320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Üldiselt au ja kiitus Jalgpallihaiglale, et koguaeg korralikult videod ja asjad üleval. Seekord jäi küll Pirita värav kaadrist välja, aga pole viga
    Kohtunik tegi küll kaheldavaid otsuseid. Mille eest ta penalti andis, aru ei saanud. Lisaks, Pirita värava puhul tundus mees suluseisus olevat. Videost muidugi ei näe nii hästi.
    Esimene tundus olevat jah sulust aga mis parata, kuid penalti olukorda tsekkasin mitu head korda ja ei suuda siiani välja mõtelda, mille eest see tuli. Kohtunik näitas kätega mingit lükkamist aga jah

    Kommentaar


      Tore et Jalgpallihaigla mängud videosse võtab. Siit oleks hea õppematerjal kohtunikele võta ja ka endal analüüsida peale mängu mis viltu võis minna.
      Aga selles mängus reliikviaga jäi mulle küll mõistatuseks penalti olukord. Kaks punti hüppas üles palli mängima ja siis tuleb mingi vend ja paneb palli üle Kalevi staadioni maanduva lennuki pihta teele ning kohtunik jookseb laisalt kasti juurde ning näitab oh üllatust - penalti !
      Au reliikvia mängijatele kes stoilise rahuga käsi laiutades ringi vahtisid ja millestki aru ei saanud. Mõne teise satsi käest poleks see kohtunik nii kergelt pääsenud
      Küll ma püüdsin igatepidi aegluubis ja full screen ekraanilt mingit tõuklemist otsida aga mida ei näinud seda lihtsalt ei näinud. Sedasi võiks igas mängus nurgalöökide järel oma 7-8 pennut jagada.
      Esimest suluseisu olukorda võib lugeda selliseks tüüpiliseks ühe kohtunikuga eksimuseks. Arvan et olen ka ise selliseid sulge võibolla läbi lasknud. Sellist on tõesti raske märgata.
      Ja tase oli Pirita värav. Seda oli vaja mitu korda edasi tagasi kerida ja lasta oma fantaasial julgelt lennata. Aga ju siis operaator ootas et pall peaks sinna tühja tsooni tulema. Vähemalt jalgpalliloogika ütles seda.
      Trummi JK nr. 85
      keskkaitsja

      de gustibus non est disputandum

      Kommentaar


        Algselt postitas solskjaer Vaata postitust
        Tore et Jalgpallihaigla mängud videosse võtab. Siit oleks hea õppematerjal kohtunikele võta ja ka endal analüüsida peale mängu mis viltu võis minna.
        Aga selles mängus reliikviaga jäi mulle küll mõistatuseks penalti olukord. Kaks punti hüppas üles palli mängima ja siis tuleb mingi vend ja paneb palli üle Kalevi staadioni maanduva lennuki pihta teele ning kohtunik jookseb laisalt kasti juurde ning näitab oh üllatust - penalti !
        Au reliikvia mängijatele kes stoilise rahuga käsi laiutades ringi vahtisid ja millestki aru ei saanud. Mõne teise satsi käest poleks see kohtunik nii kergelt pääsenud
        Küll ma püüdsin igatepidi aegluubis ja full screen ekraanilt mingit tõuklemist otsida aga mida ei näinud seda lihtsalt ei näinud. Sedasi võiks igas mängus nurgalöökide järel oma 7-8 pennut jagada.
        Esimest suluseisu olukorda võib lugeda selliseks tüüpiliseks ühe kohtunikuga eksimuseks. Arvan et olen ka ise selliseid sulge võibolla läbi lasknud. Sellist on tõesti raske märgata.
        Ja tase oli Pirita värav. Seda oli vaja mitu korda edasi tagasi kerida ja lasta oma fantaasial julgelt lennata. Aga ju siis operaator ootas et pall peaks sinna tühja tsooni tulema. Vähemalt jalgpalliloogika ütles seda.
        mina ka yldse aru ei saanud miks ta meile pendlat annab ))) mul oli isegi kahju reliikvia poistest, ja mingi hetk tuli m0tte 8elda penalti loojale et l88 m88da, aga ma ei saa seda teha, kuna treener poleks minust aru saanud. ja kui meie vastu antakse analoogsed pendlat, siiski voetakse pall ja lyyakse ilusti sisse. see on puhas kohtuniku viga.

