320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kindlasti keegi tahaks teada, et mis siis juhtus 3-8 mängus Haiba ja Alexela vahel

    Mäng hakkas ja 1 minutil nurgalöögist 1-0 Haiba, Alexela viigistas suht kiirelt ja Haiba läks jälle 2-1 juhtima.
    Alexela viigistas heast kauglöögist küljevõrku 2-2 ja siis tundus, et vähemalt tuleb huvitav ja lahtine mäng. Ja päeva lõpuks võib öelda et väga lahtine 3-8 ja mõlemad satsid jätsid kõvasti löömata ka.
    Siis Alexela lõi veel poolkontratest 2 väravat ja poolakale mindi 2-4 Alexela eduseisus.
    2 poolaeg, Haiba yritas mängu tagasi tulla ja lõime 3-4, siis oli ridamisi võimalusi viik lüüa kuid lõid hoopis Alexela
    jälle meie pallikaotusest ja kiired ryndajad tegid ilusti ära. Tuleb kiita neid, sest löögid olid kõik nurkadesse ilusti.
    Siis juba edasi läks laadaks ära ja Alex lõi veel kontratest 3 tk.
    PS Kohtunik vilistas umbes 5 sekundit pärast vea tegemist koguaeg. Ja pärast saatis niisama Alexela venna punasega (2kollast) ära ka. Hea, et kõik terveks jäid kokkuvõttes. Kiidaks ka vahetusse läinud Alexela mängijat, kes mulle külma vett andis, kui palliga pommlöögi näkku sain.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
      Kindlasti keegi tahaks teada, et mis siis juhtus 3-8 mängus Haiba ja Alexela vahel

      Mäng hakkas ja 1 minutil nurgalöögist 1-0 Haiba, Alexela viigistas suht kiirelt ja Haiba läks jälle 2-1 juhtima.
      Alexela viigistas heast kauglöögist küljevõrku 2-2 ja siis tundus, et vähemalt tuleb huvitav ja lahtine mäng. Ja päeva lõpuks võib öelda et väga lahtine 3-8 ja mõlemad satsid jätsid kõvasti löömata ka.
      Siis Alexela lõi veel poolkontratest 2 väravat ja poolakale mindi 2-4 Alexela eduseisus.
      2 poolaeg, Haiba yritas mängu tagasi tulla ja lõime 3-4, siis oli ridamisi võimalusi viik lüüa kuid lõid hoopis Alexela
      jälle meie pallikaotusest ja kiired ryndajad tegid ilusti ära. Tuleb kiita neid, sest löögid olid kõik nurkadesse ilusti.
      Siis juba edasi läks laadaks ära ja Alex lõi veel kontratest 3 tk.
      PS Kohtunik vilistas umbes 5 sekundit pärast vea tegemist koguaeg. Ja pärast saatis niisama Alexela venna punasega (2kollast) ära ka. Hea, et kõik terveks jäid kokkuvõttes. Kiidaks ka vahetusse läinud Alexela mängijat, kes mulle külma vett andis, kui palliga pommlöögi näkku sain.
      Lelle - Taebla mängus oli sama kohtunik muideks.

      Kommentaar


        Kohtunik oli jah väga aeglase taibuga ja väga mõjutatav! vilistas rohkem küsimise peale kui enda nägemise järgi. ei saanudki sellest punasekaardi olukorrast vägahästi aru...paar minutit tagasi tegid haiba mängijad meie omale vea millest ei järgnenud midagi...ja hiljem kui meie oma tegi haiba mängijale vea siis kohtunik tegi liigutuse et annab kollase...alexela mängijad hakkasid protesteerima et miks ennem kaarti ei andnud kui meie omale viga tehti! tundus et kohtunik mõtles ümber ja ei anna kollast aga sis tuli omakorda haiba nr10 kes ikkagi selle kollase välja rääkis ja 2 kollase tõttu ka punane! oli ka vägapalju olukordi kus haibale vilistati suluseis kuna meie kaitseliiin seda nõudis! nii et kokkuvõtteks ei ole see kohtunik väga hea ja vajaks natuke rohkem praktikat ja endale kindlaks jäämist. aga haibale aitäh hea mängu ja mõnuse väljaku eest kus mängida saime edu
        nr 12

