320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oper - jalgpallijobu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma arvan, et ka operi väravad valgevene vastu olid savipätsi ja lukašenko salasepitsus, et võidukat kesktormajat kesknädala esikaanel tutvustada

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      tekib juba kahtlus, et kas need selle JPH otsuse vastased on kõik sama skeemi kaudu äkki juba midagi endale kaa nihverdanud või lihtsalt ei mõika asja...
      Enamasti oleme muidugi midagi saanud, kes mõne maja või maatüki. Mina sain mõisa, aga pidin loobuma, kuna kapo sai jaole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ei loe "Kesknädalat"! Kust te sellist asja tellite?
        Jalgpallihaigla juhid loevad ikka agaralt seda, sest muidu võib mõni valimine nässu minna.

        Kommentaar


          Operi isalt ei oleks oodanud sellist kesiklikku möla...kahju tast kohe. keegi võiks siiski kesknädala õhku lasta ja oleks maailm palju parem ehk rohi rohelisem ja taevas sinisem.....rohelisem et noh saab kesikutelt selle rohelise värvi tagasi mida iga jumala bussipeatuses kohtas

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ei loe "Kesknädalat"! Kust te sellist asja tellite?
            Lahe tutvusringkond sul siis
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Ikkagi on see valik rumal. Ei kujutaks ette, et mingi kunstiorganisatsioon hääletaks jobuks selle skultpori, kes ka Keskerakonda astus. Keskerakond ei ole ikkagi mingi keelatud ühendus. Ma ei nimetaks neid inimesi, kes keski valivad sellepärast jobudeks. Ja neid valijaid on ikka jube palju.
              Eks selle pronkssõduriga on ka sama lugu, las ta oleks seal, aga valimiskampaanias kõlbab tema ümber kembelda küll. Küllap jäetakse peale valimisi ta rahule. Ja õige ka, keda ta segab. Ehk vaid neid, kes sinna ehitada tahavad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Ma ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ei loe "Kesknädalat"! Kust te sellist asja tellite?
                Mulle on see asi müstilise juhuse tahtel postkasti hakanud käima.
                Esimese viskasin lihtsalt minema, teise lugesin osaliselt läbi ja vihastasin selle süüdimatuse peale end seaks ning täna sattus kätte järjekordne kuulutaja, kus Operi vanamehe hala läbi vaatasin.
                Pärast järjekordse versiooni lugemist tekkis selline väga s**t tunne, et need **** ka Riigikogus ka lõpuks enamuse võtavad, kuna meil ju Eesti riik kahjuks täis inimesi kellele ju robinhoodilikud stoorid teemal "võtame rikastelt ja anname vaestele" ju vägagi meeldivad.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Ei kujutaks ette, et mingi kunstiorganisatsioon hääletaks jobuks selle skultpori, kes ka Keskerakonda astus.
                  tauno kangro on jobu ilma selletagi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    tauno kangro on jobu ilma selletagi
                    Aga tal on head tütred.

                    Kommentaar


                      OT
                      Mulle on vastumeelsed isklike postkastide prügikastideks tegemised. Olen selle vastu võitlemiseks lasknud paigaldada erinevaid kleebiseid. Tulemüür on vastu pidanud reklaami- ja postikaubamajade poolt sageli postitavale klantspaberile, kuid nüüd lasi läbi rohelise raamatukese pealkirjaga "Raplamaa ühistranspordi sõiduplaanid" (seisuga jaanuar 2007). Koostaja on (ja eessõna kirjutas) Mailis Reps, kes soovib igal lehel Sulle Turvalist liiklemist! (Sic! Ühistranspordiga!!!). Suur tänu, armas (laps)minister! Oleksite võinud lisada, et näiteks kaugliin 522 Kuressaare - Rapla - Paide suletakse juba veebruaris 2007 kui mitterentaabel. Ja üleüldse, kui Keskerakonna aseesimees leiab, et ühistransport peab kõigile inimestele andma võimaluse külastada kultuuriasutusi ja spordivõistlusi siis on see minu isiklik arusaam olnud juba viimased nelikümmend kuus aastat ja seda poleks olnud vaja mulle üle selgitada. Brošüüri hoian muidugi mõnda aega alles kuni Tallinn - Rapla talvine rongisõiduplaan suviseks sõiduplaaniks muudetakse.
                      PS
                      Karta on, et valimiste eel on postkastis ka "Peaministri" isalikud manitsussõnad.

