320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas insein-o Vaata postitust
    Tundub, et nädalavahetuse liigamängus veab nii meil kui ka Quattro meestel, kuna mäng arvatavasti ei toimu Valga kunstmurul vaid Valga Keskstaadionil
    vähemalt pepud jäävad terveks !

    Kommentaar


      Algselt postitas kk11 Vaata postitust
      Mina olin seal aktsioonis... käest oli asi kaugel, võtsin lihtsalt latis kinni, et ennast kõrgemale upitada kuna vastas mängija oli suht lähedal ja ta ähvardas ka seal pallile pihta saada.

      Nii et vile vaikimine oli 100% õige

      Leshiy, tahad öelda, et Mikk ikka hingab sulle kuklasse selle olukorra pärast??
      mis asja ta teeb?
      ta lihtsalt karjus nagu talle l88di noaga selga, et kurat kyll, kohtunik, seal oli puhas k2si ju. punane kaart ja penalti welcole

      Kommentaar


        lol miks tabivere kodulehel pole tääksi vastu mängukokkuvõtet?

        inimesed pole ikka toibunud?

        Kommentaar


          ära muretse, täna saab! inimestel pole niipalju vaba aega, kui Abjas ehk
          //

          Kommentaar


            Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
            vähemalt pepud jäävad terveks !
            Heh, ei tea mida sina seal väljaku peal harrastad aga ise pole seal kunagi veel äässi ära lõhkunud

            Kommentaar


              Algselt postitas sunseek Vaata postitust
              ära muretse, täna saab! inimestel pole niipalju vaba aega, kui Abjas ehk
              ma arvan küll, et tabivere on täpselt vastav koht kus kõigil on nii palju tegemist, et pole aega mõnda rida teksti kirjutada

              Kommentaar


                Algselt postitas K2sn Vaata postitust
                ma arvan küll, et tabivere on täpselt vastav koht kus kõigil on nii palju tegemist, et pole aega mõnda rida teksti kirjutada
                FCT osa mängijad ja muidu funktsionäre tegelevad igapäevaselt Tartus, kus on kindlasti nõksa tegusam elutempo.
                //

                Kommentaar


                  Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                  FCT osa mängijad ja muidu funktsionäre tegelevad igapäevaselt Tartus, kus on kindlasti nõksa tegusam elutempo.
                  Sama ka Abja omad tegelevad Viljandis aga ok, kannatust küll tuleb lugemist,iga asi omal ajal.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sunseek Vaata postitust
                    ära muretse, täna saab! inimestel pole niipalju vaba aega, kui Abjas ehk
                    tegelikult ärge kiirustage sellega, siis tuleb ehk mitte nii emotsionaalne ja kiusav järelhüüe
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K2sn Vaata postitust
                      ma arvan küll, et tabivere on täpselt vastav koht kus kõigil on nii palju tegemist, et pole aega mõnda rida teksti kirjutada
                      päris normaalselt panete siin.
                      leidsite ka mille õle vaielda ja õle õldse meil tuleb see sis kui vaja mitte kui öeldakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas madvei Vaata postitust
                        päris normaalselt panete siin.
                        leidsite ka mille õle vaielda ja õle õldse meil tuleb see sis kui vaja mitte kui öeldakse.
                        ei ma olen lihtsalt t2heldanud, et kui tuleb võit siis on sama päev teil seal mingi käkerdis kokku mixitud

                        Kommentaar


                          ei ole ikka küll...esimene mäng oli lihtsalt.

                          Kommentaar


                            ha hahahaaa

                            Algselt postitas timursem Vaata postitust
                            no mul on klipp situatsioonist ning võib 99% kindlusega väita, et seal meie platsimängija palli käega ei puutunud.
                            1. FC Aspen-JK Welco Elekter: 3:4
                            2. EMÜ SK-JK Tartu Löök ma usun, et mõlemad jäävad rahule
                            3. FC Rock & Roll-Navi Vutiselts: 2:1
                            4. FC Tabivere-Tartu SK 10 Premium II: 2:3
                            5. Tõrva FC Warrior-Tartu Quattromed no quattro viimane aeg oleks hakata mängima 1:1
                            6. FC Abja-SK Tääksi: müstiline paar, mäng tuleb kindlasti ka selline 3:3
                            Timur, kuidas me mõlemad saame rahule jääda Meie Viigiga rahule ei jää ja teie ei jää kaotusega rahule ! Ühesõnaga on raske jääda mõlemal rahule seisuga kuid muidugi mängupilt mängib ka ikka rolli et kui ei vigasta keegi ennast v ei teeni rumalusest kaarte siis sellega saab kokkuvõttes rahule jääda kuid kindlasti sa ei mõelnud seda asja ju nii Meie anname mis torust tuleb ja teie tehke mida te suudate
                            JK Tartu Löök

                            Kommentaar


                              Algselt postitas iminsee Vaata postitust
                              Timur, kuidas me mõlemad saame rahule jääda Meie Viigiga rahule ei jää ja teie ei jää kaotusega rahule ! Ühesõnaga on raske jääda mõlemal rahule seisuga kuid muidugi mängupilt mängib ka ikka rolli et kui ei vigasta keegi ennast v ei teeni rumalusest kaarte siis sellega saab kokkuvõttes rahule jääda kuid kindlasti sa ei mõelnud seda asja ju nii Meie anname mis torust tuleb ja teie tehke mida te suudate
                              no see oli mõeldud nii, et teie mõtlete hea, et niigi läks ja meie saame 3 punkti aga ega seda tohi kõvasti nüüd kuulutada. rock suutis ju ka 1 kord teid ainult üle mängida, ülejäänud aeg käis selline võrdne pusimine. peame ikka valmis olema igasugusteks üllatusteks.
                              pommitaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                                ei ole ikka küll...esimene mäng oli lihtsalt.
                                selged pildid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X