320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    tnx kuttid

    Kommentaar


      #92
      Soocerneti vv tõrjus ka Haigla penalti. Ise oli vasakul hüppamas ja pall löödi suht keskele ja jäi üle ainult jalgadega tõrjuda
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Soocerneti vv tõrjus ka Haigla penalti. Ise oli vasakul hüppamas ja pall löödi suht keskele ja jäi üle ainult jalgadega tõrjuda
        Nojaa, see oli üsna kehvalt löödud penalti.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas tanielo Vaata postitust
          Nojaa, see oli üsna kehvalt löödud penalti.
          Et kukkumise pealt jalgadega tõrjumine pole klass omaette?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Et kukkumise pealt jalgadega tõrjumine pole klass omaette?
            On ikka. Tipptopp töö väravavahilt.

            Kommentaar


              #96
              Kaartide statistika

              FC Hansa United 2 1
              FC Soccernet 6 0
              Pirita JK Reliikvia 5 0
              Nõmme Kalju III 4 0
              Saku Sporting 3 0
              Tallinna SK Mercury 3 0
              JK Jalgpallihaigla 2 0
              Tallinna FC Twister 2 0

              sinisega kollased kaardid ja punasega punased kaardid
              Kuldar
              www.pulmapaev.ee

              Kommentaar


                #97
                Twisteril on 3 kollast tegelikult, viimase mängu protokoll pole veel sees mingil põhjusel.

                Ülejäänud neljal meeskonnal pole kaarte?

                Kommentaar


                  #98
                  Täpselt nii, Twisteri -Reaali mängu protokoll endiselt puudu. Ülejäänud neljal tõesti - mitte ühtegi kollast ega punast
                  Kuldar
                  www.pulmapaev.ee

                  Kommentaar


                    #99
                    Trummi vanakesed ei jõua korraga möliseda ja mängida. Otsustasime keskenduda mängule. Sellest ka kaartide puudumine
                    Trummi JK nr. 85
                    keskkaitsja

                    de gustibus non est disputandum

                    Kommentaar


                      Ega's midagi, õnnitlused Twisterile tubli ja meeskondliku mängu eest! Ei tahaks siinkohal hakata rääkima, et nende esimene värav oli selgest sulust ja meile jäeti puhas pennal andmata.., ja et viik oleks mängupildi järgi õiglane tulemus olnud...

                      ei-ei, tahaks hoopis rääkida, et nii mängitaksegi oma võimetekohane tase jalgpallis välja, nagu Twister eile seda demonstreeris. Algusest peale aeti oma asja, mingeid riske ei võetud, kõik taoti klaariks ja hoiti kohti, vaikselt loodi omi võimalusi, ning rohkem polegi vaja, jõuliselt ja toorelt, ning vastane neelati ära...Maast oli mäng ehk meie, aga õhust kindlasti Twisteri...ja eriti lollid kaitse eksimused karistati mõnuga ära. Tempo ja mäng oli hea, kohtunik 75% mängust väga hea, lõpus siiski saatuslikud eksimused mõlemale poole. Teenitud võit vastasele, tänud, ja anname kuuma edasi....
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Kui juba jutt läks sellele..

                        Pendla situatsioon - kui pead silmas mängu lõpus värava ees toimunud "maadlust", siis ei vaidle üldse vastu. Seal oli käsi, vist suisa kaks korda ja ka teie mees võeti päris koledalt maha. Kohtunik lihtsalt ei näinud, sest nägemata jääb palju. lmselt mängutulemust poleks see lõpuks mõjutanud.

                        Aga nägemata jäi kohtunikul veel palju.. näiteks suutis ta vähemalt kolm olematut suluseisu meie vastu vilest välja puhuda. Aga nagu ma juba ütlesin - see on normaalne, üks kohtunik ei saagi nii palju näha.

                        Meeldejäävatest mängusituatsioonidest rääkides - pean teile au andma. Teie esimene värav oli hea näide soovist pall väravasse saada, see õnnestus sinna suisa koos paari meie kaitja ning väravavahiga saada. Paraku nii õnnetult, et pidime väaravavahti vahetama aga nagu aru sain, siis oli tegemist lihtsalt õnnetu situatsiooniga.

                        Paraku tundub, et sel korral keskendusite rohkem mölisemisele, kui mängimisele (nagu solskjaer mainis, siis kahe asjaga tegeleda ei jõua). On vaid ime, et lõpus kellelegi teie omadest, kellel kuppel totaalselt ära lendas, kaarti ei antud.

                        Igal juhul edu teile edaspidiseks (muidugi mtite meie vastu).
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Kui Twister võidab, siis on okei, kui kohtunik eksib. Juhtub, aga viik olema või kaotus on kohtunik pime ja ma ei tea kes veel. Saage juba üle ja keskenduge mängimisele.
                          Oleksite pidanud siis minema 3ndasse liigasse. Seal on 3 kohtuniku ja teile tehakse ülekohut vähem.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Rein, panid ehk tähele, et teema tõstatas Raivo19. Ja kui minu enda vaadetest rääkida, siis olen alati öelnud - üks kohtunik ei näe kõike. Vihale ajab aga üle dramatiseerida ei maksa.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              JK Jalgpallihaigla - Pirita JK Reliikvia väravad

                              29. aprill 2012 kell 17:00Kalevi kunstmurustaadionProtokoll: http://jk.jalgpallihaigla.ee/node/236Kaamera taga: Madis HallimäeLisainfo: http://jk.jalgpalliha...
                              Kuldar
                              www.pulmapaev.ee

                              Kommentaar


                                Üldiselt au ja kiitus Jalgpallihaiglale, et koguaeg korralikult videod ja asjad üleval. Seekord jäi küll Pirita värav kaadrist välja, aga pole viga
                                Kohtunik tegi küll kaheldavaid otsuseid. Mille eest ta penalti andis, aru ei saanud. Lisaks, Pirita värava puhul tundus mees suluseisus olevat. Videost muidugi ei näe nii hästi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X