320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väike Karikas

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • telekavaataja
  replied
  Isiklikult loodan, et Otepää paneb selle kinni. Ülejäänud satsid on meh...

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Vähemuses lõpetanud Raasiku langes penaltiseerias
  Raasiku FC Joker - FC Otepää 3:3 (4:5) pen

  Väikeste karikavõistluste üheks veerandfinaal duelliks oli kohtumine võõrustaja Raasiku ja külalise Otepää vahel. Raasiku on oma sära kaotanud, mil nad Esiliiga B-s möllasid ja paikneb hetkel II liiga Lõuna/lääne tsoonis 11. kohal, mis on ilmselgelt madal koht, arvestades milline sats neil on. Otepää on aga hooaja eelsete täiendustega selge sihi kätte näidanud - II liigast pudenenud Tehvandi staadioni mansa tahab ilmselgelt sinna tagasi tõusta. Hetkel ollaksegi sellel kursil, sest III liiga lõuna tsoonis ollakse esikohal, edestades lähimat konkurenti Valga Warriori nelja punktiga.

  Juba kohtumise 4. minutil tekkis ohtlik moment, mil võõrustajate Ott Reinike andis kõrge palli Janar Pragile, kes tagumisest postist veidi mööda lõi. Külalistele tekitati keskel ruumi, ent vastus oli peagi taas Raasiku omadel, kui lühikeste söötudega mängiti Rauno Pruuli löögile ning Ermo Ojastel tuli tõrjega vastata. 21. minutil andis Ergo Teino palli Pragile jooksu peale, kes lõi tühja - 1:0. Vaid viis minutit hiljem tegi Kristjan Paapsi hea eeltöö ning Alari Mark vajutas palli risti viigistades sellega seisu 1:1-le. 39. minutil sai kollase kaardi kirja Rauno Reiman, kellele alles kümme minutit tagasi kohtunik suuliselt viimase hoiatuse andis, ent sel korral tõmmati Priit Lehismetsale sisse. 41. minutil tegi Pragi hea eeltöö ning pall jõudis Teinole, kes soodsat positsioonist latti kõmmutas. Möödus paar minutit kui samale mängijale fikseeriti suluseis, mille peale too palli minema lõi, ent seepeale vaid vilemehe poolse loenguga piirdus.

  Pausilt naastes polnud palju möödunud, kui 49. minutil nõudsid külalised vastasele karistusalas käega mängu, ent penaltit ei fikseeritud. Olukorras mängis aga lõpuni Marko Sonn vajutades tugevast löögist nahkkera raamide vahele ning tehes seepeale tribüüni poole kummarduse - 1:2. Üksikud minutid pärast täistundi andis Mark paremalt äärelt palli võõrustajate kaitsjate taha Paapsile, kes heast kohast löömata ei jätnud. Raasiku omad küll tahtsid olukorrast suluseisu, ent tulnuks rohkem peeglisse vaadata ja anda hinnang enda kaitsetööle antud olukorras. Väljakuperemeeste omad vitsad peksid, sest enne Otepää kolmandat väravat oldi ise agressiivselt survestamas ja pall püsis pikalt külaliste kastis või selle lähistel, aga Harjumaa klubi ei suutnud maksimumi sealt võtta.

  66. minutil sai Raasiku teenitult vastulause, kui vasturünnakul lükkas Pragi terava nurga alt madala palli väravavahist mööda raamide vahele tehes kaotusseisu minimaalseks ja süstides meeskonnakaaslastesse ja kohalikesse fännidesse usku. Üsna pea, nimelt 69. minutil keesid emotsioonid väheke üle, kui külalised kahel korral järjest Raasiku omadele toorelt selja tagant sisse jooksid. Kui esimesel korral võinuks silma kinni pigistada, siis teisel korral tulnuks kindlasti ebasportliku käitumise eest hoiatuskaarti näidata, ent seda ei tehtud. Pärast selga sõitmist läks vastasele tagasi tegema Rauno Pruuli, joostes tollele lihtsalt sisse. Mäng peatati, peakohtunik käis esimeselt abikohtunikult üle pärimas ning kõige tipuks sai kollase kaardi vaid Raasiku mängija.

