320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas etsajo Vaata postitust
    mul pole küll aspeni kohta ühtegi halba sõna öelda, mõlemal mängul jätsid väga sümpaatse tiimi mulje
    Sama siin, äkki tuli see muidugi sellest, et nad olid meist tookord peajagu üle või midagi sellist

    Kommentaar


      Lugedes teie eelnevaid postitusi tekkis mul koheselt küsimus ,et kas mõnel inimesel pole tõesti midagi targemat teha kui kedagi halvustada või vigu leida. Ma olen enam kui kindel, et igas meeskonnas on mehi kes mängu ajal midagi targutavad või kohtunikule ette heidavad.
      Olin ka ise mitut kohtumist kõrvalt vaatmas nt Otepää -Ha Servi kohtumist siis oli kuulda samuti kui mõni Otepää mängija kellelt tuli suust igasuguseid sõnu välja.,et hoia ja keela... Ja samuti käisin Puka ja Luunja mängu vaatamas kus Puka poisid sõimasid täiega omasid(mõni mees läks lausa näost valgeks kui oma mees tal näo täis sõimas) aga see selleks. Seega ei maksaks seda liiga asja liialt üle tramatiserida kui ise ka kõige puhtam ei olda. Eks jalgpall ole kord juba selline emotsionaalne mäng kus mõned mängijad keevad vahest üle aga pole hullu, seda jugtub ka meitriliigas.


      Kommentaar


        Algselt postitas laurix Vaata postitust
        Lugedes teie eelnevaid postitusi tekkis mul koheselt küsimus ,et kas mõnel inimesel pole tõesti midagi targemat teha kui kedagi halvustada või vigu leida. Ma olen enam kui kindel, et igas meeskonnas on mehi kes mängu ajal midagi targutavad või kohtunikule ette heidavad.
        Olin ka ise mitut kohtumist kõrvalt vaatmas nt Otepää -Ha Servi kohtumist siis oli kuulda samuti kui mõni Otepää mängija kellelt tuli suust igasuguseid sõnu välja.,et hoia ja keela... Ja samuti käisin Puka ja Luunja mängu vaatamas kus Puka poisid sõimasid täiega omasid(mõni mees läks lausa näost valgeks kui oma mees tal näo täis sõimas) aga see selleks. Seega ei maksaks seda liiga asja liialt üle tramatiserida kui ise ka kõige puhtam ei olda. Eks jalgpall ole kord juba selline emotsionaalne mäng kus mõned mängijad keevad vahest üle aga pole hullu, seda jugtub ka meitriliigas.


        muidugi leiab, aga ikkagi ma ytleks, et aspen, rock ja luunja panevad sellega liiga üle!!

        Kommentaar


          Minuarust on ka Aspen vägagi sümpaatne sats, ju liht Tabivere ja Aspen omavahel ei sobi ja läheb seletamiseks
          Nagu meil Rock&Rolliga,

          Kommentaar


            Minu arust võiks luunja jk esimene olla, eriti nende lause meie mängu ajal,
            ''neile s*takottidele on hale kaotada''

            ja siis iga sekund ainult sõimamine, vastased on kuked, omad on kuked jne.

            ma ei tea, võiks lihtsalt rahulikult kõik mängida, saate pähe saate, võidate, võitke,

            ja kui tahate sõimata, siis sõimake pärast mängu duśśi all...
            aga seda pole siin mõtet vist üldse rääkida, kuna keegi nagunii ei õpi sellest mida siin räägitakse

            Kommentaar


              ei tahaks küll eriti sellega nõustuda,et meie fc aspen siin liigas ühed suurimad mölisejad oleme,oleme üritanud alati mängida oma mängu ja asja rahulikult võtta,aga tõepoolest fc tabiverega meil tekkis mingi elekter,eks kõigil on närvid ja vahest keeb asi üle ja ausalt öeldes ,siis tabivere fännid ja mängijad ikka provotseerisid ka ,aga nagu nad rääkisid ,siis ongi see osa taktikast. vabandame ,siis kõigi ees kellele oleme liiga teinud.edu kõigile.

