320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väike Karikas

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • telekavaataja
  replied
  1/8-finaalpaarid:
  Türi Ganvix JK (III liiga) – FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM (III liiga)
  Raasiku FC Joker (II liiga) – Tallinna FC Flora U19 (II liiga)
  Lilleküla JK Retro (III liiga) – Tartu JK Welco X (III liiga)
  Tartu FC Santos (II liiga) – Tallinna FC Zenit (III liiga)
  Maarjamäe FC Igiliikur (III liiga) – Saue JK (III liiga)
  FC Otepää (III liiga) – ReUnited (Rahvaliiga)
  Paide Linnameeskond III (II liiga) – Lasnamäe FC Ajax (II liiga)
  FC Sillamäe (III liiga) – Pärnu JK Poseidon (II liiga)

  Kuskil juuni alguses toimuvad.

  Leave a comment:


 • Kevv92
  replied
  Paide Linnameeskond III – RL. Püssi SK
  Pakri SK Alexela – RL. SC ReUnited
  SK Kadrina – Türi Ganvix JK
  Tartu JK Welco X – FC Kose
  Pärnu Jalgpalliklubi II vs Tallinna JK Legion II paari võitja – FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
  Viimsi JK II – FC Sillamäe
  Tallinna FC Zenit – JK Sillamäe Kalev
  Maarjamäe FC Igiliikur – JK Kernu Kadakas
  Tartu FC Santos – Tallinna FC Hell Hunt
  Tallinna FC Flora U19 – Tallinna FC Ararat
  Tallinna FC TransferWise – Saue JK
  RL. FC Maksatransport – Lilleküla JK Retro
  Tallinna FC Zapoos – Lasnamäe FC Ajax
  Pärnu JK Poseidon – JK Loo
  Raasiku FC Joker – RL. FC Sssolutions
  FC Otepää – FC Jõgeva Wolves

  Põnevaid paare jagub ikka korralikult.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Zenit ei lasknud end üllatada
  Rumori Calcio II - Tallinna FC Zenit 0:7 (0:3)

  Väikeste karikavõistluste ühes 1/32-finaalmängus võõrustas Rahvaliiga sats Rumori Calcio duubelmeeskond eile õhtul III liiga Põhja tsooni liidrit Zeniti. Juba varakult alustati ohtlikult, sest 5. minutil tabasid külalised rünnaku lõpetuseks posti. Seejärel saabus rahulikum periood, kus mõlemad üritasid, aga suurt välja ei tulnud. 19. minutil fikseeriti Zeniti mängijale viga, mille järel teenis liigse rahulolematuse eest kohtumise esimese kollase kaardi Ingemar Teever. Mulin jätkus ning järjest said veel kaardi nii Toomas Wilson kui ka kapten Janek Taan. Üksikud minutid hiljem asusid külalised kohtumist juhtima, kui Richard Aotäht sai paremalt poolt vabalt kasti liduda ning palli teele panna. Esialgu tundus olema löögina mõeldud, kuid väravaesisel olnud Johannes Tarma pani nahkkerale jala vahele ning värav läks seega tema nimele. Ei möödunud palju, kui taas oli Aotäht aktsioonis, ent pärast kaitsjast möödumist lajatas siiski napilt üle.

  27. minutil peatas kohtunik mängu, sest külalismeeskonna tehnilisest alast oli valjuhäälselt vastumeelsust vilemehe otsuse üle välja näitamas Zeniti mängija, kes küll antud kohtumiseks koosseisu ei kuulunud. Mõningase jutu järel mängija rahunes ning mäng jätkus, kuid juba minuti möödudes nähti taas kollast kaarti. Külaliste keskkaitsja Rameš Mamedov läks pallivõitlusesse ja olukord lõppes sellega, et jalg käis liiga kõrgel ning tabas Lahoucine Oubakkast. Viga oli ja hoiatuskaart oli õigustatud, aga Rumori mängija kukkumise järgne teatraalne maas rullumine ja häälitsemine oli halenaljakas. Peatselt oli ründaja püsti ja silkas reipalt edasi, valugrimassi polnud nähagi. Paar Zeniti mängijat vaatasid küll küsivalt kohtuniku suunas tolles olukorras, et kas selline teater on ikka normaalne, aga Mamedov ei lasknud neil arutellu laskuda ja kupatas mehed oma positsioonidele tagasi.

