320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ega jh suht loll möla siin viimased 2 lehte olnud, mingi mötetu vaidlus ja siis mingi haige MIHOPEETER tahab ka naljakas olla oma arust, ajaks ikka jalka juttu ka veits. vahise öigustuseks-köigil on meist öigus olla nii enesekindel kui ise tahab. aga jh selle paneks lukku ja ajaks jalka teemat pigem. Edu!

    Kommentaar


      muide panite tähele et MIHOPEETER on igale poole postitanud igast jama, mitte ainult meie omasse , mingi hull lahti pääsenud vist!

      Kommentaar


        Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
        muide panite tähele et MIHOPEETER on igale poole postitanud igast jama, mitte ainult meie omasse , mingi hull lahti pääsenud vist!
        2rge vastake lihtsalt midagi talle

        Kommentaar


          olge vait juba :@

          Kommentaar


            Algselt postitas Bobik Vaata postitust
            Halloo!


            Kas Karksi kandis peale mängu pesemisvõimalus on?
            küsin siis veel korra!

            Kommentaar


              Algselt postitas MihoPeeter Vaata postitust
              Mu kõik talvemütsid on koerakakat täis
              uskumatu vend, möliseb kõikjal, nagunii mingi totaalne 10-aastane värdjas.

              Kommentaar


                Uskumatu inimene ! Tõenäoliselt mingisugune pubekas kes nõuab tähelepanu

                Kommentaar


                  No , jälgisin ka siin vaidlust Vahise teemal, ma ütleks ka paar sõna kaitseks siiski, muarust küll Vahis HaServis üks parimaid mehi, kõige parem on minuarust tooo kes mängib teil ründajate all, anoh, pole kursis ka teiega, äkki teil meie vastu just teil kahel mäng välja tulnud ja teised rohkem varjus
                  FC Otepää II

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
                    No , jälgisin ka siin vaidlust Vahise teemal, ma ütleks ka paar sõna kaitseks siiski, muarust küll Vahis HaServis üks parimaid mehi, kõige parem on minuarust tooo kes mängib teil ründajate all, anoh, pole kursis ka teiega, äkki teil meie vastu just teil kahel mäng välja tulnud ja teised rohkem varjus
                    aitäh muidugi,aga ise vöin kinnitada,et tegelt on ikka minu ja noorte vahel(vanuse vahe 7..10 aastat) ikka päris tuntav klassi vahe olemas.lihtsalt asi selles,et kuda nad rabeleda viitsivad.ja see kes meil ründaja taga mängib..noh erinevalt kasvöi sinust ma tean milleks poiss vöimeline on ja vöin rahulikult kinnitada,et ta oleks ka körgliigas suht tasemel mängumees.ühtlasi on ka ta meie treener.
                    nr 31

                    Kommentaar


                      Vahis, mitu korda nädalas te trenni teete?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas külastaja Vaata postitust
                        ma usun, et ka täna oleks võinud selline skoor olla aga kuna koosseis oli selline siis pole midagi tega.
                        Misaasja? Ära aja lolli juttu. Esimene mäng, kui oli 22-0, siis oli meil kohal 7 väljakumängijat ja väravavaht. Seekord polnud küll väravavahti, aga no seda pole meil kunagi olnud tegelikult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                          Misaasja? Ära aja lolli juttu. Esimene mäng, kui oli 22-0, siis oli meil kohal 7 väljakumängijat ja väravavaht. Seekord polnud küll väravavahti, aga no seda pole meil kunagi olnud tegelikult.
                          No , pall on ümmargune, igas mängus võib ju siuke seis tulla kui nii võtta, te oleks ka võinud sama skooriga võita agajah, nali naljaks siiski, 11vs11 ei tee ikka elusees luunja tõrvale 22-0
                          FC Otepää II

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vahis Vaata postitust
                            aitäh muidugi,aga ise vöin kinnitada,et tegelt on ikka minu ja noorte vahel(vanuse vahe 7..10 aastat) ikka päris tuntav klassi vahe olemas.lihtsalt asi selles,et kuda nad rabeleda viitsivad.ja see kes meil ründaja taga mängib..noh erinevalt kasvöi sinust ma tean milleks poiss vöimeline on ja vöin rahulikult kinnitada,et ta oleks ka körgliigas suht tasemel mängumees.ühtlasi on ka ta meie treener.
                            Ise proovin neljandas liigas esialgu hästi toime tulla
                            FC Otepää II

                            Kommentaar


                              Algselt postitas buub Vaata postitust
                              Vahis, mitu korda nädalas te trenni teete?
                              2xnädalas trenn+liigamäng.lisaks kes-kus käivad linna peal palli tagumas.
                              nr 31

                              Kommentaar


                                Kas Karksi kandis peale mängu pesemisvõimalus on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X