        Kommentaar


          Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
          No Lelle mängijatel on suhteliselt vähe tehnikat ka, sp on neil peaaegu võimatu palli vastastelt puhtalt ära võtta. Ennast nad muidugi maha ei taha teha, aga keegi ju peab.
          Ma vaatan, et Sul on ikka asjad väga paigast ära. Esiteks nimetada, et Lelle mängijatel pole tehnikat on küll nüüd solvav. Nagu keegi IV liigas hiilgaks Messi suguse tehnikaga?! Ja teiseks, mismoodi peaks olema tehnika ja puhtalt palli ära võtmine seotud?! Ma sooviks näha Sinu hiilgavaid tehnilisi liigutusi, kuidas Sa vastasmängijalt palli ära võtad.
          Minu poolsed tähele panekud lihtsalt.
          Ja Anari, tõsiselt, kui jalgpall ei meeldi koos kõigi nn "jõhkrustega", siis võid tõesti malele üle minna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Isluru Vaata postitust
            Ma vaatan, et Sul on ikka asjad väga paigast ära. Esiteks nimetada, et Lelle mängijatel pole tehnikat on küll nüüd solvav. Nagu keegi IV liigas hiilgaks Messi suguse tehnikaga?! Ja teiseks, mismoodi peaks olema tehnika ja puhtalt palli ära võtmine seotud?! Ma sooviks näha Sinu hiilgavaid tehnilisi liigutusi, kuidas Sa vastasmängijalt palli ära võtad.
            Minu poolsed tähele panekud lihtsalt.
            Ja Anari, tõsiselt, kui jalgpall ei meeldi koos kõigi nn "jõhkrustega", siis võid tõesti malele üle minna.
            Mismõttes malele üle minna? Eesmärk ju siiski normaalselt jalgpalli mängida ning tervelt koju tagasi jõuda. Kas sinu arust on võit nii tähtis, et selle nimel oled valmis vastasega jõhkralt käituma?

            Kommentaar


              Algselt postitas TJKNR2 Vaata postitust
              Mismõttes malele üle minna? Eesmärk ju siiski normaalselt jalgpalli mängida ning tervelt koju tagasi jõuda. Kas sinu arust on võit nii tähtis, et selle nimel oled valmis vastasega jõhkralt käituma?
              Sõna otseses mõttes, võib ka kaudses. Oma valik.
              Igatahes, puhast jalgpalli ei mänge meist keegi ja sellise meestemänguga nagu jalgpall, tahest tahtmata tulevad ka vigastused. Aga nagu varemgi siin on ära mainitud, siis kohtunik on ikkagi see, kes määrab kuidas mäng kulgeb.
              Ja kui Sa ei märganud, siis eksisteerivad ka jutumärgid sõna jõhkrustega ümber.