  34. minutil pääses Tarma kiirrünnakul Andi Kasmiga silmitsi, kuid väravavaht sai pallile jala vahele ning päästis sellega olukorra ära, sest mänguvahend veeres üle otsajoone. Kolm minutit hiljem oli taas Tarma puurivahiga silmitsi minemas, kuid puude läks pikaks. Mängumees suutis otsajoone juures kera siiski peatada, pani terava palli väravaesisele ja lippas kohe ise järgi. Rumori väravavaht jäi aeglaseks ja Zeniti poolelt sai Tarmal töövõit väravaga tasutud. 43. minutil anti hea pass Aotähele, kes silmitsi olles kenasti realiseeris.

  Rumori ükski kolmest avapoolaja üritusest suurt ohtu Zeniti väravale ei kujutanud, samas sujus neil tika-taka kohati täitsa kenasti ja ründeliinis oli Oubakkas märkimisväärse kiirusega oma šanssi otsimas. Lisaks nähti esimesel kolmveerandtunnil kolme sunnitud vahetust - kaks neist võõrustajate ja üks külaliste poolelt.

  Lühikeselt pausilt naastes olid rumorikad peagi minemas kiirrünnakule, olles arvulises 3-2 enamuses, ent üks külalismängijatest sai siiski jaole ja lõi kindluse mõttes palli korneriks. Kohe läks mäng vana rada pidi edasi, sest 56. minutil tegi Zenit skoori. Õigeaegse passiga leiti paremal Aotäht, kes edestas kaitsjaid ja söötis Hans Talgrele, kes hea eeltöö väärikalt tasus. Vaid paar minutit hiljem andis Taan vasakult äärelt mõõdetud passi ning Talgre pani esimesest puutest väravavõrgu taas sahisema. Surve kandis endiselt vilja, kui end leidis üks-üks olukorrast Marko Truusalu, ent löögiga jäädi liialt viivitama ning sellega hea šanss ka luhati.

  Rumori tegi peagi suisa kolmanda sunnitud vahetuse, kui ründaja ei suutnud enam jätkata. Külaliste poolel oli paar ärevamat momenti, kuid Mamedov, kellel hoiatuskaart juba all oli, mängis jõuliselt ja liigagi julgelt, ent efektiivselt, saades oma tegutsemisele tribüünilt tunnustavaid hõikeid. 72. minutil eksisid rumorikad enda poolel liiga kergelt ning Kaarel Nurmsalu ei hellitanud. Ka külaliste puurilukk Artjom Bõstrov sunniti tegutsema, kui Carlos Alberto Rodriguez Floreze hea söödu järel sai ohtlikult löögile Muhammad Muneeb, ent väravavaht tõrjus. Florez sai pisut varem ka ise korralikult löögile, kuid pall lendas löögist otsesuunas Bõstrovi suunas ja seetõttu oli see talle kergeks saagiks.

  85. minutil pani võõrustajate karistusalast madala löögi teele Wilson - tundus kerge pallina olema, ent Kasmi suutis kuidagi nahkkera väravasse puterdada - lõppseisuks sai sellega 0:7. Minut hiljem sahises esimest korda ka külaliste värav, kuid Muneebi värav jäi lugemata suluseisu tõttu. Peale selle, et 52-aastane Wilson mängus skooris, tegi lõpupoole äärel trikitanud 54-aastane Fjodor Voronin vastasele korralikult uut ja vana ning seejärel vaatas elevuses pealtvaatajate poole muigega, üllatudes ka küllap ise, millega just hakkama oli saanud. 90. minutil teeniti mõttetust olukorrast kollane kaart, kui Rufat Dargahli tabas olukorda hilinenult Sergei Kobjakovi.

  Pealelöögid: 9:19
  Neist väravale: 3:9
  Postid/latid: 0:1
  Nurgalöögid: 2:5
  Suluseisud: 3:11
  Vead: 11:8

  Leave a comment:


 • Kevv92
  replied
  FC Jõgeva Wolves - Anija JK 4:2 (2:1)

  Wolvesi neli väravat + mängija intervjuu.

  https://www.youtube.com/watch?v=CgjVrZRRc0U

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Maardu raiskas võimalusi ja jäi tühjade pihkudega
  FC Maardu Aliens - JK Loo 1:2 (1:1)

  Ühe 1/64-finaalmänguna kohtusid eile õhtul Maardu kunstmuruväljakul kohalik Aliens ja külalismeeskond Loo, kes mõlemad kuuluvad algaval hooajal III liiga ida tsooni. Külalised alustasid kohtumist asjalikumalt ja otsused rünnakul olid tunduvalt loogilisemad, kui kodumeeskonnal. Sellest hoolimata tekkis esimene ohtlikum moment 17. minutil just maardukatel. Loo kaitsjate vahel oli liiga palju vaba ruumi ning Dmitri Ponomarjov lõi seejärel palli tagumisest postist veidi mööda. 25. minutil kiskus Robert Kruuda võõrustajate Ponomarjovi särgist ning ei lasknud kiirrünnakule lülituda, mille järel teenis kollase kaardi.

