320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga ida 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rahu, kõik on õige. Kohtunik sisestas juba protokolli ära ja pani selle penalti valesse kohta kirja.

    Kommentaar


      Nüüd kõik õige, nii nagu peab olema.

      Kommentaar


        Tunne, et ambla-kalev jnr. mängu see punane tuli kalev jnr. mängija sõnavõtu eest nagu "Ma panin su tütart eile" nagu neil kombeks öelda ja ambla mehel viskas kohe koppa ette.
        Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

        Kommentaar


          Jah, kaks küsimust juba õhku rippuma jäänud, ka tänane saun Kasakatele. Ambla omad kuidagi vaiksed .

          Kommentaar


            Sattusin üle tüki aja selle liiga seisu ja skoore vaatama. Päris huvitavad tulemused, IX voorus pooltes mängudes üks osapool kahekohalise arvu väravaid löönud.

            Mis Piraaja IIga juhtunud on? Eelmise hooaja üks parima kaitsega meeskondi 54 väravat lasknud juba lüüa?

            Kommentaar


              Piraajal on koosseisu probleemid. Paljud vanad olijad, paremad mängijad vigastatud või lahkunud, nii palju kui kuulnud olen. Ka esiklubil ei lähe just kõige paremini IIIndas. Piraaja II saunad on siin tingitud ka vahepealsest väravavahi puudumisest.

              Meie hooajaeelne eesmärk - tugev keskmik ehk 5-8 koht. 5-6 koht läheb küll päris raskeks, kuid minimaalne eesmärk siiski veel täiesti saavutatav.

              Kommentaar


                Ambla - Kalevi mängus punane ei tulnud kohe alguses, see oli umbes 60-70 minutil ja sellepärast, et Ambla mängija arvas et teda takistati ja siis lõi Kalevi mängijat. Pärast tuli vabandama, et emotsioonid keesid üle. Väga sümpaatne mees tundus, kes on hingega mängus ja see on tõsiselt öeldud lause ilma iroonia, sarkasmi jms. Ilm oli väga palav, õhku väga polnud. Ambla oli füüsiliselt parem lihtsalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                  Tunne, et ambla-kalev jnr. mängu see punane tuli kalev jnr. mängija sõnavõtu eest nagu "Ma panin su tütart eile" nagu neil kombeks öelda ja ambla mehel viskas kohe koppa ette.
                  Mis selles lauses halba on? Kalevipojad toredad mehed, kes voodis juba hätta ei jää ju. Võid tuttavatelt naistelt üle küsida.

                  Kommentaar


                    Kiiu siis jätkab päris korralikku minekut see hooaeg, 5:0 Tarva üle. Meil siis selg vastu seina pühapäeval, vajame hädasti võitu kui tahame oma positsiooni parandada. Tuleb verine lahing Kalevi vastu .

                    Kommentaar


                      Meil eelvaade on tehtud karikamänguks levadiaga.Leiab siit

                      Nagu Sun Tsu "Sõja seadustes" ütles:
                      “All warfare is based on deception.” “Appear weak when you are strong, and strong when you are weak.” Sellega sai juba Levadia ära petetud. “If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles." Kui see tsitaat peaks tõsi olema, siis on mäng põhimõtteliselt tehtud juba, üks kutt meil kunagi käis nende mängu vaatamas. "Every battle is won before it is ever fought"

                      Ma väga loodan, et see hiinakas teab, millest ta räägib.

                      P.S. ärge Levadiale öelge, et teatud väike tõenäosus eksisteerib, et me päris võrdväärset heitlust ehk pakkuda ei suuda. Sest see oleks nelja päeva jooksul teine mäng.

                      Kommentaar


                        Suema 2:1 Viimsi. Ootaks küll Prasi kommentaari, nüüd vist küll viimane piisk Viimsi karikasse ja Eero kinga saab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Suema 2:1 Viimsi. Ootaks küll Prasi kommentaari, nüüd vist küll viimane piisk Viimsi karikasse ja Eero kinga saab.
                          JK Suema - Igiliikur 2-1
                          Väravad lõime kõik ise. Pedosk 2 ja igiliikuri värava eest hoolitses Hallkivi, kes oma väravasse palli kõmmutas.

                          Eks ma siis kirjuta mõned sõnad. Kiiu fännid ka nagunii juba ootavad minu kommentaari

                          Kui nüüd ausalt rääkida siis suhteliselt võrdsed võistkonnad olid ja vast ka üks hooaja kõrgeima tempoga mänge oli.

                          Eks me mängisime nii nagu vaja Igiliikuri vastu mängida on. Nende aeglast kaitseliini suutsime ületada kahel korral ja sellest ka piisas.

                          Igiliikuri omad küll püüdsid pikkade pallidega meie kaitseliini lõpus paanikasse ajada, kuid meie uus väravavaht Hasan ja keskkaitsja Rando kunnisid need olukorrad kenasti ära.

                          Kohtunikust kah. Julge poiss oli - saatis mu 15. minutil teisele poole väljakut. Tegelt seal oligi mõnusam - pehmem tool oli. Eksis ka ikka mõlemale poole rängalt ja jättis nii mõnegi kollase andmata(mõlemale satsile).

                          Teise poolaja viimased 15 minti mängiti päris ektreemsetes oludes. Juhkentali tänaval oli päris suur tulekahju ning kõik see toss kandus Suema kaitsva värava alla. Mainiks siin kohal ka ära, et flora fännid oli kohal. Võite omad järeldused teha

                          Püro sai ka meie mängul täna

                          Kommentaar


                            Milleks meile Meistriliiga kui on 4nda liiga IDA eks ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Milleks meile Meistriliiga kui on 4nda liiga IDA eks ole.
                              Tõesti meil oli täna peaegu sama palju rahvast mängul kui FC Levadial Maarjamäel.

                              Kommentaar


                                See suits oli oli ikka vahepeal väga hull.Ma oli pealtvaataja ja koju jõudes haisesin nagu sarisüütaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X