320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas kindral Vaata postitust
    Ja millal selgub kindlalt, et milliste klubide fännid sinna turniirile saavad?
    .
    Hetkel saavad kõik registreeruda ning detsembri alguseks tahaks enam vähem selgeks saada, millised võistkonnad osalevad. Kui on soov osaleda pange julgelt kirja
    FC Flora

    Kommentaar


      #17
      Tulevik on kirjas!

      Kommentaar


        #18
        Tammeka poisid-tüdrukud ka veel - kui just Ida-Virumaalt keegi tulema ei hakka - ja olekski koosseis olemas, või mis?
        võitja ennustamine on alati tänamatu töö, aga sisetunde pealt panen, et Tulevik võtab vist ära.
        respect korraldajatele!

        Kommentaar


          #19
          Ma panustan võitu Florale või kaljule
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            #20
            Osalemise soovist on teada andnud juba 8 võistkonda:

            Tallinna Levadia, Sillamäe Kalev, Tallinna Flora, Nõmme Kalju, Viljandi Tulevik, FC Kuressaare, Pärnu Vaprus ja Jalgpallihaigla.


            Eelregistreerimiseks on aega veel novembri lõpuni ja siis peame langetama raske otsuse, kes pääsevad turniirile ja kes peab võib-olla seekord ukse taha jääma.

            Kommentaar


              #21
              Sillamäe kalev võiks uksetaha jääda
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                Sillamäe kalev võiks uksetaha jääda
                siljamäe kitty peksab teil puuri palle täis
                Jalgpallihaigla? Kas JK Jalgpallihaigla fännid?

                Kommentaar


                  #23
                  Jalgpallihaigla osaleb kui Eesti koondise fänniühendus.

                  Kommentaar


                    #24
                    Kas selline asi poleks võimalik, et suurendada näiteks osavõtjate arv 10 peale, või jääb ajast puudu?

                    Kommentaar


                      #25
                      oletame ,et soovijaid on rohkem kui 8 siis mille alusel valitakse need 8 fännigruppi ?

                      Kommentaar


                        #26
                        Kui palju värki sellest TV14 näitab ?

                        Kommentaar


                          #27
                          Mina sain aru,et ikkagi ML fännide turniir,ning idee vist oli rohkem selles,et kui puudu jääb ML huvitatud fännidest,siis võetakse ka esiliigast juurde.Niiet kui 8 ML fänni kohta täis siis ongi asi lahendatud
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                            Kui palju värki sellest TV14 näitab ?
                            Ainult Meistriliiga meeskondade vahelisi mänge minu teada.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                              Ainult Meistriliiga meeskondade vahelisi mänge minu teada.
                              Kahju eksole hübriid? saaksid äkki isegi telekasse ning kodukandi naistemeheks
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                                siljamäe kitty peksab teil puuri palle täis
                                Jalgpallihaigla? Kas JK Jalgpallihaigla fännid?
                                Mul tekkis sama mõte ,et kui on Meistriliiga klubide fännide turniir siis selleks ta jäägu ja parimal juhul võib esiliiga klubide fänne kaasa haarata aga JH ei kuulu kummasegi kategooriasse. Seega tuleb esmalt läbi rääkida Narva, Sillamäe jt. fännidega ja kui siis tõesti 8 kohta kokku ei saa ja siis vaatab edasi .
                                Turniiri põhimõte peaks minu meelest olema see ,et terve hooaja ennastsalgavalt oma lemmiklubi toetanud fännigrupid saaksid aastalõpus toreda meelelahutuse ja natuke ka avalikkuse tähelepanu.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X