320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Jube dramaatiline värk tõesti, vist mingi MM finaalturniir tulekul
    Ma arvan, et asja tasuks võtta veidi vabamalt.

    Kes on öelnud, et see peaks olema eelkõige meistriliiga klubide fännidele?
    Esialgse seisuga ei saa sealt ju kaheksat satsi kokkugi.

    Muudest piirangutest. Näiteks Flora fännide üheks staariks peaks olema III liiga klubi mängija (kunagi kuulus ka noortekoondisesse), samas on ta ikka ka reaalselt Flora fänn ja minul poleks küll midagi selle vastu, kui ta mängiks
    fänniturniiril.

    Vaevalt, et keegi hakkab ML-i ja esiliiga mängijatega välja tulema. Lisaks on Eesti jalgpallifännide ringkond on ikka piisavalt väike ja saab üsna kiirelt aru, kes on käitunud eetiliselt ja tulnud mängima reaalsete fännidega.
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #47
      Kes mängulisusest ebavõrdsusest rääkisid, siis tuletage meelde 2008a Balti turniiri fännimäng. Arvestades, et mis "konditsioonis" oli suurem osa eestlasi ja millise ettevalmistunud võistkonna panid vastu lätlased, siis 0-1 kaotus küll ei näidanud, et fännid veteranidest jalgpallurite teerulli alla jäid. Minu mälu järgi oli hoopis eestlastel rohkem võimalusi lätakate värava all.

      Kommentaar


        #48
        Pärnu Vapruse fännid on väga suur kamp ja kindlasti võiks nad turniiril osaleda. Mina olen küll selle poolt. Mis on Eesti jalgpall ilma Pärnakateta (Pärnu Vapruseta)?

        Kommentaar


          #49
          Kui yks reegel on paika pandud,siis peaksime seda k6ik j2rgima.Turniir on f2nnidele ja pole m6tet koosseisu proffe panna.Yrituse m6te kaoks sel juhul 2ra.Osaleda v6iksid k6ik f2nniryhmitused,mitte ainult ML.Iseasi,kuidas korraldajad selle 2ra organiseerivad ajaliselt jne.
          Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

          Kommentaar


            #50
            Osalemise soovist on teada andnud 9 tiimi:

            Tallinna Levadia, Sillamäe Kalev, Tallinna Flora, Nõmme Kalju, Viljandi Tulevik, Tartu Tammeka, FC Kuressaare, Pärnu Vaprus ja Jalgpallihaigla.


            Eelregistreerimiseks on aega veel paar päeva kuni novembri lõpuni.

            Kommentaar


              #51
              Mis mänguaeg muidu ka on? Et jõuaks kella 18-22 vahel ikka kõik ära pidada
              Ja kas 19.12 on kindel kuupäev selle ürituse jaoks? Ma muutsin ühe jõuluürituse ära selle pärast ja küsin, et ei peaks uuesti muutma...
              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

              Kommentaar


                #52
                Varemalt on räägitud kuluaarides 12min per mäng mänguajast.

                Kommentaar


                  #53
                  Ürituse täpne aeg, mis sõltub EJL-ist, pidi selguma detsembri alguseks. Esialgne aeg on 19. detsember kell 18-22. Mänguaja pikkuse saame otsustada siis, kui turniiri aeg ning formaat lõplikult selgeks saavad.

                  Nii et kannatust, kõik peaks selguma tuleva nädala keskel.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                    Kui yks reegel on paika pandud,siis peaksime seda k6ik j2rgima.Turniir on f2nnidele ja pole m6tet koosseisu proffe panna.Yrituse m6te kaoks sel juhul 2ra.
                    gamer seletas ju kõik ära. Paljude fännigruppide liikmed ongi sellised kes mängivad mingit madalamat liigat või noorte eliitliigat. Enamasti on alati kõik fännigrupid omavahel suhkoht võrdselt mänginud ja see kui paar madalama liiga mänijat mängib, see ei sega midagi. Peaasi, et need vennad ei mängiks mõne teise võistkonna eest aastalõpu turniiri raames. - järgiks eelkõige seda reeglit ikka. Vsjo.

                    Kommentaar


                      #55
                      R22gime yhest ja samast reeglist meilgi neid madalama liiga omasid f2nnklubis.
                      Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                        R22gime yhest ja samast reeglist meilgi neid madalama liiga omasid f2nnklubis.
                        Sillamäe Kalevi duubelmeeskonnas, kes võitsid sel aastal IV liiga ida-tsooni, oli tõesti päris korralikke poisse. Asjaolude kokkulangevusel õnnestus mul hooaja vältel lausa 4 korda nende mänge vaadata ja kindlasti võib Sillamäe fännivõistkonda üheks turniiri võitjasoosikuks pidada.

                        Muideks mul olemas lausa DVD Sillamäe Kalev II mänguga
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Sillamäe Kalevi duubelmeeskonnas, kes võitsid sel aastal IV liiga ida-tsooni, oli tõesti päris korralikke poisse. Asjaolude kokkulangevusel õnnestus mul hooaja vältel lausa 4 korda nende mänge vaadata ja kindlasti võib Sillamäe fännivõistkonda üheks turniiri võitjasoosikuks pidada.

                          Muideks mul olemas lausa DVD Sillamäe Kalev II mänguga
                          Sa võtad isegi fänniturniiril seda treeneri asja päris tõsiselt tundub
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            #58
                            Osalemise soovist on nüüdseks teada andnud 10 tiimi:

                            Tallinna Levadia, Sillamäe Kalev, Tallinna Flora, Nõmme Kalju, Viljandi Tulevik, Tartu Tammeka, FC Kuressaare, Paide linnameeskond, Pärnu Vaprus ja Jalgpallihaigla.


                            Kordan veel, et eelregistreerimiseks on aega umbes 24 tundi (kuni novembri lõpuni) ning turniiri lõplik osalejate arv ja formaat saavad selgeks detsembri alguses.
                            Last edited by mazz; 29.11.09, 22:48.

                            Kommentaar


                              #59
                              Mazz, on midagi juba selgunud?
                              Cerveza.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas shepard Vaata postitust
                                Mazz, on midagi juba selgunud?
                                Kannatage veel natuke, anname teada kui midagi selgub
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X