320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu Vaprad Karupojad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    homme hilisõhtuks usun

    Kommentaar


      Kui oma protsendid paika saad, siis võid siia ehk väljasõiduaja kah panna, kuna mäng hakkab 14.00, siis vist oleks viimane aeg koguneda ja minema kihutada 11.30, et nii hilja ei jõua nagu eelmise lasnamäe mängu ajal

      Kommentaar


        Ah mis siin ikka. Käib siis mängul ära. Homme kell 11.30 olen ma stardivalmis.

        Kommentaar


          Niisiis, kes, kuidas ja millega vineeritöösturitele külla?

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            Niisiis, kes, kuidas ja millega vineeritöösturitele külla?
            Minul jääb hetkeseisuga sõit vahele, lõplik selgus homme õhtuks.
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              PS. Tore, et keegi ikka eile kaasa elama sõitis. Üritaks viimasteks mängudeks suurema seltskonna kokku ajada.
              Kuressaarde tuleku vastu tundub huvi suur olevat. Ise oleksin tulija. niipalju kui aru sain, oleks ka Noonik ja Juve tulijad ilmselt, seega peaks vaatama taaskord mingi suurema sõiduvahend poole. Martti, mis su taksojuhid arvavad?

              Kommentaar


                Algselt postitas gamer Vaata postitust
                Martti, mis su taksojuhid arvavad?
                Nende kohta ei oska hetkel veel midagi konkreetset öelda. Laupäev ja varane kellaaeg võib saada neile segavaks teguriks. Aga see selleks.
                Kui piisavalt autojuhte ei leia, siis võib ju alati vastavalt sõitjate arvule mingi bussi võtta.
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  Inimesed võiksid vaikselt hakata endast märku andma, kes siis ühte ja seitset karistama lähevad Saaremaale.

                  Kommentaar


                    Küllap järgmise nädala keskel saab rohkem selgust. Mina oleks tulija, Erkki jt. ei osanud eile kindlat vastust anda.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Mina kaa! Mina kaa! Tahaks ka saarele minna.

                      Kommentaar


                        Aga kõigepealt tuleb Usolja mõtlema õpetada ja hüppamist pärssida ehk teisisõnu ta jälle närvi ajada, et ta oma näpukest vibutaks.

                        Kommentaar


                          Millal saab selgeks Kuressaarde minek ning kas on juba mingi ettekujutus, kui mitu pead sinna läheb?

                          Kommentaar


                            Kom noonikut, Mina, Juve, Martti, Erki, võimalik et veel mõned näod

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gamer Vaata postitust
                              Kom noonikut, Mina, Juve, Martti, Erki, võimalik et veel mõned näod
                              Jäi vist jutt, et bussi otsimine ei ole aktuaalne? Sel juhul Juve+Danel+'kuni kolm Noonikut' moodustaks siis vast ühe autotäie. Hetkel käivad eelkõnelused teise auto koostamiseks Esialgne plaan oleks jõuda 11:00 Virtsu-Kuivastu praamile


                              seda ka, et:


                              "Fännide Lemmik 2007" valimine

                              Toimumas on Pärnu JK Vapruse "Fännide Lemmik 2007" valimine.

                              Kui soovid hääletada ning valida omalt poolt parimat Pärnu Vapruse mängijat aastal 2007, saada e-mail oma valikuga aadressil haaletus@vaprus.ee

                              Vastajate lemmikule ulatatakse enne hooaja viimast kodumängu Tallinna Kaleviga üle auhinnakarikas.

                              Hääleta julgesti!


                              Hääletuse võiks lukku lüüa 30. oktoobril. Tegelen auhinna tellimisega.
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Mina olen hääletanud ning arvan, et tegin õige valiku. []

                                Kommentaar

                                Working...
                                X