  Vaid paar minutit hiljem kukutas Dmitri Rostovski omade karistusalas Siim Allmanni ning penalti oli tõsiasi. Rostovski oli juba varem kastis vastase vastu liialt uljalt mänginud ning karistus polnud kaugel, aga ühest korrast ei piisanud ja teisel korral vile kõlas. Jarlin Pentus saatis palli tugevalt vasakule, maardukate puurivaht Viktor Avilov selleni ei küündinud - 0:1. Vaid üksikud minutid hiljem jooksis Sergei Vassilenko tald ees Pentusele sisse ning sai hoiatuskaardi. 35. minutil söötis lookate väravavaht palli otse Anton Volkovile, kelle puute järel pall karistusala tagumisse äärde lendas ja sellega ohtlik moment ka läbi sai.

  Paar minutit hiljem püüdis Avilov palli vastase juuresolekul kinni, maandudes ise kastist väljaspoole. Vile kõlas ning väravavaht lõi seejärel palli kaugele minema, millele järgnes kohtunikult loomulikult kollase kaardi näitamine. Loo võimalusest asja ei saanud ning hoopis maardukad tõid sära endi silmadesse tagasi, kui 45. minuti lõppedes Svjatoslav Solovov paremal äärel vastast edestas ning palli kasti riputas, kus esimesest puutest pall raamide vahele suunati. Protokolli järgi oli tegemist Loo omaväravaga, selle sai kirja Rene Rannamägi.

  Teise kolmveerandtunni alguspoolel olid paremad võimalused väljakuperemeestel. Volkov lajatas tugevast löögist napilt mööda ning eriti jabur oli moment, kus kolmekesi pääseti vastaste väravavahi vastu plagama. Palli vallanud mängija otsustas mingil põhjusel ette meeskonnakaaslasele sööta, mis päädis loomulikult suluseisu ja omade suure pahameelega. 64. minutil pandi Loo korneri järel pall kasti, kus Avilov sekkus, ent palli käest puterdas. Väravavaht oli sellega positsioonist väljas, Kruuda tõstis mänguvahendi kiirelt Aleksandr Košelevile, kes selle sisuliselt tühja suunas - 1:2.

  79. minutil aeti võõrustajad tigedaks, kui esiteks toimus äärel kahevõitlus, mille järel Loo mängija kukkus. Teine abikohtunik, kelle silme all see toimus, näitas käega, et mängija üles tõuseks - ehk viga pole. Aga kaugemal olnud peakohtunik andis vilet ning seepeale maardukad saidki pahuraks. Maardu surus ja üritas veel lõpus iga valemiga viiki. Mitmel juhul pandi mõttetult kuskilt kaugelt löök teele, lootes imet, vaatamata ise söödu varianti. 87. minutil pääses aga Eduard Gorohov kastis vabalt löögile, ent virutas palli täpselt vastu väravavahti.

  Maardu saab kaotuses vaid iseend süüdistada, et häid momente ära ei suudetud kasutada. Loo liigub aga edasi 1/32-finaali, kus võõrsil kohtutakse Rummu Dünamoga, kes kuulub III liiga lääne tsooni.

  Pealelöögid: 13:8
  Neist väravale: 4:4
  Neist blokeeritud: 1:0
  Nurgalöögid: 7:6
  Suluseisud: 6:5
  Vead: 14:10

  Leave a comment:


 • Ertai
  replied
  1/64


  Kolmapäev, 27. märts kell 19:00 FC Järva-Jaani – Tallinna FC Ararat, Paide kunstmuruväljak