  71. minutil läks olukord kodumeeskonna jaoks väheke hapuks, kui Reiman frustratsiooni pealt vastasele tallad ees keskel sisse tõmbas. Võinuks vabalt ka punast näidata, ent tuli hoopis teine kollane kaart, mis nii või naa jättis Raasiku viimaseks paarikümneks minutiks vähemusse. Kohe pärast seda teenis liigse suupruukimise eest veel hoiatuskaardi ka Teino. Nimelt poldud rahul eelneva olukorraga, ent kõlamata vilest hoolimata tehti ise enda elu tunduvalt raskemaks. 80. minutil oli aga Raasikul ohtlik moment, ent napilt jäi puudu. Kaugelt tundus, et pall lendas postist üle otsajoone, ent võis ka vastasest olla. Paar minutit hiljem oli Andre Ilves vastase vastu teravust tekitamas ja kasti poole lidumas, kui viiv enne seda pikali käis. Vile kõlas ning kollane kaart välkus hoopis Raasiku mängijale sukeldumise eest. Seepeale võttis omade Priit Betlem palli ja viskas selle emotsionaalselt maapõrkest eemale, ent teda siiski jutule ei võetud.

  Kui paari kohaliku suust oli pärast vähemusse jäämist kuulda loobumise mõtteid ja seda, et enam pole miskit saavutada, siis läks aga teisiti. 84. minutil kruvis Reinike vasakult äärelt justkui tsenderduse teele, ent pall põrkus tagumisest postist hoopis väravasse - 3:3, lastes sellega kohalike mängijate ja publiku emotsioonid valla. Otepää ei olnud sellest aga murdunud ning kõvasti nähti vaeva, et normaalajaga asi ära lõpetada, kuid kuidagi ei suudetud rohkem skoori teha. 89. minutil oldi skoorimisele lähedal, ent Georg Koppel suutis raske palli püüda. Vähem kui minut hiljem pani Rando Tamm äärel Priit Lehismetsale jalga, võttes sellega kiirrünnaku maha ning teenides kodumeeskonnale suisa kuuenda kollase kaardi. Otepääkatel oli lisaminutitel kasutada kaks kornerit, samas kui teiselpool väljakut nõuti karistusalas Teino kukkumise järel penaltit. Viiv enne lõpuvilet mängiti Raasiku poolelt veel Ain Pähn esimese puutega löögile, ent pall tuhises latist üle. Kuna sel aastal viidi juhendisse sisse punkt, et väikeste karikavõistluste mängudes viigiliselt lõppeva mängu korral lisaaega ei mängita, tähendas see vaid ühte - lühikese pausi järel penalteid.

  Andre Ilves - paremale, Ermo Ojaste teisele poole - 1:0.
  Kristjan Paapsi - paremale, Koppel ei ulatunud - 1:1.
  Ergo Teino - madal paremale, puurilukk teisele poole - 2:1.
  Raul Lehismets - paremale alla, väravavaht väga ei liikunud - 2:2.
  Rando Tamm - paremale, puurivaht ei liigutanud - 3:2.
  Marko Sonn - vasakule, väravavaht paremale poole - 3:3.
  Riido Reiman - vasakule alla, kindlaim penalti, pall oli juba väravas, kui väravavaht alles liigutas - 4:3.
  Janar Tamm - paremale alla, puurilukk ei küündinud - 4:4.
  Ain Pähn - latti - 4:4.
  Erki Kade - vasakule, väravavaht teisele poole - 4:5!

