320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
    Kui enne turniiri juba jutud kuidas jalaluud puruks sõidetakse ning kuna ise ka alles paranen hüppeliigese vigastusest siis paneb mõtlema,kas on tahtmist seal turniiril mängida kui sääraselt lubatakse ära lõhkuda.
    Keegi pole ju lubanud lõhkuda, point on lihtsalt sinu enda tervises. Eriti veel, kui ütled, et alles paraned.

    Kommentaar


      Eriti udud olete siin. Aga noh, teie rahustuseks võin öelda, et mina kui suurim ähvardaja, kes teil jalaluud puruks sõidab, ei mängi.

      Kommentaar


        Kirjas oli, et ainukesed nõutavad asjad on saalijalatsid ja see on juba igayhe enda asi, et kas mängib mingites suvalistes tennistes või korvitossudes. See, et peavad kaitsmed olema,polnud kusagil kirjas. Tuleviku fännidel on seekord õigus pahane olla. Krt paljud fännid ei mängigi jalkat ja ainult sellex yritusex pole mõtet endale kogu varustust soetada. Äkki peavad kõigil fännidel ka särgi peal numbrid ja nimed olema?

        Kommentaar


          Rahune nüüd maha.. pole hullu, kõik on hästi! Lihtsalt mainiti, et KUI ON, SIIS VÕIB KANDA kaitsmeid. Soovutuslikud, mitte kohustuslikud. Keegi ei hakka seal sõitma kellegile jalgadesse ma usun.
          Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
          Äkki peavad kõigil fännidel ka särgi peal numbrid ja nimed olema?
          Seda mitte, aga ühte värvi särgid võiksid ikka olla

          Kommentaar


            Mida te paanitsete siin? Kes tahab kaitsmeid kanda, teeb seda, kes ei teha, ei tee seda. Jalgpalli mängimine toimub ikkagi omal riisikol.

            Kommentaar


              Tuleviku fännid pole paanitsenud ega ka mitte vingunud. Lihtsalt on pisike arusaamatus tekkinud, et kas on vaja või ei ole vaja neid kaitsmeid. Mul neid pole ning ostma ma neid kah ei kavatse hakata. Sõbralikult mängides pole neid asju ka vaja.

              Kommentaar


                No mai ei ole küll päris kindel, mis seltskonnad sinna kohale jõuavad, aga mingi number peaks ikka olema? Muidu ei saa väravalööjatest sotti. Iga lööja tahab ilmselt ikka värava oma nimele saada? Parem muidugi, kui teiste omasid ka endale saaks.

                Kommentaar


                  No vast piisab kui fännid kohtunikule perekonnanime ütlevad värava puhul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gamer Vaata postitust
                    No vast piisab kui fännid kohtunikule perekonnanime ütlevad värava puhul.
                    Õigus, selline asi töötab igal pool . Ja selle kaitsmet teema koha pealt, tõesti, tegemist on fänniturniiriga ja asi peab olema lõbus, mitte viimse veretilgani võitlus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                      tegemist on fänniturniiriga ja asi peab olema lõbus, mitte viimse veretilgani võitlus
                      Mina pooldaks ikkagi, et soccernet tooks areenile ka lõvid, kes siis kaotaja võistkonna nahka pistaksid Mati Kaal kindlasti laenab ülla eesmärgi nimel mõne.

                      Ja kui EJL või soccernet kardavad, et ilma kaitsmeteta tekkivate vigastuste pärast võib neile (kui korraldajatele) kaela karata, siis lasku mängijatel anda allkiri vastutuse kandja kohta. Ja ongi asi korras. Kes tahab see kannab, kes ei taha see ei kanna. Ja ametlikult vastutaks oma tervise eest igaüks ise.

                      Kommentaar


                        ma ei saa aru

                        Miks üldse sellist mõttetut teemat arutada? Milline loll peaks meelega kedagi sinna lõhkuma minema? Ja kas kaitsmetega või mitte mängida, kas see ei peaks igaühe enda otsustada olema?? Äkki teeks kiivri kandmise ka kohustuslikuks, kunagi ei tea ju kui keegi kannaga pähe lööb? Umbes selline jutt
                        Paide, väravat on vaja!

                        Kommentaar


                          No nagu ma ütlesin. Härra M.Kaalult laenata lõvid, kes siis peale kaotajate nahka pistmise ka kõik ära lõhutud vigased nahka panevad. Pole lõhutud fänni pole probleemi

                          Kommentaar


                            Mis mõttes, et mida me vingume? Tekkis küsimus lihtsalt kaitsmete kohustuslikkuse kohta, kuna ei saa eeldada, et fännidel on jalkavarustus olemas. Ja ühe turniiri pärast kõike omale ostma ei saa ka kohustada ju kedagi. Mina laenan need ühe koondislase käest, kuna ei taha ka jõule karkudel veeta vms, kuid vastutus nende tervena tagastamise eest jääb ikkagi mulle. Selle tõttu üks meie seast loobus osalemast ning selle pärast me protestimegi, et kas olgu kõigil või mitte kellelgi, või pakkuda võimalust kohapeal neid laenutada.
                            Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                              Selle tõttu üks meie seast loobus osalemast ning selle pärast me protestimegi, et kas olgu kõigil või mitte kellelgi, või pakkuda võimalust kohapeal neid laenutada.
                              Miks siis nii radikaalselt. Pigem nii nagu kuskil eelpool öeldud, et on rangelt soovituslikud.

                              Kommentaar


                                Homme on siis alagruppide loosimine, kui mälu ei peta? Ei teagi keda karta või oodata, kõiki peab võitma
                                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X