
                Sa ei tea hüvest? Väike vihje: staadion tema omanduses olevale jalgpalliklubile. See on hüve ja kui ei ole siis mis ta on?

                Selle lause peale mis sa ütlesid ja mis ka õige on et peab tõestama inimese süüd mitte süütust ma ütleks seda et kohtuprotsessi sellepärast ei saa teha kuna tegu ei ole kriminaalse tegevusega ja samas ka karistus pole mitte seadustest tuletatud ja süüdi mõistvaid tõendeid näeme me nii teleri ekraanilt kui ka loeme lehtedest.

                Et kes juhatusse kuuluvad, kas sa kevadel üldkoosolekul olid? Kui ei olnud siis saan aru et sa ei tea kes olid kuid seal hääletasime ja tulid sellised tegelased: kojamees, aff, madman (noh ma ei teagi ta hüüdnime aga madis hallimäe igaljuhul on õige nimi), papa ja hmmm keegi oli veel aga ei mäleta hetkel. Juhatuse esimees sai eelnevalt juba kellegi poolt ära mainitud ja selleks on kojamees (vist ta ise ütles seda isegi aga ei viitsi praegu otsida).
                Vastuste kohta ütlen ma seda et pole huvi tundnud ega küsinud kuna ausalt öeldes ei huvita peale võitja ja „võitja“ muud kohad. Ausalt öeldes ma ei tea kes hääli kokku luges, võib-olla stinger? Saada talle meil või helista talle ja küsi järgi. Ega siia foorumisse ei postitata seda. Kuna see ei ole jalgpallihaigla foorum siis ma võiks esitada sellise küsimuse: merka kuule ega sa ei tea millal need pumpade ja ventilaatorite eksami tulemused tulevad (merka on siis grupivanem). Ehk siis tahtsin öelda et jalgpallihaigla sisemistest asjadest rääkida jalgpallihaiglavälises foorumis on sama hea kui kooli asju rääkida antud juhul jalgpallifoorumis. See et siin selline alateema nagu jalgpallihaigla on ei tähenda et siin peaks rääkima kõikidest sisemistest asjadest jnejne kuna sama hästi võiks teha ka korvpallifännide foorumisse teema jalgpallihaigla ja hakata seal rääkima kõigest kaasa-arvatud sisemistest asjadest). See et teema nimi on jalgpallihaigla ei tee foorumist veel jalgpallihaigla foorumit ega selle sisemistest asjadest rääkimise kohta millest on otsustatud et mitte liikmeid ei teatata.

                Vibu palun tee omale nüüd see selgeks kas tegemist oli miskise ametliku hääletusega või küsitlusega eks väike vihje siis et antud seadus ei kehti antud juhul, JOKK

                see küsimus mis ma küsisin et kas oper oleks tulnud oli sellepärast et sa ise mainisid et oleks võinud üle kuulata. Praegusel hetkel ei olnud vaja seda teha aga.

                See et lehelugejana on õigus küsida et mille alusel see oli täiesti lehes olemas ju......või ma nägin viirastusi?

                Selle all et inimesel ei ole vaba voli kas on kusagil erakonnas või mitte mõtlesin seda et kui inimene hirmsalt tahab ühes erakonnas olla aga näed põhikirjale ta ei vasta (näiteks on kriminaalkorras karistatud) siis ta lihtsalt ei saa sinna.

                See sinu viimane mõte (see kus tsitaate kasutasid) et seal sa said minu txtist hoopis vastupidiselt aru et mitte mina ei mõtle nii vaid mina sain aru nagu sina mõtleks niiehk siis mainiti et kojamees on juhatuses ja siis on ka JH's seetõttu isamaaliidu demokraatia....... ma ei tea kas said mu mõttest aru.
                See operi kohapealt mis sa kokku viisid selle „kui üks on selline siis teised ka sellised“ et siinkohal ma küsiks kust sa lugesid välja et minu point oli selles et oper astus keskerakonda ja kuna savisaar on mõtetu ahv siis on ka oper ja kõik teised ka muidugi? Või sain ma valesti aru su mõttest?