  Pealelöögid: 13:16
  Neist väravale: 4:5
  Neist blokeeritud: 2:3
  Postid/latid: 2:0
  Nurgalöögid: 4:5
  Suluseisud: 3:2
  Vead: 15:13

  Nõnda lõppeski see dramaatiline kohtumine, mis pakkus erinevaid emotsioone. Raasiku justkui peaks õnnelik olema, et normaalaja lõpus viigistada suudeti, ent penaltiseerias oldi löökide poolest kindlamad, kuni lati tabamiseni. Otepää samas oli grammike agressiivsem ja loovam, ent jalg lasti sirgu ja karistus oli käes. Seekord läks neil hästi ja rõõmus tee tagasi Valgamaale võis alata. Väikeste karikavõistluste poolfinaalide loosimine saab toimuma väidetavalt juba täna. Neli paremat sel aastal on - II liigast Paide Linnameeskond III ja III liigast Tallinna FC Zenit (loe: Kernu FC Zenit), FC Otepää ja Lilleküla JK Retro.

  Kuidas meeskondadel tänavune teekond kulges?
  Paide Linnameeskond III:
  1/32 vs Tallinna FC Soccernet (IV) 13:1
  1/16 vs Püssi SK (RL) 12:0
  1/8 vs Lasnamäe FC Ajax (II) 3:0
  1/4 at Pärnu JK Poseidon (II) 0:3

  Tallinna FC Zenit:
  1/32 at Rumori Calcio II (RL) 0:7
  1/16 vs JK Sillamäe Kalev (II) 0:0, penaltid 3:1
  1/8 at Tartu FC Santos (II) 1:3
  1/4 vs Saue JK (III) 2:1

  FC Otepää:
  1/32 at JK Pärnu Sadam (RL) 2:3
  1/16 vs FC Jõgeva Wolves (II) 2:1
  1/8 vs SC ReUnited (RL) 3:0
  1/4 at Raasiku FC Joker 3:3, penaltid 4:5

  Lilleküla JK Retro:
  1/32 vs Rasmus Värki Jalgpallikool (RL) 3:1
  1/16 at FC Maksatransport (RL) -:5
  1/8 vs Tartu JK Welco X (III) 3:0
  1/4 at FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM 1:4

  Mõned klõpsud Raasikult:

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Ja ongi juba veerandfinaalide aeg. See aasta kuidagi üldse paarid ei kõneta. Zenit - Saue võib hea mäng tulla.

  Väikeste karikavõistluste 1/4-finaalpaarid:
  Tallinna ZC Zenit (III) – Saue JK (III)
  Pärnu JK Poseidon (II) – Paide Linnameeskond III (II)
  Raasiku FC Joker (II) – FC Otepää (III)
  FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (III) – Lilleküla JK Retro (III)

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  1/8-finaalpaarid:
  Türi Ganvix JK (III liiga) – FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (III liiga)
  Raasiku FC Joker (II liiga) – Tallinna FC Flora U19 (II liiga)
  Lilleküla JK Retro (III liiga) – Tartu JK Welco X (III liiga)
  Tartu FC Santos (II liiga) – Tallinna FC Zenit (III liiga)
  Maarjamäe FC Igiliikur (III liiga) – Saue JK (III liiga)
  FC Otepää (III liiga) – ReUnited (Rahvaliiga)
  Paide Linnameeskond III (II liiga) – Lasnamäe FC Ajax (II liiga)
  FC Sillamäe (III liiga) – Pärnu JK Poseidon (II liiga)

  Kuskil juuni alguses toimuvad.