              Kommentaar


                Poisid poisid, hooaeg ei ole enam pikk, proovime nyyd rahulikult lõpuni mängida ja võimalikult puhtalt. Ei mängi ju me keegi mõisa peale, vaid siiski eesmärk oleks palli lükata ja nautida. Ja võiks teha mingi teema sellest, et järgmine hooaeg 4liigas ka lipumehed oleks. See meie endi teha, kas see läbi suruda või ei. Kõigil oleks kergem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Isluru Vaata postitust
                  Ma vaatan, et Sul on ikka asjad väga paigast ära. Esiteks nimetada, et Lelle mängijatel pole tehnikat on küll nüüd solvav. Nagu keegi IV liigas hiilgaks Messi suguse tehnikaga?! Ja teiseks, mismoodi peaks olema tehnika ja puhtalt palli ära võtmine seotud?! Ma sooviks näha Sinu hiilgavaid tehnilisi liigutusi, kuidas Sa vastasmängijalt palli ära võtad.
                  Minu poolsed tähele panekud lihtsalt.
                  Ja Anari, tõsiselt, kui jalgpall ei meeldi koos kõigi nn "jõhkrustega", siis võid tõesti malele üle minna.
                  See ajas sind ikka tõesti närvi, tähendab see vastab ka tõele, mille üle ma väga õnnelik olen. Muud vastust ma sinult oodata ei osanudki, jätka samas vaimus, MESSI.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Selle väga tulise vaidluse vahele kirjutaks lühikokkuvõtte Keila - Lihula mängust.
                    Kohale jõudes ootas meid reaalselt soomaa. Lihula väljakust oli tehtud Soome miniversioon - mitu päris sügavat järve/loiku üle platsi.
                    Mõlemad meeskonnad läksid siiski väljakul päris poistiivselt meelestatuna ja a la Barcaliku söödumängu tegema. See osutus valeks, eriti, kui 30mm kuunormi vihm meile kaela sadas. Tehti kiirelt omad järeldused ja mäng nägi välja nagu noorte liiga. Vabandan, see oleks ka noorte liigade suhtes solvav
                    Ühesõnaga, Lihula kasutas koduväljakut ja selle eeliseid vähe paremini ära - kaugemalt löögid, karistuslöök, kus pall tõmbas lutsu, korralik mitmepealine publikum. Kohtuniku tegevusega võib ka rahule jääda, väga OK vana oli. Mõistis nalja ja tundis Keila olukorrale ka väheke kaasa, pean siis silmas 4:0 seisu, vastase kerge üluekaalu/domineerimist ja mainimata ei saa jätta ka kahjuks Keila meeste konditsiooni - ehtne IV liiga, kus mängu mängiti lõbu pärast
                    Kahjuks peab tõdema, et mängust ei puudunud ka paar musta tooni nooti - nimelt Keila mängijal läks 5ndat korda õlg liigesest välja ja teda saatis kiirabiga teel Pärnu Lihula mängija nr 10, enda hüpeliigese trauma pärast. Kiiret paranemist ja tänud, Lihula

                    Kommentaar


                      Väike ennustus ilma lisa jututa sis!


                      Keila JK II-FC Haiba 1-4

                      Kärdla LM Dagöplast-Lihula JK 0-3

                      Läänemaa Jalgpalliklubi-Viimsi MRJK 5-1

                      Taebla JK-FC Toompea 1994 7-0

                      JK Leisi-Maccabi 0-4

                      PSK Alexela-FC Lelle 3-1
                      nr 12

                      Kommentaar


                        Läänemaa Jalgpalliklubi-Viimsi MRJK 5-1

                        kas sa t6esti usud?

                        Kommentaar


                          No las usub, mis selles siis halba...pole vaja järjekordseid noote üles tõmmata, alles sai ree peale asi
                          Algselt postitas Leo_Messi Vaata postitust
                          Läänemaa Jalgpalliklubi-Viimsi MRJK 5-1

                          kas sa t6esti usud?
                          trey says:

                          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                          Kommentaar


                            Keila JK II-FC Haiba 1-3 (Käver ehk ikka ühe vastu lööb meie omadele, kodus)

                            Kärdla LM Dagöplast-Lihula JK 1-3

                            Läänemaa Jalgpalliklubi-Viimsi MRJK 7-1

                            Taebla JK-FC Toompea 1994 5-1

                            JK Leisi-Maccabi 1-11 pigem siis juba, olgugi, et Leisi kodukas

                            PSK Alexela-FC Lelle 3-2 (ootaks Sepalt, nagu Eesti koondiseltki-avanemist)
                            trey says:

                            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                              No las usub, mis selles siis halba...pole vaja järjekordseid noote üles tõmmata, alles sai ree peale asi
                              Ei maksa tähele panna...mõni ei oska lihtsalt vait olla ja vajab natuke mölisemist iga asja üle
                              nr 12

                              Kommentaar


                                26. augustil kell 12:00 on Taebla JK ja FC Toompea 1994 mäng. Kohtunikuks on määratud Sander Saga. Kohtumine peetakse Risti kunstmuruväljakul.

                                26. augustik kell 14:00 on PSK Alexela ja FC Lelle mäng. Kohtunikuks on määratud taaskord Sander Saga. Kohtumine peetakse Keila staadioni kunstmuruväljakul.

                                Läheb kiireks või mis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X