                See täiesti viimane lause kus see kahepalgelisus on et too mingi näide inimeste näol ja selle kohta ka poindid et miks on just nii.....ma ei saa hetkel aru mida sa mõtlesid selle lausega.
                Füüsiliselt huvitab?

                seda ka et vibu kuule kuna me mõlemad oleme suure jutuga nagu näha siis ärme hakka rohkem foorumisse postitama vaid räägime parem, siis ei hakka keegi ülbama või mölisema või sõimama jnejne meie juttu, hoiab teiste närve ka

                Kommentaar


                  siin vahepalaks, mis puudutab poliitikuid ja ministreid...

                  ausalt oeldes ikka vaga hale on vaadata, kui majandusministril polegi korgharidust majandusvaldkonnas, vaid hoopis on vist ajaloolase paberitega. sellisel tasemel poliitikud voiksid ikka olla omal alal adekvaadsed. kahjuks Savisaare valjautlemistest seda adekvaadsust kull ei paista. Saan aru, et igal ministril on ka omad nounikud ja puha, kuid minister peab ikka oma valdkonnast ka midagi jagama.

                  teine nork koht meil on need nn. haalepuudjad. see asi tuleks seadusega ara keelata, sest see on otsene valijate petmine. see ongi see, et valid uhe ja saad teise. tegelt tuleks valimiskorda muuta ja hetkel on 2 voimalust- kas hakata valima ainult parteisid, mitte kandidaate nimelist voi siis see nagu seltsimees Helme siin Delfis eile vist valja pakkus.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Tegelikult olen mina Liivimaa parim ratsanik.

                    Aga soovitan päeva alustuseks võtta paar tabletti BURONILi , siis mõned laksud HALOPERIDOL DECANOATE-RICHTERit ja DIAZEPAM Nycomed 5 mg/ml. Ning kui asi läheb täitsa hulluks, siis võib juba kindlapeale minna - MORFIN NYCOMED 30 mg. Täpsemat infot küsi perearstilt.

                    Ilusat päeva!
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      me operit, me operit,
                      me vihkame kõik operit!!

                      Kommentaar


                        raix kuule sa ikka vastunäidustusi vaatasid? vaata siis siia:
                        vastunäidustused: alla 10-aastastele lastele vastunäidustatud, jääb ära järelikult

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          vastunäidustused: alla 10-aastastele lastele vastunäidustatud, jääb ära järelikult
                          Proovi siis Nepizdini. Sulle kui alla 10-aastasele nüüd ka mõnusa ploomimaitsega. Nikretin pidi ka aitama.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            ausalt oeldes ikka vaga hale on vaadata, kui majandusministril polegi korgharidust majandusvaldkonnas, vaid hoopis on vist ajaloolase paberitega. sellisel tasemel poliitikud voiksid ikka olla omal alal adekvaadsed. kahjuks Savisaare valjautlemistest seda adekvaadsust kull ei paista. Saan aru, et igal ministril on ka omad nounikud ja puha, kuid minister peab ikka oma valdkonnast ka midagi jagama.
                            Ma ei tea, kas sul on ühiskonnaõpetuse tunnis käidud, aga kui mina seal kunagi käisin, siis tehti meile selgeks, et ministeeriumis teeb tõsise töö ära kantsler, kes on oma ala ekspert ja minister on ainult sõnumiedastaja, kes ei pea asjast endast eriti midagi teadma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Ma ei tea, kas sul on ühiskonnaõpetuse tunnis käidud, aga kui mina seal kunagi käisin, siis tehti meile selgeks, et ministeeriumis teeb tõsise töö ära kantsler, kes on oma ala ekspert ja minister on ainult sõnumiedastaja, kes ei pea asjast endast eriti midagi teadma.
                              Asi on lihtsalt nii. Minister on poliitik, kes vastutab peamiselt oma valijaskonna eest, andes ministeeriumi tegevusele poliitilise suuna. Ministeeriumis töötab terve rida eksperte, kes teevad reaalset tööd ja osaliselt juhinduvad ministrilt saadavatest poliitilistest juhistest.

                              Minister ei pea olema ekspert mikrolülituse topoloogias või pruunkaru talvituspaiga kaitsega seonduvas, selleks ongi eksperdid, kes saavad selle eest palka. Enne ministrit kooskõlastatakse tööviljad nii mitmel tasandil, et ministri tööks jääb esmajoones allkirjastamine.

                              Hence, põllumajandusminister ei pea olema Lehmakooli vilistlane, ega majandus- ja kommunikatsiooniminister majandusteadlane või ärikas.

                              Kommentaar


                                harrased lenc ja Darren, ses mottes, et ma olen ikka koolis kainud ja kui nuud meenutada, siis oli ka uhiskonnaopetuse tund ja ikka meenub ka see, et kantsler koos oma nounikega on need pohilise too tegijad ministeeriumis. aga see ei vabanda valja ministri lauslollusi omal alal. olgu siis parem vait kui ei oska kaasa raakida. koige jubedam on minu arust loll minister omal alal.

                                ok, aitab sellest OT. jahvatage aga edasi teemal kui jobu on Oper
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X