  Leave a comment:


 • Kevv92
  replied
  Paide Linnameeskond III – RL. Püssi SK
  Pakri SK Alexela – RL. SC ReUnited
  SK Kadrina – Türi Ganvix JK
  Tartu JK Welco X – FC Kose
  Pärnu Jalgpalliklubi II vs Tallinna JK Legion II paari võitja – FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
  Viimsi JK II – FC Sillamäe
  Tallinna FC Zenit – JK Sillamäe Kalev
  Maarjamäe FC Igiliikur – JK Kernu Kadakas
  Tartu FC Santos – Tallinna FC Hell Hunt
  Tallinna FC Flora U19 – Tallinna FC Ararat
  Tallinna FC TransferWise – Saue JK
  RL. FC Maksatransport – Lilleküla JK Retro
  Tallinna FC Zapoos – Lasnamäe FC Ajax
  Pärnu JK Poseidon – JK Loo
  Raasiku FC Joker – RL. FC Sssolutions
  FC Otepää – FC Jõgeva Wolves

  Põnevaid paare jagub ikka korralikult.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Zenit ei lasknud end üllatada
  Rumori Calcio II - Tallinna FC Zenit 0:7 (0:3)

  Väikeste karikavõistluste ühes 1/32-finaalmängus võõrustas Rahvaliiga sats Rumori Calcio duubelmeeskond eile õhtul III liiga Põhja tsooni liidrit Zeniti. Juba varakult alustati ohtlikult, sest 5. minutil tabasid külalised rünnaku lõpetuseks posti. Seejärel saabus rahulikum periood, kus mõlemad üritasid, aga suurt välja ei tulnud. 19. minutil fikseeriti Zeniti mängijale viga, mille järel teenis liigse rahulolematuse eest kohtumise esimese kollase kaardi Ingemar Teever. Mulin jätkus ning järjest said veel kaardi nii Toomas Wilson kui ka kapten Janek Taan. Üksikud minutid hiljem asusid külalised kohtumist juhtima, kui Richard Aotäht sai paremalt poolt vabalt kasti liduda ning palli teele panna. Esialgu tundus olema löögina mõeldud, kuid väravaesisel olnud Johannes Tarma pani nahkkerale jala vahele ning värav läks seega tema nimele. Ei möödunud palju, kui taas oli Aotäht aktsioonis, ent pärast kaitsjast möödumist lajatas siiski napilt üle.

  27. minutil peatas kohtunik mängu, sest külalismeeskonna tehnilisest alast oli valjuhäälselt vastumeelsust vilemehe otsuse üle välja näitamas Zeniti mängija, kes küll antud kohtumiseks koosseisu ei kuulunud. Mõningase jutu järel mängija rahunes ning mäng jätkus, kuid juba minuti möödudes nähti taas kollast kaarti. Külaliste keskkaitsja Rameš Mamedov läks pallivõitlusesse ja olukord lõppes sellega, et jalg käis liiga kõrgel ning tabas Lahoucine Oubakkast. Viga oli ja hoiatuskaart oli õigustatud, aga Rumori mängija kukkumise järgne teatraalne maas rullumine ja häälitsemine oli halenaljakas. Peatselt oli ründaja püsti ja silkas reipalt edasi, valugrimassi polnud nähagi. Paar Zeniti mängijat vaatasid küll küsivalt kohtuniku suunas tolles olukorras, et kas selline teater on ikka normaalne, aga Mamedov ei lasknud neil arutellu laskuda ja kupatas mehed oma positsioonidele tagasi.

  34. minutil pääses Tarma kiirrünnakul Andi Kasmiga silmitsi, kuid väravavaht sai pallile jala vahele ning päästis sellega olukorra ära, sest mänguvahend veeres üle otsajoone. Kolm minutit hiljem oli taas Tarma puurivahiga silmitsi minemas, kuid puude läks pikaks. Mängumees suutis otsajoone juures kera siiski peatada, pani terava palli väravaesisele ja lippas kohe ise järgi. Rumori väravavaht jäi aeglaseks ja Zeniti poolelt sai Tarmal töövõit väravaga tasutud. 43. minutil anti hea pass Aotähele, kes silmitsi olles kenasti realiseeris.

  Rumori ükski kolmest avapoolaja üritusest suurt ohtu Zeniti väravale ei kujutanud, samas sujus neil tika-taka kohati täitsa kenasti ja ründeliinis oli Oubakkas märkimisväärse kiirusega oma šanssi otsimas. Lisaks nähti esimesel kolmveerandtunnil kolme sunnitud vahetust - kaks neist võõrustajate ja üks külaliste poolelt.

