320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    [QUOTE=veikz;1060491]ennustus siis !

    FC Aspen - Tartu Quattromed 4:1

    Ürita nüüd rahulikult uuesti, eks?

    Kommentaar


      veiko võta kokku ennast
      Kärss likku...

      Kommentaar


        abja-navi 7:0

        Kommentaar


          löök 1:0 welco (1:0)

          värav tuli tsenderdusest ja ründaja sai jala enne väravavahti vahele ja siis mingi kaitsjaga väravajoone peal palli toksimise järel läks sisse :P


          welco oli küll tugevam täna aga meil oli väravavaht ikka teisel tasemel võrreldes sk10 mänguga ja suutsime see kord ka suhteliselt häid võimalusi.

          hea mäng !

          Kommentaar


            mis mõttes võta kokku
            mul oli kops nii kinni ei ole kaua aega jooksnud nii palju järjest
            aga ei ole hullu ..
            Mäng jäi siiski meie kasuks..

            Kommentaar


              ma tahtsin roobertit panna mänguajal selline surm on peal

              Kommentaar


                ega sa kainelt ei oskagi mängida kui ainult pohmas

                Kommentaar


                  tabivere-tõrva 2:2

                  Kommentaar


                    FC ABJA - Navi Vutiselts 7:0(3:0)

                    Paduvihm,rikkus küll nüüd muru ära,aga mitte meie mängu,võib vast üelda,et skoor näitab jõudude vahekorda,aga samas Navi oli 10 mängijaga ja nad üritasid ikka tugevalt rünnata,aga õnneks oli meil varuvv täna tasemel ja uus täiendus sai ka jalavalkeks,kuigi oli juba esimesel poolajal 2 100% list aga libe väljak libepall,Navipallurid teenisid ka kolase kaardi.Tänud Navile ja loodetavasti ei jäänud meie kohtumine viimaseks,järgmisena katsume tuulealla teha Tõrvas kohaliku Warriorile.

                    FC ABJA väravad: 21'-TANEL TVERDOHLEB,35'62'-HENARI REINBACH,42'79'-REIO SINKA(Teine värav meistriklass),80'-MAUNO TAMMSALU(P),56'-SIIM LUKKA.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Tabivere - Tõrva 2:2

                      Juba kolmandat mängu järjest suutsime eduseisu viimaste minutitega käest lasta. ( Emüga 4:2 eduseisult viimaste minutitega ning Aspeni vastu 2:0 viimase 10 minutiga.) Läksime küll juhtima 1:0 ja 2:1, kuid ega kohtunik ei saanud siis võõrustajaid tühjade kätega jätta ning määras 88. minutil penalti, mis olgem ausad, kohe kindlasti penalti polnud. Nii need järjekordsed 2 punkti läksid..

                      Järgmine nädal siis ootame endale Abjat ilusasti külla, oleme teile eelmise mängu eest veel võlgu

                      Kommentaar


                        ses suhtes veiko, et ennustused olid sul sellised, nagu nad olid, aga saite ikkagi hakkama!
                        Kärss likku...

                        Kommentaar


                          no meie poolt võrreldes oli mäng sitaks parem kui sk10 vastu. sellise mänguga oleks sk10 vastu ka vb 3 punkti ära teenida aga see selleks

                          emü 3:1 tääksi

                          Kommentaar


                            emü 3:1 tääksi.
                            mäng oli päris võitluslik päris heade võimalustega mõlemal pool. emül 1 vahetus, ülejäänud veel suvepuhkusel. tääksil mõned vahetused rohkem, kuid 1 väravast nad rohkem ei suutnud.
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              emü siis suurendas edu welco ees

                              Kommentaar


                                ah sellesuhtes
                                ei teadnud mina kuidas minna võis ma nii sama umbes panin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X