320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu Vaprad Karupojad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Nii nõmedaid asju ei tasu ajaloo prügikastist välja otsida.

      Kommentaar


        Võtsid sõnad suust.

        Kommentaar


          Pärnu võidab niikuinii, selles pole kahtlustki
          võib saada tappagi - EI SAA, EI SAA
          sest PÄRNU VÕIDAB NIIKUINII


          krt, päike on vist veits liiga teinud

          aga pole hullu, karubuss läheb varsti liikvele. Tallinna-haru pangu ka vaim valmis
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Super esitus meie poolt!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas gamer Vaata postitust
              Super esitus meie poolt!!!
              Krt. telest mängu ei näinud. Kas keegi viitsib mõne sõnaga selle superesituse lahti seletada. Kuidas need uued hohollid tundusid? On mängumehed või rohkem odav tööjõud meie ehitusfirmade jaoks.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Väga head mehed on, natuke mängupraktikat ja saavad ainult paremaks minna.

                Kommentaar


                  Arvestades seda, kui kaugel me kaameratest olime, tegime me eile ikka väga head tööd
                  Igatahes, elu on lill ja maailm on ilus koht (H)
                  S U P E R ! ! !

                  Kommentaar


                    Tuleks tagasi Lehe kohviku juurde. Kas keegi teab, on kohvikuga staadioniga koostöö tegemisest räägitud ka või on see lihtsalt idee ? Usun, et kui piisavalt moosida, peaks Lehe ja staadion omavahel kokkuleppele jõudma, kasulik oleks ta ju mõlemale
                    Ning veel mõtlesin .. kuidas nende bussipeatustega on ? Üks reklaam toimuvatest mängudest näiteks teatri vastas oleva R-kioski juurde, mitu kuupäeva peale( sellisel juhul ei peaks nii tihti seda vahetama ) - ehk tärkaks suurem huvi ?

                    Kommentaar


                      Kas kellegil on mingisuguse andmekandja peal Tallinna kalev vs Pärnu Vapruse mängu esimest väravat Martin Partsioja esituses? Ma olin statal ja ma polnud pikka aega nii ilusat väravat staadionil näinud

                      Äkki keegi paneks youtube´i, siis näeksid kõik milleks karud võimelised on

                      Kommentaar


                        Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
                        Kas kellegil on mingisuguse andmekandja peal Tallinna kalev vs Pärnu Vapruse mängu esimest väravat Martin Partsioja esituses? Ma olin statal ja ma polnud pikka aega nii ilusat väravat staadionil näinud

                        Äkki keegi paneks youtube´i, siis näeksid kõik milleks karud võimelised on
                        mänguga dvd pidi olema teel gameri kätte, seega peaks lootust olema seda veel näha
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Tallinnast Narva

                          Hei, nagu me kõik suurepäraselt teame, sõidab Vaprus 14. juunil Narva, et sealse Transiga rinda pista. Mõtlesin sel korral ise ka asja koha peale vaatama minna, kuid sõidu alguspunkt on Tallinn ja kuna autos on kaks vaba kohta, siis võtaksin hea meelga kedagi veel peale.
                          Tore muidugi oleks, kui ma kaasatulijat ikka nägupidi teaks aga noh, esmalt vaatame kas keegi on üldse asjast huvitatud.

                          Andke siis endast märku kas siinse postkasti teel või võtke mu profiilist messengeri aadress.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Super, et ka pealinna poolt minejaid on, loodetavasti ka siit mingisugune grupp sinna liigub.

                            Kommentaar


                              Tuletan oma pakkumist meelde
                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Hei, nagu me kõik suurepäraselt teame, sõidab Vaprus 14. juunil Narva, et sealse Transiga rinda pista. Mõtlesin sel korral ise ka asja koha peale vaatama minna, kuid sõidu alguspunkt on Tallinn ja kuna autos on kaks vaba kohta, siis võtaksin hea meelga kedagi veel peale.
                              Tore muidugi oleks, kui ma kaasatulijat ikka nägupidi teaks aga noh, esmalt vaatame kas keegi on üldse asjast huvitatud.

                              Andke siis endast märku kas siinse postkasti teel või võtke mu profiilist messengeri aadress.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Ise arvatavasti järgmisel nv-l Tallinnasse ei satu, nii et ..
                                Kuid kas Pärnu karujõmmid plaanivad Narvat külastada ?
                                Kui ruumi on ja minekuks läheb, olen mina kõigi eelduste kohalt olemas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X