  Lühikeselt pausilt naastes olid rumorikad peagi minemas kiirrünnakule, olles arvulises 3-2 enamuses, ent üks külalismängijatest sai siiski jaole ja lõi kindluse mõttes palli korneriks. Kohe läks mäng vana rada pidi edasi, sest 56. minutil tegi Zenit skoori. Õigeaegse passiga leiti paremal Aotäht, kes edestas kaitsjaid ja söötis Hans Talgrele, kes hea eeltöö väärikalt tasus. Vaid paar minutit hiljem andis Taan vasakult äärelt mõõdetud passi ning Talgre pani esimesest puutest väravavõrgu taas sahisema. Surve kandis endiselt vilja, kui end leidis üks-üks olukorrast Marko Truusalu, ent löögiga jäädi liialt viivitama ning sellega hea šanss ka luhati.

  Rumori tegi peagi suisa kolmanda sunnitud vahetuse, kui ründaja ei suutnud enam jätkata. Külaliste poolel oli paar ärevamat momenti, kuid Mamedov, kellel hoiatuskaart juba all oli, mängis jõuliselt ja liigagi julgelt, ent efektiivselt, saades oma tegutsemisele tribüünilt tunnustavaid hõikeid. 72. minutil eksisid rumorikad enda poolel liiga kergelt ning Kaarel Nurmsalu ei hellitanud. Ka külaliste puurilukk Artjom Bõstrov sunniti tegutsema, kui Carlos Alberto Rodriguez Floreze hea söödu järel sai ohtlikult löögile Muhammad Muneeb, ent väravavaht tõrjus. Florez sai pisut varem ka ise korralikult löögile, kuid pall lendas löögist otsesuunas Bõstrovi suunas ja seetõttu oli see talle kergeks saagiks.

  85. minutil pani võõrustajate karistusalast madala löögi teele Wilson - tundus kerge pallina olema, ent Kasmi suutis kuidagi nahkkera väravasse puterdada - lõppseisuks sai sellega 0:7. Minut hiljem sahises esimest korda ka külaliste värav, kuid Muneebi värav jäi lugemata suluseisu tõttu. Peale selle, et 52-aastane Wilson mängus skooris, tegi lõpupoole äärel trikitanud 54-aastane Fjodor Voronin vastasele korralikult uut ja vana ning seejärel vaatas elevuses pealtvaatajate poole muigega, üllatudes ka küllap ise, millega just hakkama oli saanud. 90. minutil teeniti mõttetust olukorrast kollane kaart, kui Rufat Dargahli tabas olukorda hilinenult Sergei Kobjakovi.

  Pealelöögid: 9:19
  Neist väravale: 3:9
  Postid/latid: 0:1
  Nurgalöögid: 2:5
  Suluseisud: 3:11
  Vead: 11:8

  Leave a comment:


 • Kevv92
  replied
  FC Jõgeva Wolves - Anija JK 4:2 (2:1)

  Wolvesi neli väravat + mängija intervjuu.

  VKV 1/32 finaal3.04.2019, Annelinna kunstmurustaadionFC Jõgeva Wolves- Anija JK 4:2 (2:2)Kovbasnjuk 2x, Pärli, Murumaa - UrvaWolves söödud:Tarvo Padar 2xArtu...

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Maardu raiskas võimalusi ja jäi tühjade pihkudega
  FC Maardu Aliens - JK Loo 1:2 (1:1)

  Ühe 1/64-finaalmänguna kohtusid eile õhtul Maardu kunstmuruväljakul kohalik Aliens ja külalismeeskond Loo, kes mõlemad kuuluvad algaval hooajal III liiga ida tsooni. Külalised alustasid kohtumist asjalikumalt ja otsused rünnakul olid tunduvalt loogilisemad, kui kodumeeskonnal. Sellest hoolimata tekkis esimene ohtlikum moment 17. minutil just maardukatel. Loo kaitsjate vahel oli liiga palju vaba ruumi ning Dmitri Ponomarjov lõi seejärel palli tagumisest postist veidi mööda. 25. minutil kiskus Robert Kruuda võõrustajate Ponomarjovi särgist ning ei lasknud kiirrünnakule lülituda, mille järel teenis kollase kaardi.