  Laupäev, 30. märts kell 18:00 FC Maardu Aliens – JK Loo, Maardu kunstmuruväljak

  Pühapäev, 31. märts kell 19:00 Nõmme Kalju FC III – Tallinna FC Eston Villa, Hiiu kunstmurustaadion
  1/32 paarid
  FC Kose – Pärnu JK Poseidon II
  Tallinna JK Piraaja – Saue JK
  Viljandi JK Tulevik II – RL. SC ReUnited
  FC Jõgeva Wolves – Anija JK
  Paide Linnameeskond III – Tallinna FC Soccernet
  Nõmme Kalju FC III vs Tallinna FC Eston Villa võitja – Lasnamäe FC Ajax
  Kohila Püsivus – Pärnu JK Poseidon
  Põlva FC Lootos – Maarjamäe FC Igiliikur
  JK Sillamäe Kalev – FC Tallinna Wolves
  Märjamaa Kompanii – Viimsi JK II
  Türi Ganvix JK – Raplamaa JK
  Põhja-Tallinna JK Volta II – RL. FC Sssolutions
  JK Kernu Kadakas – Rumori Calcio Tallinn
  Pakri SK Alexela – Tallinna FC Eston Villa II
  Saaremaa JK aameraaS – Tartu FC Santos
  RL. FC Maksatransport – Harju JK Laagri
  RL. Rumori Calcio II – Tallinna FC Zenit
  SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ÜM – Tallinna FC Flora U19
  EMÜ SK – Tallinna FC Zapoos
  SK Kadrina – Tallinna FC Reaal
  Tartu JK Tammeka IV – Tallinna FC Hell Hunt
  Põhja-Sakala – Raasiku FC Joker
  Viimsi Lõvid – RL. Püssi SK
  Rummu Dünamo – FC Maardu Aliens vs JK Loo võitja
  RL. JK Pärnu Sadam – FC Otepää
  Valga FC Warrior – FC Järva-Jaani vs Tallinna FC Ararat võitja
  Kristiine JK – FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
  RL. FC Teleios – FC Sillamäe
  Tallinna FC TransferWise – FC Äksi Wolves
  Pärnu Jalgpalliklubi II – Tallinna JK Legion II
  Lilleküla JK Retro – RL. Rasmus Värki Jalgpallikool
  Tartu JK Welco X – Tallinna JK Jalgpallihaigla

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Väikestelt karikavõistlustelt kaob lisaaeg

  Huvitav muudatus.

  Leave a comment:


 • Sambaz
  replied
  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
  Suht kurb, et jalkaliidu kodulehel pole siiamaani kirjas, kes Ararat - Saue paarist finaali sai.
  Õnneks sotsiaalmeedias aitab. Saue 2-1 Ararat. Saue jääb ootama paarist Pakri-Joker, mis toimub siis täna 19.30 Alexela arenal.

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Suht kurb, et jalkaliidu kodulehel pole siiamaani kirjas, kes Ararat - Saue paarist finaali sai.

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
  Oleks patt mitte pakkuda Raasiku - Volta finaali.

  E: Paide LM III oli ka muidugi favoriit, aga ei usu, et ülejäänud soosikud komistavad.
  No Volta suutis hästi toita ses mõttes. Panna veerandfinaalis mängu vend, kes ei tohi osaleda...

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Algselt postitas Kustavs Vaata postitust
  Kes mängib finaalis?

  Pakri - Joker

  Retro - Saue vs Ararat - Volta
  Oleks patt mitte pakkuda Raasiku - Volta finaali.

  E: Paide LM III oli ka muidugi favoriit, aga ei usu, et ülejäänud soosikud komistavad.

  Leave a comment:


 • Kustavs
  replied
  Kes mängib finaalis?

  Pakri - Joker

  Retro - Saue vs Ararat - Volta

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Retro lülitas Piraaja konkurentsist välja
  JK Retro - Tallinna JK Piraaja 1:0 (1:0)

  Väikeste karikavõistluste esimene 1/8-finaalmäng peeti juba möödunud teisipäeval Kotka tänava staadionil, kui III liiga Põhja tsooni 2. meeskond Retro võõrustas II liiga Põhja/Ida piirkonna 9. tiimi Piraajat.
  Mängu 9. minutil näidati esimest kollast kaarti külaliste Taavi Kaarmaale, kes Marko Argele keskel hilinenult sisse jooksis. Võimalustevaesest avapoolajast hoolimata suudeti just sel perioodil skoorida, nimelt võõrustajad 19. minutil, mil Joonas Laasberg toimetas palli kasti Rait Kasterpalule, kes lõi mõnelt meetrilt palli vastaste puuriluku poolt valveta jäänud poolde - 1:0. Väljakuperemeeste poolkaitsjal oli endal tegelikult hea löögikoht olemas, kuid otsustas siiski söödu kasuks ja see tasus ära.

