320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Loodame siis, et kohtunikud ühte värvi kedrasid ei nõua.
    Fänniturniir ju, sellised mööndused seal vast ikka tehakse.

    Kommentaar


      Ma saan sellest aru ,et kaitseb ohutuse mõttes ,aga siiski lähtudes sellest ,et tegu on fänniturniiriga siis,kus peaks inimene,kes käib aktiivselt oma lemmik klubi toetamas/fännamas.Rõhutan FÄNN (kes ei tegele ise jalgpalliga),kust peaks,selline isik endale kaitsmed võluma?Siiski on ju see fänniturniir,mitte isikute kes käivad vb hooaja jooksul paari ükikut mängu vaatamas,kuna trennini on aega või lõppes trenn vähekene varem.Kindlasti on ka selliseid fänne kes tegelevad ka ise jalgpalliga ,aga enamus ma arvan ei tegele,kaitsed peaks olema ikka igaühe enda asi ,kindlasti mitte kohustuslikud !

      Kommentaar


        Kirjavahemärgid ja suured algustähed oleksid ka vahvad

        Kommentaar


          nõus! või peaks näiteks kohapeal võimaldama nende laenutust.
          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            Kirjavahemärgid ja suured algustähed oleksid ka vahvad
            tegu pole õigekirja võistlusega .

            Kommentaar


              No pmst vast ongi igaühe oma voli, kas soovid, et sul jalaluud puruks sõidetakse või mitte.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                No pmst vast ongi igaühe oma voli, kas soovid, et sul jalaluud puruks sõidetakse või mitte.
                Mul on ka läbi kaitsmete hüppekas sodiks sõidetud .

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  No pmst vast ongi igaühe oma voli, kas soovid, et sul jalaluud puruks sõidetakse või mitte.
                  Peaks mainima jah,et kui sa lähed ikkagi lõhkuma siis vahet ei ole kas on kaitsmed või mitte,lõhutud saad sa korralikult.
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    Kui sa oled JALGPALLIfänn, siis on ilmselge, et sinu tutvusringkonnas on mõnigi JALGPALLUR, kellelt sa saad vajadusel kaitsmeid laenata.

                    Kommentaar


                      Nimed ja numbrid selja peal peaks kindlasti kohustuslikud olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                        Mul on ka läbi kaitsmete hüppekas sodiks sõidetud .
                        Säärekaitsmed ei kaitse hüppeliigest. Isegi mitte need, millel on all hüppeliigese osa juures. Hüppeliigese ja põlve vigastused on jalgpallurite kõige suuremad probleemid. Väga mitu maailma tipp jalgpallurit on pidanud lõpetama suht noorelt oma karjääri põlve vigastuse tõttu.
                        Kalevi hallis on isegi ohtlikum mängida kui tavalisel väljakul, sest 1m kõrgused seinad on lisa ohu allikas. Kui kaitsmed pole kohustuslikud, siis soovituslikud vähemalt. Kaitsmeid on kergem muretseda kui puutsasi. Tank saabastega võiks ju ka muidu mängida aga kui meeldiv see konkurentidele on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          No pmst vast ongi igaühe oma voli, kas soovid, et sul jalaluud puruks sõidetakse või mitte.
                          Kas mõned võistkonnad lähevad sinna teisi lõhkuma?? Meie tuleme sinna kohtuma teiste fännidega, mitte iga hinna eest võitma!! Peksame teised segi, et saaks võita?? Nii käib siis pealinnas see värk?
                          Fännidevaheline turniir paistab olevat juba ennem algust läbi kukkunud kui selliseid avaldusi siin tehakse.
                          Kas ongi siis nii, et kui kaitsmeid pole, siis platsile ei saa?

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru mida need Viljandi fännid siin pidevalt vinguvad. Tulge kohale, mängime ja siis hakake alles järeldama kas kukkus see üritus läbi või ei..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                              Ma ei saa aru mida need Viljandi fännid siin pidevalt vinguvad. Tulge kohale, mängime ja siis hakake alles järeldama kas kukkus see üritus läbi või ei..
                              Kui enne turniiri juba jutud kuidas jalaluud puruks sõidetakse ning kuna ise ka alles paranen hüppeliigese vigastusest siis paneb mõtlema,kas on tahtmist seal turniiril mängida kui sääraselt lubatakse ära lõhkuda.
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kindral Vaata postitust
                                Kas mõned võistkonnad lähevad sinna teisi lõhkuma?? Meie tuleme sinna kohtuma teiste fännidega, mitte iga hinna eest võitma!! Peksame teised segi, et saaks võita?? Nii käib siis pealinnas see värk?
                                Fännidevaheline turniir paistab olevat juba ennem algust läbi kukkunud kui selliseid avaldusi siin tehakse.
                                Kas ongi siis nii, et kui kaitsmeid pole, siis platsile ei saa?
                                Kui soovitakse, et vastased ikka terveks jääksid ning soovitatakse kaitsmetega mängida ei tähenda see seda et Nõmme Kalju fännid tuleksid lõhkuma teisi. Pigem et kõigil pärast hea tuju ja tervetena lahkuksid, mitte ei lonkaks Kalevi hallist kodupoole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X