  Vaid paar minutit hiljem kukutas Dmitri Rostovski omade karistusalas Siim Allmanni ning penalti oli tõsiasi. Rostovski oli juba varem kastis vastase vastu liialt uljalt mänginud ning karistus polnud kaugel, aga ühest korrast ei piisanud ja teisel korral vile kõlas. Jarlin Pentus saatis palli tugevalt vasakule, maardukate puurivaht Viktor Avilov selleni ei küündinud - 0:1. Vaid üksikud minutid hiljem jooksis Sergei Vassilenko tald ees Pentusele sisse ning sai hoiatuskaardi. 35. minutil söötis lookate väravavaht palli otse Anton Volkovile, kelle puute järel pall karistusala tagumisse äärde lendas ja sellega ohtlik moment ka läbi sai.

  Paar minutit hiljem püüdis Avilov palli vastase juuresolekul kinni, maandudes ise kastist väljaspoole. Vile kõlas ning väravavaht lõi seejärel palli kaugele minema, millele järgnes kohtunikult loomulikult kollase kaardi näitamine. Loo võimalusest asja ei saanud ning hoopis maardukad tõid sära endi silmadesse tagasi, kui 45. minuti lõppedes Svjatoslav Solovov paremal äärel vastast edestas ning palli kasti riputas, kus esimesest puutest pall raamide vahele suunati. Protokolli järgi oli tegemist Loo omaväravaga, selle sai kirja Rene Rannamägi.

  Teise kolmveerandtunni alguspoolel olid paremad võimalused väljakuperemeestel. Volkov lajatas tugevast löögist napilt mööda ning eriti jabur oli moment, kus kolmekesi pääseti vastaste väravavahi vastu plagama. Palli vallanud mängija otsustas mingil põhjusel ette meeskonnakaaslasele sööta, mis päädis loomulikult suluseisu ja omade suure pahameelega. 64. minutil pandi Loo korneri järel pall kasti, kus Avilov sekkus, ent palli käest puterdas. Väravavaht oli sellega positsioonist väljas, Kruuda tõstis mänguvahendi kiirelt Aleksandr Košelevile, kes selle sisuliselt tühja suunas - 1:2.

  79. minutil aeti võõrustajad tigedaks, kui esiteks toimus äärel kahevõitlus, mille järel Loo mängija kukkus. Teine abikohtunik, kelle silme all see toimus, näitas käega, et mängija üles tõuseks - ehk viga pole. Aga kaugemal olnud peakohtunik andis vilet ning seepeale maardukad saidki pahuraks. Maardu surus ja üritas veel lõpus iga valemiga viiki. Mitmel juhul pandi mõttetult kuskilt kaugelt löök teele, lootes imet, vaatamata ise söödu varianti. 87. minutil pääses aga Eduard Gorohov kastis vabalt löögile, ent virutas palli täpselt vastu väravavahti.

  Maardu saab kaotuses vaid iseend süüdistada, et häid momente ära ei suudetud kasutada. Loo liigub aga edasi 1/32-finaali, kus võõrsil kohtutakse Rummu Dünamoga, kes kuulub III liiga lääne tsooni.