  25. minutil pidanuks retrokate poolelt saama hoiatuskaardi Armand Naris, kes pani tagant Mihkel Paapsile kossi, ent kohtunik otsustas teistmoodi ja piirdus kiire suulise hoiatusega. Kui antud olukorrast oleks antud õiglaselt kollane kaart, leidnuks Retro end 44. minutil vähemuses. Nimelt viidi külaliste rünnakul Marten Kundla balansist kergelt välja, mille järel Naris ta konkreetselt maha tõmbas ja hoiatuskaardi teenis. Punane kaart oleks kindlasti märkimisväärselt piraajakate võimalusi tõstnud, ent nagu juba öeldud, seekord nii ei läinud. Piraaja iseenesest domineeris mängukäiku rohkem, ent sarnaselt kodumeeskonnale sooritati avapoolajal vaid kaks pealelööki. Kumbki Toomas Tohverile probleeme ei valmistanud.

  Poolajal tehti mõlemalt poolt vahetusi, märkimisväärseimana vast see, et Retro võttis välja nende ohtlikuima pallivõluri - Dmitry Skiperskiy, kes oli täiesti mannetu ja mäng ründajal kuidagi sel korral ei sujunud. Teise kolmveerandtunni avaminutitel tabasid retrokad piraajakate posti, möödusid üksikud minutid ning palli välises olukorras tekkis konflikt võõrustajate Indrek Risti ja külaliste Rasmus Sinivee vahel. Mäng peatati ning mõlemale osapoolele näidati kollast kaarti. 62. minutil oli Piraajal hea võimalus viigistamiseks, kui pärast nende pealelööki Tohver palli käest puterdas ja Paapsi lähedalt löögile sai, ent palli omade kahjuks raamidest mööda lajatas.

  Kuigi võõrustajad sooritasid rohkem pealelööke, olid ohtlikumad momendid siiski külalistel. 75. minutil magas Eero Pruus maha Paapsi spurdi, mille järel pallivõlur pääses väljakuperemeeste väravavahiga üks-ühele, ent ei suutnud seal mänguvahendit raamide vahele suunata. Teiselpool väljakut vastas sellele peagi Magnus Martinson, kes lipsas vastaste vahelt läbi ning seetõttu tegi Madis Eskusson peagi hea tõrje. 81. minutil teenis kollase kaardi külaliste Kaarel Berg, kes juba varem oli mitmel korral veapiiril mänginud ja nüüd tõmbas maha Rasmus Munskindi.

  Lõpuminutid kujunesid aga küllaltki dramaatiliseks ja mõlemad meeskonnad võinuks pisut parema sihiku korral skoorida. Esiteks lajatati Retro rünnaku lõpetuseks pall napilt tagumisest postist mööda. Hakkasid tiksuma lisaminutid, mil piraajakate vahetusmängijal Laurits Randmannil oli võimalus kerkida omade kangelaseks, ent Tohver pareeris ohtliku ürituse. Lõppsõnana vajutas Juri Jevdokimov napilt üle lati ning nõnda see kohtumine läbi sai.

  Pealelöögid: 12:8
  Neist väravale: 4:4
  Neist blokeeritud: 1:1
  Postid/latid: 1:0
  Nurgalöögid: 4:1
  Suluseisud: 4:5
  Vead: 14:9

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Ararat tegi teisel poolajal EMÜ-ga sotid selgeks
  Tallinna FC Ararat TTÜ - EMÜ SK 5:1 (1:0)

  Väikeste karikavõistluste üheks 1/8-finaalpaariks oli kohtumine Ararati ja EMÜ vahel. Pealinlased kuuluvad II liiga Põhja/Ida piirkonda ja asuvad seal hetkel 6. kohal. EMÜ kuulub aga III liiga Lõuna tsooni, kus ollakse eelviimasel 11. kohal.
  Kodumeeskond läks kohtumist juhtima mängu esimesest korralikumast löögist, kui 21. minutil Denys Zakharets lajatas terava nurga alt kasti äärest palli tagumisse ristnurka. Vaid kolm minutit hiljem maandus karistuslöögist tulnud pall taaralinlaste väravalatis. Väiksema kaare puhul oleks pall sedasi lati alt läbi vupsanud, et puurilukk polnuks suutnud seda ära lükata, aga EMÜ-l läks seekord õnneks.