        Kommentaar


          Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
          Esimene tundus olevat jah sulust aga mis parata, kuid penalti olukorda tsekkasin mitu head korda ja ei suuda siiani välja mõtelda, mille eest see tuli. Kohtunik näitas kätega mingit lükkamist aga jah
          Mina sain aru, et kastis olid käed, kuid pendla andis tõukamise eest
          OK, KICK OFF

          Kommentaar


            Kohtunik oli vist Urmas Ott, see mees ennegi oma otsustega mänge suutnud 'ärarikkuda.

            Kommentaar


              Ründaja jäi kahe mehe vahele. Tagumine toetas korraks käe ründaja õlale ja samal ajal kukkus pall talle vastu seda kätt.
              Kohtunik ilmselt kätt ei näinud selle nurga alt, kuid otsustas anda penalti teisel põhjusel.
              Eks ründaja oskab ilmselt öelda kui palju teda segati. Minu arust oli penalti õiglane, kuid võis olla antud vale asja eest.

              Kommentaar


                Kui penalti oli õiglane, siis sind tuleks koos otiga kiiresti saata raviasutusse, see Ott jne brigaade on küllalt kes suudavad sellist kaheldavat vilet siiamaani viljeleda, kahjuks 4 liiga peab seda nautima. Ise saadaks sellised vennad prügiauku, nii jalgpallikaugeid inimesi kohtunikuks teha on üks suur viga, umbes nagu lasta Trummi penskarid platsile kiljuma. Paar korda on platsil olles tuju olnud Otile molli panna, seni pole veel vändanud ja sain just Xanaxi tablette perearstilt, hakkan neid vist ennem mänge võtma uute seikluste otsingul.

                Kommentaar


                  Kes su perearst on? Tunnen talle kaasa, töökoormus on vihane. Kui tal retseptid otsa juhtuvad saama, tule küsi, midagi leiame seiklusteks alati. Ühtlasi ajaks ka sul ha(ä)beme Capsicamiga ära.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    vägistati ära

                    Kommentaar


                      FC Soccernet - SK Trummi 0:1 (1. poolaeg) http://www.youtube.com/watch?v=jfE-z-G_B5Y

                      SK Trummi surve all algas mäng, mille tulemusena siis lõpuks löödi värav 7-8 minutil. Edasi suht rahulik keskväljal mängimine üksikute üritamistega mõlemal poolel. Viimased 10 minutit oli FC Soccerneti survestamas Trummit ja võib öelda, et värav oli paaril korral väga lähedal. Viimane võimalus oli enne poolaja vilet (see situatsioon ka videos)

                      Pärast I poolaega pidin lahkuma väljaku äärest, nii et lõpptulemus siis peagi jalgpall.ee lehelt
                      Kuldar
                      www.pulmapaev.ee

                      Kommentaar


                        LIVE Statistika.
                        koostatud EJL kodulehe põhjal

                        Väravalööjad:
                        http://jk.jalgpallihaigla.ee/vedetabel
                        Pealtvaatajad: http://jk.jalgpallihaigla.ee/pealtvaatajad
                        Kaardid: http://jk.jalgpallihaigla.ee/kaardid (hetkel veel pole info aktiivne)
                        Kuldar
                        www.pulmapaev.ee

                        Kommentaar


                          Mercury-Kalju 0-5
                          Mercuryl oli vähe aga see eest tublid mehed kohal. Võitlesid visalt ja müts maha nende ees, et lõpuni võitlesid. Kalju veeretas, hoidis palli ja lõi ka mõned olukorrad ära.

                          Järgmine mäng aga derby tulemas:
                          Kristiine JK-Kalju JK Kalju III
                          Mängu üritus isegi fb-s juba tehtud: http://www.facebook.com/events/346846012049373/

                          Kommentaar


                            Soccernet-Trummi 0-6,kaadreid

                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                            Kellegi tänuväärne rezissööri töö!

                            Kommentaar


                              Kes lõid viimases FC Hansa United - Kristiine JK mängus 2 väravat?
                              Kuldar
                              www.pulmapaev.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kucker Vaata postitust
                                Kes lõid viimases FC Hansa United - Kristiine JK mängus 2 väravat?
                                Tarmo Randver ja Agu Aarna lõid väravad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X