  Pealelöögid: 13:8
  Neist väravale: 4:4
  Neist blokeeritud: 1:0
  Nurgalöögid: 7:6
  Suluseisud: 6:5
  Vead: 14:10

  Leave a comment:


 • Ertai
  replied
  1/64


  Kolmapäev, 27. märts kell 19:00 FC Järva-Jaani – Tallinna FC Ararat, Paide kunstmuruväljak

  Laupäev, 30. märts kell 18:00 FC Maardu Aliens – JK Loo, Maardu kunstmuruväljak

  Pühapäev, 31. märts kell 19:00 Nõmme Kalju FC III – Tallinna FC Eston Villa, Hiiu kunstmurustaadion
  1/32 paarid
  FC Kose – Pärnu JK Poseidon II
  Tallinna JK Piraaja – Saue JK
  Viljandi JK Tulevik II – RL. SC ReUnited
  FC Jõgeva Wolves – Anija JK
  Paide Linnameeskond III – Tallinna FC Soccernet
  Nõmme Kalju FC III vs Tallinna FC Eston Villa võitja – Lasnamäe FC Ajax
  Kohila Püsivus – Pärnu JK Poseidon
  Põlva FC Lootos – Maarjamäe FC Igiliikur
  JK Sillamäe Kalev – FC Tallinna Wolves
  Märjamaa Kompanii – Viimsi JK II
  Türi Ganvix JK – Raplamaa JK
  Põhja-Tallinna JK Volta II – RL. FC Sssolutions
  JK Kernu Kadakas – Rumori Calcio Tallinn
  Pakri SK Alexela – Tallinna FC Eston Villa II
  Saaremaa JK aameraaS – Tartu FC Santos
  RL. FC Maksatransport – Harju JK Laagri
  RL. Rumori Calcio II – Tallinna FC Zenit
  SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM – Tallinna FC Flora U19
  EMÜ SK – Tallinna FC Zapoos
  SK Kadrina – Tallinna FC Reaal
  Tartu JK Tammeka IV – Tallinna FC Hell Hunt
  Põhja-Sakala – Raasiku FC Joker
  Viimsi Lõvid – RL. Püssi SK
  Rummu Dünamo – FC Maardu Aliens vs JK Loo võitja
  RL. JK Pärnu Sadam – FC Otepää
  Valga FC Warrior – FC Järva-Jaani vs Tallinna FC Ararat võitja
  Kristiine JK – FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
  RL. FC Teleios – FC Sillamäe
  Tallinna FC TransferWise – FC Äksi Wolves
  Pärnu Jalgpalliklubi II – Tallinna JK Legion II
  Lilleküla JK Retro – RL. Rasmus Värki Jalgpallikool
  Tartu JK Welco X – Tallinna JK Jalgpallihaigla

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Väikestelt karikavõistlustelt kaob lisaaeg

  Huvitav muudatus.

  Leave a comment:


 • Sambaz
  replied
  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
  Suht kurb, et jalkaliidu kodulehel pole siiamaani kirjas, kes Ararat - Saue paarist finaali sai.
  Õnneks sotsiaalmeedias aitab. Saue 2-1 Ararat. Saue jääb ootama paarist Pakri-Joker, mis toimub siis täna 19.30 Alexela arenal.

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Suht kurb, et jalkaliidu kodulehel pole siiamaani kirjas, kes Ararat - Saue paarist finaali sai.

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
  Oleks patt mitte pakkuda Raasiku - Volta finaali.

  E: Paide LM III oli ka muidugi favoriit, aga ei usu, et ülejäänud soosikud komistavad.
  No Volta suutis hästi toita ses mõttes. Panna veerandfinaalis mängu vend, kes ei tohi osaleda...

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Algselt postitas Kustavs Vaata postitust
  Kes mängib finaalis?

  Pakri - Joker

  Retro - Saue vs Ararat - Volta
  Oleks patt mitte pakkuda Raasiku - Volta finaali.

  E: Paide LM III oli ka muidugi favoriit, aga ei usu, et ülejäänud soosikud komistavad.

  Leave a comment:


 • Kustavs
  replied
  Kes mängib finaalis?

  Pakri - Joker

  Retro - Saue vs Ararat - Volta

  Leave a comment:

Working...
X