320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Haiba 2:6 LJK (0:1)

    LJK väravalööjad:
    Mark Kolosov x4
    Aare Avila
    Aleksandr Molkov

    Ehk Kolosovil nüüd kirjas 49 tabamust. Ja kui ma ei eksi siis Läänemaal edutamine III liigasse tagatud? 3 mängu jäänud ja Haiba 12p maas.

    Kommentaar


      2-6 jah, poolaeg 0-1 Läänemaale. Ma palju mööda ei pannud väravate arvuga7, tuli 8 Kohtunik oli norm, kogemustega vend, Israel. Esimene poolaeg oli täiesti võrdne mäng ja siis tuli Kolosov tegi paar petet ja pani julma liti üles nurka 16 pealt, nii et vv ei liigutanud ka. ja 2 poolaeg jälle surime ära. Läänemaa parem ja võit neile. Pikka analüüsi pole mõtet teha, kuid 2 erineva tasemega poolaega tegime jälle. Realiseerimine jääb soovida, kuigi viimased seisud näitavad, et põhi probleemid on mujal

      Kommentaar


        Algselt postitas bert2k3 Vaata postitust
        Haiba 2:6 LJK (0:1)

        Ja kui ma ei eksi siis Läänemaal edutamine III liigasse tagatud? 3 mängu jäänud ja Haiba 12p maas.
        Jah, võite rahulikult võtta, olete III liigasse koha kätte saavutanud, isegi kui Haiba 12 punktiga ees oleks.

        Kommentaar


          Kolosov lõi 100 värav läänemaale

          Kommentaar


            No minu arvates on Kolosov supervana ja ka see kolmas liiga oleks tal raiskamine. Ja ma ei arva, et me väga alju kehvemini oleks mänginud teisel poolajal - kaitses paar korda ei saanud kinni ründajaid ja hea protsendiga realiseerisid. Meil samuti mitu head võimalust, aga ei löönud ära. Teenitud võit külalistele seekord.

            Kommentaar


              Algselt postitas PSK Alexela Vaata postitust
              Kass kärdla meestest keegi ka liigub siin?
              Vahel ikka.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                No minu arvates on Kolosov supervana ja ka see kolmas liiga oleks tal raiskamine.
                Vastupidi. Seal on vaja tõestada, et on tegija. Eelmine aasta Livali eest mängides see tal veel päris ei õnnestunud, aga noor kutt, läheb ehk küpsemaks koguaeg.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                  Vastupidi. Seal on vaja tõestada, et on tegija. Eelmine aasta Livali eest mängides see tal veel päris ei õnnestunud, aga noor kutt, läheb ehk küpsemaks koguaeg.
                  Oot oot mis sa väidad et III on nyyd palju parema tasemega kui IV võI?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                    2-6 jah, poolaeg 0-1 Läänemaale. Ma palju mööda ei pannud väravate arvuga7, tuli 8 Kohtunik oli norm, kogemustega vend, Israel. Esimene poolaeg oli täiesti võrdne mäng ja siis tuli Kolosov tegi paar petet ja pani julma liti üles nurka 16 pealt, nii et vv ei liigutanud ka. ja 2 poolaeg jälle surime ära. Läänemaa parem ja võit neile. Pikka analüüsi pole mõtet teha, kuid 2 erineva tasemega poolaega tegime jälle. Realiseerimine jääb soovida, kuigi viimased seisud näitavad, et põhi probleemid on mujal
                    ??!1 surite ära?! Vist rumal küsimus, kas nüüd mängib Läänemaa suurel uhkel staadionil?! Varem sellel imeväikesel kuntsplatsil, seal vast ei saa kuidagi ära surra??! Võib olla olen midagi maha maganud.....
                    veteran:-)

                    Kommentaar


                      ühinen Kasperiga-. ikka liigub..........
                      veteran:-)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas näx Vaata postitust
                        ??!1 surite ära?! Vist rumal küsimus, kas nüüd mängib Läänemaa suurel uhkel staadionil?! Varem sellel imeväikesel kuntsplatsil, seal vast ei saa kuidagi ära surra??! Võib olla olen midagi maha maganud.....
                        Mis see Haapsalu väike kunstumuru eilsesse mängu puutub?

                        Kommentaar




                          Kolosov nüüd ühest ametlikust väravast ka vist ilma!?

                          E: Tundub, et värav nüüd juba tagastatud!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Vahel ikka.

                            Tahtsin uurida kas olete nõus mängu edasi lükkama...meil on väga sitasti asjad. kuna enamus on meil kaitseväelased siis õppuste ja missioonide tõttu on meil 4 meest missioonil välismaal ja 5 meest on õppustel lätis:S veel paar meest ei saa lihtsalt tulla ja noh...ühesõnaga sitt seis! aga eks tuleb siis vähemalt 8 meest kokku ajada nimekirjast ja kohale sõita.
                            nr 12

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              Oot oot mis sa väidad et III on nyyd palju parema tasemega kui IV võI?
                              Ei väida midagi, aga nii ta loomulikult on. Kas nüüd palju, aga parema - seda küll.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                                Oot oot mis sa väidad et III on nyyd palju parema tasemega kui IV võI?
                                Ei väida midagi, aga nii ta loomulikult on. Kas nüüd palju, aga parema - seda küll.
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X