320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega teiegi kehvasti mänginud . Edu teile edaspidiseks.
    Taebla JK
    Nr. 5

    Kommentaar


      Leisi-Kärdla 1:3

      Lihula-Keila 4:1

      Lelle-Taebla 2:1

      Toompea-Läänemaa 1:5

      Haiba-Alexela 3:2

      Kommentaar


        Aga Viimsi - Maccabi ?

        Kommentaar


          FC Lelle - Taebla JK 2:2 (0:1)

          Taebla läks 2:0 juhtima... ning teisel poolajal õnnestus Lelle meestel 2 tagasi lüüa. Kohtunikuga ei ole absoluutselt rahul, kuna lasi mängu taaskord käest ära mida kasutasid Lelle mehed tublisti ära. Paljudesse olukordadesse lennati jalg ees sisse, kohati jäi vilegi tulematta rääkimata veel kaartide andmisest.. 2 Taebla meest pidid vigastuse tõttu väljakult lahkuma!
          Edu Lellele...

          Kommentaar


            Taebla omadele seda, et meie omad mängisid rohkem füüsiliselt, te lihtsalt kukkusite liiga kergelt iga väikse puute pärast maha ulguma. Jalgpall ikka minu arust rohkem meeste mäng, juba oli hala kuulda kui õlg õla vastu mängiti. Kohtunik vilistas selle poolt, kes suutis kõvemini kisada.
            Miks te ehitate kui te ei ehita?
            Ma ei jõua igale poole, jumal hoidku!

            Kommentaar


              FC Toompea 1994 0 - 10 Läänemaa Jalgpalliklubi (0 - 5)

              Mäng oli täienisti Läänemaa kontrolli all. Teisel poolajal võeti pisut lõdvemalt ning Toompea sai pisut rohkem palli puutuda, kuid seis oli ikka sama, mis esimesel poolajal. Läänemaal polnud ühtegi põhiründajat kaasas(puudusid Kolosov, Molkov ja Viilma), aga asendused tegid tubli töö.

              Väravad lõid Edik Piirve(3), Aare Avila(2), Aleksandr Kovtun(2), Bert Rotberg, Mart Pulst ja Marek Pragi.

              Lisaks veel seda, et suur tänu Toompeale, et sellisel suurepärasel väljakul mängida saime!!! Ilm oli samuti super!

              Kommentaar


                Algselt postitas Lindegron Vaata postitust
                Taebla omadele seda, et meie omad mängisid rohkem füüsiliselt, te lihtsalt kukkusite liiga kergelt iga väikse puute pärast maha ulguma. Jalgpall ikka minu arust rohkem meeste mäng, juba oli hala kuulda kui õlg õla vastu mängiti. Kohtunik vilistas selle poolt, kes suutis kõvemini kisada.
                +1, sama oli L22nemaa JK vastu, nad kukkuvad ja kohe hakkavad nutma, ja kohe kohtuniku vile! Isegi selle p2rast nad said 1 punkt selles m2ngus

                Kommentaar


                  Fc Lelle hooaja jubedaim mäng oli see, üle kahe söödu ei saadud tehtud, enamvähem oli koguaeg pikk pall ette ja paari võimalust ei löödud ära, hea et viigigi sellises mängus kätte saime.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Lindegron Vaata postitust
                    Taebla omadele seda, et meie omad mängisid rohkem füüsiliselt, te lihtsalt kukkusite liiga kergelt iga väikse puute pärast maha ulguma. Jalgpall ikka minu arust rohkem meeste mäng, juba oli hala kuulda kui õlg õla vastu mängiti. Kohtunik vilistas selle poolt, kes suutis kõvemini kisada.
                    Haha ... tõmbate täitsa lampi kossi ja värki , isegi kui pall pole minu käes... eriti see keskväli kui ma ei eksi mingi ott vms? aga jah olgem ausad lelle mehed ei mänginud vaid mölisesid terve mäng...
                    Taebla JK
                    Nr. 5

                    Kommentaar


                      jalgpall on meeste mäng...taebla meestel viimane aeg malet mängima hakata

                      Kommentaar


                        No Lelle mängijatel on suhteliselt vähe tehnikat ka, sp on neil peaaegu võimatu palli vastastelt puhtalt ära võtta. Ennast nad muidugi maha ei taha teha, aga keegi ju peab.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nsr Vaata postitust
                          jalgpall on meeste mäng...taebla meestel viimane aeg malet mängima hakata
                          Ma saan väga hästi aru et see on meeste mäng , aga nad ei pea niisama lõhkuma hakkama kui kaotusseisus on... ja kes oled sina et tuled ütlema mida teha?
                          Ei ole varem päris sellise meeskonna vastu mänginud , näiteks eelmine mäng alexela vastu oli täitsa okei , ei olnud sellist lõhkumist ega värki... kuigi oli ka ju sama kohtunik platsil...
                          Taebla JK
                          Nr. 5

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                            No Lelle mängijatel on suhteliselt vähe tehnikat ka, sp on neil peaaegu võimatu palli vastastelt puhtalt ära võtta. Ennast nad muidugi maha ei taha teha, aga keegi ju peab.
                            Nojah seda muidugi ... ega ma nüüd ei ütle ka et meil oli täitsa "ilma vingumata" mäng , kindlasti osad vingusid ilma põhjuseta vahepeal ... aga minuarust teevad seda kõik siin liigas...
                            Taebla JK
                            Nr. 5

                            Kommentaar


                              väljakul toimub igasugu ütlemisi ja vingumisi...jätame need väljakule,ärme võta neid koju saada...ja kui mäng muutub lõhkumiseks siis pole selles süüdi mängijad vaid kohtunik...tema töö on mäng kontrolli all hoida...mängida tuleb täpselt niimoodi nagu kohtunik laseb!! see muidugi minu arvamus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nsr Vaata postitust
                                väljakul toimub igasugu ütlemisi ja vingumisi...jätame need väljakule,ärme võta neid koju saada...ja kui mäng muutub lõhkumiseks siis pole selles süüdi mängijad vaid kohtunik...tema töö on mäng kontrolli all hoida...mängida tuleb täpselt niimoodi nagu kohtunik laseb!! see muidugi minu arvamus
                                Teatud määral kindlasti kohtunik! Ja miks see "vingumine" tekkis oligi sellepärast et 2 meest lonkavad juba platsilt minema, meil niigi sel hooajal palju probleeme vigastatutega. Keegi ju meist ei taha vigastada saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X