              Kommentaar


                Äkki teete selle kohta ka edetabeli, kes siin foorumis kõige rohkem vingub?

                Kommentaar


                  Algselt postitas oomy Vaata postitust
                  ei tahaks küll eriti sellega nõustuda,et meie fc aspen siin liigas ühed suurimad mölisejad oleme,oleme üritanud alati mängida oma mängu ja asja rahulikult võtta,aga tõepoolest fc tabiverega meil tekkis mingi elekter,eks kõigil on närvid ja vahest keeb asi üle ja ausalt öeldes ,siis tabivere fännid ja mängijad ikka provotseerisid ka ,aga nagu nad rääkisid ,siis ongi see osa taktikast. vabandame ,siis kõigi ees kellele oleme liiga teinud.edu kõigile.
                  Fännidega on tabivere tõeesti ma arvan rahulkui muu pole korras on fännid ikka korras

                  Kommentaar


                    Selline uus pöördkäik siia teemasse, et kõik kes arvavad et sellest liigast leiaks parema kaitsemängja kui Taavi Rähn, siis palun tõstke käsi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                      Fännidega on tabivere tõeesti ma arvan rahulkui muu pole korras on fännid ikka korras
                      Heh, eriti need purjus onud väljaku ääres kes ähvardavad kõige jubedaga?

                      Kommentaar


                        laaa laalalalalaalaaaaaaa
                        Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                        Kommentaar


                          nagu lasteaed .......

                          Kommentaar


                            Kiire ennustus:

                            JK Welco Elekter - Eesti Maaülikooli SK nu ei tea,kas mäng betoonil kui on,siis... kerge eelis Welcol.2:1
                            FCE Puka - JK Quattromed jah,ega ei oskagi midagi pakkuda viik oleks ok.3:3
                            FC Otepää - FC ABJA Mnjaa Otepää tabeli eesotsas,meie tabeli tagumises osas,proovime ennast kokku võtta,et vääriliselt vastu saada,kuna A klassis mängu polnud siis kasutan kõiki A klassi mängijaid.(Põhjust hetkel ei ütle).
                            FC Aspen - JK Luunja Aspen on kodus hea ja tuleb kõva andmine. 4:2
                            JK Rock Roll Löök - Tõrva FC Warrior Nu Tõrva tuuakse maapeale tagasi 5:1
                            FC HaServ - FC Tabivere Vaevalt,et koduvõiskond enam vääratab 4:1

                            Edu kõigile!
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              JK Welco Elekter - Eesti Maaülikooli SK 1:3 Kui EMÜ tiimi kokku saab, siis peaksid vast elektripoistest jagu saama..
                              FCE Puka - JK Quattromed 5:2 Puka lööb ka seekord palju aga saab vast kaitse pidama..
                              FC Otepää - FC Abja 6:0 Klassivahe lihtsalt..
                              FC Aspen - JK Luunja 2:1 Pole kummagi mängu ammu näinud aga Aspen tundus tugevam.
                              JK Rock Roll Löök - Tõrva FC Warrior x:x Ehk hea hoog jätkub
                              FC HaServ - FC Tabivere 4:0 HaServikad on kaineks saanud ning Otepää mängust järeldused teinud..

                              Kommentaar


                                Mängime õnneks murul. EJL teatab:




                                Käesolevaga teatame, et Eesti jalgpalli 2008.a. meistrivõistluste IV liiga
                                Lõuna piirkonna mängukalendrisse sisse viidud alljärgnevad muudatused:

                                XIX voor
                                Laupäeval, 13.septembril kell 11.00 JK Welco Elekter – Eesti Maaülikooli
                                Spordiklubi, Tartu KHK staadionil, Põllu tn.11 ( oli Tartu Tamme st.
                                Kunstmurul)

                                XXI voor
                                Pühapäeval, 28.septembril kell 12.00 JK Welco Elekter - JK Rock&Roll Löök,
                                Tartu KHK staadionil, Põllu tn.11 ( oli Tartu Tamme st. Kunstmurul)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X