320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas K2sn Vaata postitust
    koosolekul?

    No sind muidugi ple,teme ilma sinuta
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas keiter12 Vaata postitust
      abja omad said täna mõnusa lopsu väga yhepoolne oli mäng kohati aga noh võitlesid lõpuni vähemalt. Mäng suht jõuline oli aga eks nais kohtunik kh oli ju
      anna andeks, aga teie plats oli ikka ülisitt, aga mis ikka !
      saate kunagi ehk parema tagasi :P.

      Kommentaar


        Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
        anna andeks, aga teie plats oli ikka ülisitt, aga mis ikka !
        saate kunagi ehk parema tagasi :P.

        ärme nüüd ajame platsisüüks,lihtsalt olime ise ka kehvad,ega plats ainult ei mängi,vaid ikka need 11 mängijat,kes väljakul on ja kui osavendi jätavad oma töö väljakul tegemata,siis juhtuvadki sellised asjad nagu juhtus täna.(jube eile)
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Navi 1 : 9 Löök

          Löök mängis kahe ründaja peale .Meie neljane kaitse ei saanud hakkama nende plokeerimisega.Esimene poolaeg 6:0 meil ainult mõni võimalus .Löök lõi kõik mis oli ära .Teisel poolajal meil teine väravavaht eksis kaks kord rämedalt ja lõpp 9:1 Löögile.Navil oli 5 põhi mängijat vigastustega väljas(mõni juba pikemat aega), kahel kondid puruks.Löök on tugevamaks saanud peale Rolli lõpetamist.Mängivad hästi aga mölisevad isegi suures eduseisus omavahel palju see tõbi vist Rollist päritud.Hea mäng oli.Olge siis sügisel veel tublimad.See et Welkole ära tegite oli vinge.Lüpske teisi tugevamaid ka veel.EDU

          Kommentaar


            mäng oli küll hea aga jah vahepeal tõusis mõla ja isegi mõttetud mahavõtmised sellises edus. tundus, et kohe hakkab ameerikajalgpall pihta vms

            ega löögil oli ka ainult 3 uut poissi.
            ja keskväljalt oli paar inimest puudugi.

            Kommentaar


              FC Abjal vastastele hea uudis, oleme ilma oma kaptenist ,esialgu kolmnädalat,kes treeningul vigastas õnnetult hüppeliigest.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                FC Abjal vastastele hea uudis, oleme ilma oma kaptenist ,esialgu kolmnädalat,kes treeningul vigastas õnnetult hüppeliigest.
                elutragöödia
                Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

                Kommentaar


                  TARTU QUATTROMED (IV) - FC ATLETIK* (III) 1:3 (0:1)mitteametlik
                  Väravad: 57. Sander Piiskop - 36. Jevgeni Grafski, 49., 89. Dmitri Njatin
                  Hoiatused: 33. Kuldar Kõiv, 48. Hannes Hagu - 45. Andrej Voilenko, 80. Deniss Sõtšov
                  Pv: 1


                  Kes see üks pealtvaataja oli? Vääriks nimeliselt äramärkimist

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jethro Vaata postitust
                    TARTU QUATTROMED (IV) - FC ATLETIK* (III) 1:3 (0:1)mitteametlik
                    Väravad: 57. Sander Piiskop - 36. Jevgeni Grafski, 49., 89. Dmitri Njatin
                    Hoiatused: 33. Kuldar Kõiv, 48. Hannes Hagu - 45. Andrej Voilenko, 80. Deniss Sõtšov
                    Pv: 1


                    Kes see üks pealtvaataja oli? Vääriks nimeliselt äramärkimist
                    Kui ma ei eksi, siis oli vist Roomer Tarajev (või äkki oli ta hoopis kohtunikega seotud) aga tegelikult oli mõni inimene ikka veel. Lisaks veel, et ei olnud meie pool ültse halb mäng.

                    Kommentaar


                      FC Tabivere võitis eile maakonna meistrivõistluste mängus Jõgeva Sk Nooruse meeskonda 5:0.

                      Kommentaar


                        Neutraalseks pealtvaatajaks võib amelikult mind tunnistada

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                          FC Tabivere võitis eile maakonna meistrivõistluste mängus Jõgeva Sk Nooruse meeskonda 5:0.
                          kuhu jäävad Liigas siis sellised Tulemused ??
                          http://www.skimavere.com

                          Kommentaar


                            Nädalavahetusel on mehed purjus. Nii lihtne see põhjus ongi.

                            Kommentaar


                              Tegelikult panin selle tulemuse siia üles, kuna siia oli pandud mingisugune Quattromedi tulemus.

                              Hakkame siis niisama kõiki tulemusi siia lahmima + arutama selle üle, kes tollel mängul see 1 pealtvaataja oli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                                Tegelikult panin selle tulemuse siia üles, kuna siia oli pandud mingisugune Quattromedi tulemus.

                                Hakkame siis niisama kõiki tulemusi siia lahmima + arutama selle üle, kes tollel mängul see 1 pealtvaataja oli.
                                Puhas kadedus...aga muuseas Eesti vs Brasiilia 0:1

                                Kommentaar

                                Working...
                                X