320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täitsa liiga liidrite heitlusele vääriline mäng oli EMÜ ja Welco vahel. Esimesel poolajal saavutas EMÜ mingil hetkel initsiatiivi ja ühel hetkel said karistuslöögist meie väravavahi eksimuse järel palli äralöömisel/püüdmisel eduseisu. Teine poolaeg kujunes üsna huvitavalt. Esmalt lasi EMÜ meil kohe poolaja alguses Leemet Jobikõrva filigraansest pealöögist 3 meetri kauguselt väravast viigistada. 2-3 minutit hiljem tekkis Welco karistusala audi sisseviske järel segadus ja EMÜ vasakäär viis nad jälle ette. Üsna vähe aega möödus, kui Valtna teenis meile penalti, mille esimesele väravale eeltöö teinud ründaja K. Noormets kindlalt realiseeris. Ja jälle oli õnn Welco õuel vaid mõneks minutiks, kui seekord nurgalöögijärgselt õnnestus EMÜ ründajal latipõrkest lõppseisuks 3:2 lüüa.
    Welco üritas veel korralikult, ühtlasi jättis kohtunik meile ka penalti andmata, kui vastaste mees karistusalas väga selgelt käega mängis. Kuna esimene penalti oli ehk natuke kaheldav ja EMÜ mehed selle vastu kõvasti vaidlesid, ei julgenud kohtunik ilmselt enam teist anda. Sest seda kätt mitte näha oli küll võimatu.
    EMÜ peamiseks võidu põhjuseks võib siis nimetada edukaid standardolukordi ja mõistagi Welco saamatust nende kaitsmisel. Vastaste nr 16 audivise on muidugi päris võimas ka. Otsajoone lähedalt saadud audid olid EMÜ jaoks suht sama head kui nurgalöögid.
    Paistab,et EMÜt võib nüüd liigavõidu puhul õnnitleda. Welco jätkab võitlust Tääksi ja Tabivere (vb ka Abja ja Aspeniga) teise koha ja kolmanda liiga pileti nimel.

    Kommentaar


      No ega keegi enne 3. liigas keegi pole, kui asi punktidega paigas.

      Kommentaar


        zurka1 sina hoia oma suumulk pudru jaoks ja loe eelnevat teksti kah !! kui oskad üldse?
        ülevalpool ajati mingit amastus teemat !
        püüa olla natuke

        Kommentaar


          FC Abja - Tartu Quattromed 2 : 3
          FC Tabivere - SK Tääksi 6 : 2
          Tõrva FC Warrior - Navi Vutiselts 7 : 1

          Kommentaar


            Poolaeg: FC ABJA vs Tartu Quattromed 1:0.Tõenäoliselt FC Abja kolme hulka jõudmine pole enam reaalne,kuna täna oskasime 2-0 eduseisu käest anda,proovime järgmine aasta siis uuesti 4 liigast kõrgemale,üldiselt tänase mängu võtaks lühidalt kokku zipa parem võistkond võitis teisel poolajal meie mäng ikka eriti hull,hakkasime lagunema ja esile tuli vastupidavus ja misseal salata ,tunneme puudust kaptenist,Quattromed mängis isegi head jalgpalli aga.... natuke palju sõitsid meile sisse jne,õnneks vigastusi mängujärgselt polnud,aga ok tänud Quattromile ja edu!!

            FC Abja väravad: 32' Quattromi (ov),46'-Taanist kodumaale tagasi tulnud Gert Seegel. Quattromi väravad:54'80'81'. Järgmisena Viljandi mk Derbi
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              FC Aspen - Tartu SK 10 Premium II 2 : 0

              Kommentaar


                Registeerisime kaks mängijat juurde,kes mängisid eelmisel hooajal FC Abja ridades,kuid mõlemad mängijad tahtsid või pllanisid 2009a vahele jätta,kuid nüüd avaldasid soovi aidata FC Abjat siiki võitlemaks III kohale,MIS TAGAks üleminekumängu. JUba pühap astuvad väljakule:P
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Registeerisime kaks mängijat juurde,kes mängisid eelmisel hooajal FC Abja ridades,kuid mõlemad mängijad tahtsid või pllanisid 2009a vahele jätta,kuid nüüd avaldasid soovi aidata FC Abjat siiki võitlemaks III kohale,MIS TAGAks üleminekumängu. JUba pühap astuvad väljakule:P

                  kaitz, oskad ehk sõnastada, miks sa sinna kolmandasse liigasse nii väga tahad?
                  299195

                  Kommentaar


                    See näitaks kui head tööd Kaitz teeb

                    Kommentaar


                      Algselt postitas INCE Vaata postitust
                      kaitz, oskad ehk sõnastada, miks sa sinna kolmandasse liigasse nii väga tahad?
                      Nu miks mitte, seal saab(saaks)Põlvaga mängida ja oleks rohkem viljandi mk derbisi aga veel on pikk maa minna,vääratada enam ei tohiks,kuigi poisid ise arvavad,et IV liiga on neile hea,mina olen teisel arvamusel.Aga aeg näitab,kus liigas järgmine aasta oleme.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raoy Vaata postitust
                        See näitaks kui head tööd Kaitz teeb
                        Nu ENDA tööd on raske teha kui poolvõistkonnast on tööl pealinnas ja mõni riigist hoopis väljas,aga annan alati oma parima
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Nu miks mitte, seal saab(saaks)Põlvaga mängida ...

                          ... just seda ma kuulda lootsingi
                          299195

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                            Nu miks mitte, seal saab(saaks)Põlvaga mängida ja oleks rohkem viljandi mk derbisi aga veel on pikk maa minna,vääratada enam ei tohiks,kuigi poisid ise arvavad,et IV liiga on neile hea,mina olen teisel arvamusel.Aga aeg näitab,kus liigas järgmine aasta oleme.
                            usu mind põlvaga sa kyll nende kodus mängida ei tahaks..
                            nr 31

                            Kommentaar


                              Sörve Jk (ii) - Emü Sk* (iv) 0:1 (0:1)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blitzkrieg Vaata postitust
                                Sörve Jk (ii) - Emü Sk* (iv) 0:1 (0:1)

                                Üli super tulemus,muidugi iseasi kuidas suudetakse taastuda laup mänguks Löögi vastu
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X