320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu Vaprad Karupojad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ootan laupäevase mängu Kurega ära. Kui Lepik lööb 17 väravat, siis saab minu hääle
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      Nagu ma aru saan, siis vaja otsustada kas 10-ne või 11-ne praam?
      Ja kui mingi kokkulepe tekiks, siis peavad autojuhid vast kohad ja piletid kah bronnima.

      Kommentaar


        Asi võiks paika saada homse päevaga. Ma ise satun siia taas hiljem õhtul, siis saaks tegeleda broneeringuga.

        Kommentaar


          10:00 praam on kinni, tegin bronni 11-ks
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Nii, 'Pärnu JK Vapruse fännide lemmik 2007' graveeritud kirjaga auhinnafiguur käes (see pronksivärvi kuju Vapruse teemas). Täitsa soliidne näeb välja, kodulehel oli muidugi tänu valgustusele veidi säravam aga pole hullu.

            Homsest. Nüüdseks on siis kahele autole kella 11-le praamile bronnid tehtud. Ajakava selline, et 9:00-9:20 korjab Erkki autole sõitjad peale ja start 9:30 Jannseni Säästu parklast.
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              Homme siis kell 13 mäng, mitte 14 igaks juhuks meeldetuletus. Martti võta siis karikas kah kaasa ja proovi võimalikult varakult kohal olla

              Kommentaar


                Kas läheme ka vastsetest meistritest juudaid vaatama?

                Kommentaar


                  kui mingi pundi kokku saaks, võiks minna küll. Ikkagi viimane mäng ju.

                  Kommentaar


                    ühesõnaga kaks on olemas, ja veel noonik näiteks mis teeb, ehk näitab kah vahepeal tekkinud entusiasmi üles? või martti?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gamer Vaata postitust
                      ühesõnaga kaks on olemas, ja veel noonik näiteks mis teeb, ehk näitab kah vahepeal tekkinud entusiasmi üles? või martti?
                      Noonik andis märku, et tal jääb ära. Tuleb marttile loota.

                      Kommentaar


                        Lähme, kell 10 siis.


                        Eesti Meistriliiga viimase, XXXVI vooru kohtumine Tallinna FC Levadia ja Pärnu JK Vapruse vahel toimub laupäeval, 10. novembril kell 13:00 Maarjamäe staadionil


                        yeay
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          üle mitme aja olen ka omasid toetamas, seega karupüksid jalga ning staadionile!
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Mul on selline küsimus, mõtlesin homme ka vaatama tulla, kust neid pasunaid, salle ja muud fännile vajalikke asju osta ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Margus90 Vaata postitust
                              Mul on selline küsimus, mõtlesin homme ka vaatama tulla, kust neid pasunaid, salle ja muud fännile vajalikke asju osta ?
                              Särke saab sportlandist. Pärnu omadest siis. Salle annab ehk klubi kaudu hankida. Eelmine hooaeg olid need kodumängudel müügis kah, see aasta pole täheldanud. Pasunad ja trummid tuleks muusikapoest osta vist

                              Kommentaar


                                Vapruse särgi saad ka Arena Sportlandist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X