320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga ida 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga ilma intriigita on neljas liiga ju mõttetu veeretamine!

    Meiepoolne pisut neutraalsem kokkuvõte:

    Suema mastirida alistas Pokkeriprode blufi
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Rauulo - neutraalsem kokkuvõte ? Paar faktilist viga pigem. Teie esimene värav sündis algselt Pedoski pealelöögist mitte söödust. Ning punase olukorras polnud ju midagi vaielda, vv tõukas kätega meie mängijat rindu või näkku. Meie mängijale punane oleks ilmselge ülekohus. Mis seal ikka, mingid kollased ja punased prillid säilivad lõpuni välja nii ehk naa.

      Kommentaar


        Mida te Pokkeriprod halate siin, ärge mängige nagu naised ja kannatage palun kehalist kontakti

        Kommentaar


          haha, see aasta IV ida kõige vahvam teema, saunas käisite ikka koos?

          Kommentaar


            Vaatasin 20 minutit esimese poolaaja lõpust ja teist poolaega ei suutnud enam vaatama jääda. Mis mul selle 20 minutiga meelde jäi? Ainult see kuidas Pras kedagi lambaks sõimas. Ei saanudki päris hästi aru, oli see kohtunik, mõni Suema mängija või Alfonso.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Blend küll minu teada meie võistkonda ei kuulu.

              Rauulo - neutraalsem kokkuvõte ? Paar faktilist viga pigem. Teie esimene värav sündis algselt Pedoski pealelöögist mitte söödust. Ning punase olukorras polnud ju midagi vaielda, vv tõukas kätega meie mängijat rindu või näkku. Meie mängijale punane oleks ilmselge ülekohus. Mis seal ikka, mingid kollased ja punased prillid säilivad lõpuni välja nii ehk naa.
              Esimese värava kohta parandasin ära, aga punase olukorras tegi teie mängija meie väravavahile põhimõtteliselt samasuguse liigutuse, lihtsalt lähemalt, nii et seda polnud hästi näha. Olin ise olukorrast kolme-nelja meetri kaugusel, nii et nägin päris hästi
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Vaatasin 20 minutit esimese poolaaja lõpust ja teist poolaega ei suutnud enam vaatama jääda. Mis mul selle 20 minutiga meelde jäi? Ainult see kuidas Pras kedagi lambaks sõimas. Ei saanudki päris hästi aru, oli see kohtunik, mõni Suema mängija või Alfonso.
                Rein saa ükskord üle ja ära ürita nüüd jälle tühja koha pealt ära panna. Tee oma asja VINGELT ja siis on kõik rahul.

                Kommentaar


                  Hahaha,ma ei suuda seda enam lugeda
                  Äkki juba lõpetaks,SuEma oli tugevam ja ongi kõik

                  Kommentaar


                    partybooper oled

                    Kommentaar


                      Ma ei saa ühest asjast aru, Suema mängija proovis mingit samasugust trikki teha ja mulle ka punase saada. Jooksis mulle otse ja kukkus pikkali aga divemise eest sai ta hoopis kollase. Muidu oli hea mäng.
                      Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                        Suemalt tuli Pokkeriprodelt hale kaotus saada ja ise eriti võimalusi luua ei suudetud, mõned siiski olid ja ega Suemal ka neid eriti polnud, lõid 100% võimalused ära. Ma ei tea mida sa Pras oma meestele sisse sõõtsid aga väga ebasportlikku mängu tegid su mehed, väljaspool olukordi löödi ja tõugati, torgiti jalgadega. Nõme natuke, järgmine kord ei näita enam mingit viisakust teie vastu. Samas mängule saabusime nagu magades, vastastel lasti rahulikult denkat ja vurri teha ja enda pead keerutada. Paarile vennale taheti pärast mängu molli panna, kujutasid ikka ette et totaalsed metsjeesused seal platsipeal on, õnneks jällegi halastati - meie poolt.
                        Vaata tabelisse ja sul ei tohiks midagi öelda olla Sinu poolt viisakust oodata olekski liiga palju ju
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                          aga teie mehed koksisid ikka asjatult käte ja jalgadega pallivälistes olukordades, meenutate juba Kalev Jun kukkesid varsti
                          Kui meenutada Pokkeriprode ja Kalevi mängu, siis kuked olid pokkeripoisid. Ainult seletamine, vaidlemine ja provotseerimine käis. Mäletan küll kuidas teie ründaja meil kaitseliini lubas vigaseks sõita ja treener meie omale molli tahtis anda, sest ei saanud talt muidu palli kätte. Kalev Jnr mängijad (võibolla 1 keskväljamängija välja arvatud) olid väga rahulikud ja täiskasvanulikud, et ei läinud teie lollaka ibaga kaasa.
                          füüsilise mängu osas niipalju, et kui palliga mängida ei suuda, siis pead seda kuidagi kompenseerima ja IV liiga on tasemelt selline, et palliga tehnilisi mängijaid on vähe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
                            Kalev Jnr mängijad (võibolla 1 keskväljamängija välja arvatud) olid väga rahulikud ja täiskasvanulikud,



                            Pigem oli niipidi, et mõned üksikud Juunioritest suutsid pidevalt mitte vinguda jne.

                            Kommentaar


                              Kalev jun ja Suema, vaadake teile kohtuniku poolt antud kaarte, kalev sai 4 ja Suema peab trahvi maksma. See et kohtunik punaseid kalevi mängus jagas oli tema enda vigased silmad.

                              Kommentaar


                                Kui kalev saab 4 kollast, siis peavad nad ennast paremini üleval kui pokkeriprod, kes said 2 kollast ja 2 punast. Selle eest peaks trahv ka olema. Mõlemad kollased teile seletamise eest ja 1 punane vägivaldse käitumise pärast. Olete kindlasti väga kõvad kutid, kui teismeliste vastu mängides ainult seletada ja peksta suudate.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X