320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaitz räägi mis korras teil see väljakukene ka on?

    Kommentaar


      Algselt postitas insein-o Vaata postitust
      Kaitz räägi mis korras teil see väljakukene ka on?
      mängitav plats on:

      Kommentaar


        Algselt postitas sass.G Vaata postitust
        mängitav plats on:
        Väga hea, viimati seal käisin siis lahkusin 6 väravaga, nii et mälestused on head

        Kommentaar


          Algselt postitas insein-o Vaata postitust
          Väga hea, viimati seal käisin siis lahkusin 6 väravaga, nii et mälestused on head
          noo ehk seekord nii hästi ei lähe...ehk saab vähemaga...ei tegelt..loodame head mängu näha!!!Tõrva põnev mäng usun on ootamas

          Kommentaar


            Algselt postitas vahis Vaata postitust
            timur...see kisub juba hapuks.teine sihuke ootamatu viik juba.
            no mis teha, ausalt oli endalegi väike üllatus see. kuid mis teha, viimane nädalavahetus asutustel ja muidu tegelastel suvepäevade pidamisteks ja sinna need 2 punkti ka läksid.
            eks tähtsamad mängu veel ees, loodetavasti.
            pommitaja

            Kommentaar


              Algselt postitas sass.G Vaata postitust
              noo ehk seekord nii hästi ei lähe...ehk saab vähemaga...ei tegelt..loodame head mängu näha!!!Tõrva põnev mäng usun on ootamas
              Ei usu jah, et seekord nii läheb. Mind on vahepeal kaitse liini istutatud ning muidugi peab lootma et vigastus selleks ajaks ära taandub. Pühapäevani siis

              Kommentaar


                Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                Väga hea, viimati seal käisin siis lahkusin 6 väravaga, nii et mälestused on head
                Kuna see veel oli,aga väljak peaks olema suht ok
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Kuna see veel oli,aga väljak peaks olema suht ok
                  võit olgu olla(A) Tõrva vastu oli mul hea debüüt esimeses mängus see aasta

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sass.G Vaata postitust
                    võit olgu olla(A) Tõrva vastu oli mul hea debüüt esimeses mängus see aasta
                    Äkki räägid oma suurepärasest debüüdist lähemalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
                      FCE Puka - FC Tabivere 1-2 (0-0), noo, sut närviline mäng oli, 2-3 punast oleks vabalt võinud olla a ei tulnud mitte ühtegi, penalt oli jälle kuskilt õhust võetud, kohtunik oli mingi kahtlane, mõlemale poole eksis, pmst nagu ma tegin ise väikse vea keskel ja samal ajal kukkusin pikali ka, a meie kasuks andis vea kuigi ma ei küsinud isegi midagi :P Ano, viimasel minutil saime me 2-1 alles, võimalusi ikka oli :P
                      Oluline mängija sai esimene poolaeg puusavigastuse. Läbi valu ei tulnud teine poolaeg enam välja. Esimese poolajal olid võimalused mäng ära otsustada. Kahju nendest eksimustest, millest 2 väravat tuli. Muidu oli kaitsemäng hea
                      www.fcelva.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Kuna see veel oli,aga väljak peaks olema suht ok
                        Mingi aastaid 2-3 tagasi. See oli siis kui ma veel 90.a sündinutega mängisin.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                          Mingi aastaid 2-3 tagasi. See oli siis kui ma veel 90.a sündinutega mängisin.
                          Mängisid siis Tõrva nime kandva satsi eest või oli meeskonnaks Tarvastu ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas siim990 Vaata postitust
                            Mängisid siis Tõrva nime kandva satsi eest või oli meeskonnaks Tarvastu ?
                            Meeskonnaks oli Tarvastu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                              Mingi aastaid 2-3 tagasi. See oli siis kui ma veel 90.a sündinutega mängisin.
                              Jjahjhag tuleb meelde Karksi-Nuia SK - JK Tarvastu ja see oli 3a tagasi,ja vanuseklassiks oli B2.(Esimene hooaeg ka Karksi-Nuia SK)
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                                Meeskonnaks oli Tarvastu
                                Jeah ! Too oli üks kuradima huvitav liiga. Tohib äkki küsida, et kes sa nimepidi oled ? felix ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X