                      Andres Operist ei saanudki kirjutet. Küll on kahju. Pole minu valimisringkonnast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lennat Vaata postitust
                        Andres Operist ei saanudki kirjutet. Küll on kahju. Pole minu valimisringkonnast.
                        Sul on postkast kleebiseid täis, seepärast jäidki Operi postrist ilma. Mul tuli küll, autogrammiga. Ei tasu alati reklaamist keelduda, vahel visatakse sigade ette ka pärleid. , ega minagi ringkonnast ole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          . keegi võiks siiski kesknädala õhku lasta
                          kas sa mõtled kolmapäeva ja õhupallidega?.. ja veel..mis muidu arvad sellest Edsoni viimasest pikemast postitusest sellest teemas ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            sellist paska ei loegi keegi peale edgari jüngrite
                            Linkisid lugemata artiklit või oled Edgari jünger? Mina küll loen aeg-ajalt, kui midagi suurt poliitikas on toimumas. Siiani pole kahetsenud. Edgari jüngriks ennast nimetada ei luba.

                            Igatahes on ilmutusleht ka minu postkasti ilmunud. Tore. Mulle saabus "Kesknädal", järelikult olen olemas. Loodetavasti saab sama palju naerda, kui presidendi valimiste aegu.

                            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                            Lahe tutvusringkond sul siis
                            Reklaami pole näinud?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Linkisid lugemata artiklit või oled Edgari jünger? Mina küll loen aeg-ajalt, kui midagi suurt poliitikas on toimumas. Siiani pole kahetsenud. Edgari jüngriks ennast nimetada ei luba.
                              sõber andis lingi ja ei sa pole edgari jünger

                              Kommentaar


                                Käed eemale Operist!

                                KOMMENTAAR

                                Meile teevad sügavat muret väljaütlemised, mis viimasel ajal on ajakirjanduses ilmunud Eesti jalgpallikoondise tippmängija Andres Operi vastu. Igal sportlasel, nagu ka kõigil teistel inimestel, on õigus pooldada just sellist maailmavaadet ja kuuluda täpselt niisugusesse liikumisse, organisatsiooni või erakonda, mida ta ise õigeks peab.

                                Ei mäleta küll niisuguseid rünnakuid Erki Noole, Aivar Kuusmaa või mõne teise tippmehe poliitikaga liitumisel. Ometi olid nemadki siis veel tegevsportlased.

                                Iga sportlane teab, kui vajalik on hea lõpptulemuse saavutamiseks tehtav eeltöö. Et siis ühel päeval, kui vigastused või aastad ei luba enam spordis jätkata, oldaks valmis end kusagil mujal teostama. Et pühendunud sportlane valib siis ühe väljundina poliitika, on üksnes tervitatav, sest sealgi on vaja kohusetunnet, püsivust ja fair play´d.

                                Mõistame jalgpallifänne, kes muretsevad sellepärast, et Operi-sugune täht võib meie jalgpallile kaotsi minna. Kutsume neid aga üles pigem spordimeest mõistma kui hukka mõistma – eks ole temalgi oma maailmavaade ja ideaalid.

                                Inimõiguste ülddeklaratsiooni artikkel 18 sätestab, et igal inimesel on õigus mõtte-, südametunnistuse ja usuvabadusele… Nähtavasti pole sellest deklaratsioonist midagi kuulnud poliitikaga tegelema hakanud MTÜ Jalgpallihaigla, kes korraldab arusaamatuid valimisi, millel ei ole spordiga midagi pistmist. Kas Oper on kehvasti mänginud? Või andnud vähese panuse Eesti jalgpalli hüvanguks? Mõlema küsimuse vastus saab olla vaid ei. Operi ainus «süü» on tema valikuvabadus ja toimimine südametunnistuse järgi. Kahju, et poliitiline vihkamine on võtnud meie armsal kodumaal epideemilised mõõtmed.

                                Madis Arras, Tallinna Spordiseltsi Kalev esimees, Charls Vallmann, Kalevi Kergejõustikukooli direktor, Jaak Lipso, maailmameister, Euroopa meister ja olümpia-medalist korvpallis, Viktor Levada, FC Levadia president, Roman Ubakivi, jalgpallitreener, Andre Pärn, korvpallur, Eesti koondise endine liige


                                ALLIKAS: SLÕHTULEHT

                                Kommentaar

                                Working...
                                X