  Pooltunni möödudes eksis külaliste kaitsja jämedalt, aga võõrustajad ei suutnud lähilöögist kuidagi eksimust ära karistada. 34. minutil kõlas kohtuniku vile selgelt hilja, mille järel fikseeriti viga külalistele. Sellega polnud rahul Jaanus Kling, kes sai suupruukimise eest kollase kaardi. Peagi pääses külaliste poolelt Kirill Jurkov silmitsi Sergei Bolgoviga ning suutis ka palli värava poole teele panna, kuid Ararati kaitsja sai jätkuolukorras jaole. Poolaja lõpuminutitel tegi Simo Tenno äärelt tõustes suurepärase eeltöö, kuid nende kahjuks ei suudetud kastis löögile saada. Olukorra järgselt peatas kohtunik mängu ja kutsus mõlema meeskonna kaptenid enda juurde, sest õhkkond oli mõlema meeskonna poolelt väga närviliseks läinud. Teisel lisaminutil pääses EMÜ mängija karistuslöögi järgselt peaga löögile, kuid pall lendas latipõrkest üle.

  Poolajal tegi Ararat väravavahtide vahetuse ning mängu lülitus Jevgeni Tukan, kes poolaja alguses elas üle äreva momendi, kui ta olukorrast välja mängiti, ent meeskonnakaaslane oli valvel ning suunas Klingi löögist tulnud palli üle otsajoone, mille järel läks mänguvahendi juurde ja lõi selle vihast kaugele ära. Kohtunik otsustas sellise käitumise eest hoiatuskaarti mitte anda. 58. minutil tõstis Vaagn Arutjunjan palli karistusalasse, kus Even Sinilill mängis palli käega, mis tähendas patustajale hoiatuskaarti ja väljakuperemeestele penaltit. Anton Raudsepp sai küll Valeri Kurlõtškini poolt paremale poole suunatud pallile käed vahele, kuid sellest jäi siiski väheks ja pall lõpetas väravas - 2:0.

  61. minutil võeti EMÜ-le viga, mille järel Raudsepp sarkastilised kommentaarid kohtuniku suunas teele pani. Vilemees näitas külaliste väravavahile, et vähem sõna võtaks, ent too jätkas kommenteerimist ning seejärel jooksis kohtunik mängija juurde ja näitas talle kollast kaarti. Kaks minutit hiljem mängis EMÜ kaitses lohakalt ning Zakharets karistas passiivsuse ära. Minut hiljem toimetas Arutjunjan mänguvahendi Zakharetsile, kes tõstis endale palli efektselt ette ja siis lajatas kasti piirimailt palli väravasse - 4:0. 65. minutil teenis kollase kaardi just vahetusest mängu sekkunud Aleksander Kiudmaa, kes pani Jüri Vapperile kossi. 68. minutil tsenderdas Arutjunjan palli kasti, kus Zakharets selle peaga raamide vahele suunas. Moment hiljem teenis hoiatuskaardi Tenno, kes olukorrast suluseisu nõudis.

  Külalised otsisid auväravat paari läbisöödu andmisega, ent mõlemal korral sekkus õigeaegselt Tukan, jõudes pallini napilt enne vastaseid. 74. minutil kukutas Jevgeni Šatalin toorelt Kristian Uugi ja sai sellega hoiatuskaardi. Üksikud minutid hiljem välkus järjekordne kollane kaart, seekord Zakharetsile, kes karistusalas kukkumise järel simuleerimise eest karistuse sai. 79. minutil magas Kiudmaa külaliste läbisöödu maha, mille järel Kling andis passi edasi ning Uuk lükkas mõnelt meetrilt sisse. Mõlemad puurilukud näitasid veel head tõrjetööd ning 90. minutil pääseti Ararati poolelt üks-ühele, ent pall saadeti siiski posti.

  Pealelöögid: 19:8
  Neist väravale: 9:2
  Postid/latid: 2:1
  Nurgalöögid: 8:3
  Suluseisud: 2:2
  Vead: 12:17

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
  Ega seal ei olegi, Paide III või siis Jokeri-Viimsi vaheline võitja panebki selle asja kinni ma kaldun arvama.
  Kui ma peaks raha panustama, siis vaataksin neid kolme tiimi jep. Samas Piraaja võitjaks!

  Leave a comment:

Working...
X