320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väike Karikas

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Reina
  replied
  Millal tiblade meeskonnad eemaldatakse korralikest võistlustest tahaks teada. Ei ole ammugi esimene kord

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied


  11 kollast kaarti kahe satsi peale kokku ja Ajaxile ainuüksi ka neli punast kaarti, neist kaks vägivaldse käitumise eest. Keegi kohalolnu võiks kommenteerida

  Leave a comment:


 • Ratnikov
  replied
  VKV 1/32 finaali

  Rahvaliiga klubi FC Baltic vs Team Helm

  skoor 0:48.


  Leave a comment:


 • Solskjær
  replied
  Väga hea ja nauditav mäng oli.

  Leave a comment:


 • Kevv92
  replied
  Kodumeeskonnapoolsed momendid ja kogu penaltiseeria:

  Leave a comment:


 • Kevv92
  replied
  Jõgeval rullus lahti väga-väga harva nähtav stsenaarium. Pikem video peatselt.

  Leave a comment:


 • Sambaz
  replied
  Kuna liidu mainekujundajatel on kiired ajad ja kõik asjad ei väärigi uudiskünnise ületamist, siis teen ise reklaami. Ilmselt üle aastate üks põnevamaid finaale tulemas ülehomme.

  Leave a comment:


 • sosku
  replied
  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
  Saku Sporting – Põhja-Sakala - Taavi Laurits väga Vapruse eest ei viitsi mängida, et parem läheb teeb paar kolli duubli eest, et õhtal saaks kerge südamega paar rummikoksi teha mündis.
  Välistatud. Esiliigas platsil käinud mängija ei tohi väikest karikat mängida. Duubli asi ei oma siin tähtsust.

  Leave a comment:


 • Sambaz
  replied
  Kerge ennustus.

  Harju JK Laagri – Rummu Dünamo - Seal on selline legend nagu Raido Luhaorg, kes kunagi vist oli isegi Kalju algusaegadel tegija.

  Tallinna FC Zapoos – FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM - Seal on selline huvitav mängumees nagu Devon Nathaniel Gawley

  Maarjamäe FC IGI – FC Otepää - Seal on juba rohkem legende, Veiko Soo haarab kõik kogukonnajuhid fännideks ja vurr võib käima minna.

  FC Äksi Wolves – Tallinna FC Zenit - Ei ole midagi öelda, see punt on väga legendaarne. Wilson ilmselt otsustab 89ndal minutil asja ära.

  Tallinna JK Legion II – Türi Ganvix JK - Seal pole midagi rääkida, ilmselt jõuluvana Artjuhhov regab ka ennast ära ja paneb näiteks 2 kolli oma õllekaga,

  JK Kernu Kadakas – Põhja-Tallinna JK Volta - Seal ma arvan John Umukoro hakkab paugutama, Wolt pakub tasuta praadi pärast poisile!

  Paide Linnameeskond III – Tallinna FC Eston Villa - Ilmselt Rikberg annab mänguajal eratrenne zoomis ja samalajal paneb paari kolli ka!

  Saku Sporting – Põhja-Sakala - Taavi Laurits väga Vapruse eest ei viitsi mängida, et parem läheb teeb paar kolli duubli eest, et õhtal saaks kerge südamega paar rummikoksi teha mündis.

  Leave a comment:


 • Kevv92
  replied
  1/8 finaali paarid
  Harju JK Laagri – Rummu Dünamo

  Tallinna FC Zapoos – FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM

  Maarjamäe FC IGI – FC Otepää

  FC Äksi Wolves – Tallinna FC Zenit

  Tallinna JK Legion II – Türi Ganvix JK

  JK Kernu Kadakas – Põhja-Tallinna JK Volta

  Paide Linnameeskond III – Tallinna FC Eston Villa

  Saku Sporting – Põhja-Sakala

  Leave a comment:


 • Kevv92
  replied
  Tänasest VKV 1/16 finaalist klubi enda kulu ja kirjadega kvaliteetne otseülekanne:  Mängu edasi pole lükatud ja teada olevaid kokkupuuteid ka pole.

  Leave a comment:


 • Tammetõru
  replied
  Tänane VKV mäng Team Helmi ja Põhja-Sakala vahel on edasi lükatud, kuna Tartu meestel võivad olla kokkupuuted Tartu Koroona seiklejatega. Tundub, et hakkab asi vaikselt käest minema jälle, ajaküsimus, millal esimene PL mäng ära jäetakse....

  Leave a comment:


 • P20
  replied
  Väikese Karika 2019 finaali väravad -

  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

  Leave a comment:


 • Defa
  replied
  Väärt kraam! Oled medalit väärt! Tõsine ülevaade koos mõnusa pildimaterjaliga!

  Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
  Vähemuses lõpetanud Raasiku langes penaltiseerias
  Raasiku FC Joker - FC Otepää 3:3 (4:5) pen

  Väikeste karikavõistluste üheks veerandfinaal duelliks oli kohtumine võõrustaja Raasiku ja külalise Otepää vahel. Raasiku on oma sära kaotanud, mil nad Esiliiga B-s möllasid ja paikneb hetkel II liiga Lõuna/lääne tsoonis 11. kohal, mis on ilmselgelt madal koht, arvestades milline sats neil on. Otepää on aga hooaja eelsete täiendustega selge sihi kätte näidanud - II liigast pudenenud Tehvandi staadioni mansa tahab ilmselgelt sinna tagasi tõusta. Hetkel ollaksegi sellel kursil, sest III liiga lõuna tsoonis ollakse esikohal, edestades lähimat konkurenti Valga Warriori nelja punktiga.

  Juba kohtumise 4. minutil tekkis ohtlik moment, mil võõrustajate Ott Reinike andis kõrge palli Janar Pragile, kes tagumisest postist veidi mööda lõi. Külalistele tekitati keskel ruumi, ent vastus oli peagi taas Raasiku omadel, kui lühikeste söötudega mängiti Rauno Pruuli löögile ning Ermo Ojastel tuli tõrjega vastata. 21. minutil andis Ergo Teino palli Pragile jooksu peale, kes lõi tühja - 1:0. Vaid viis minutit hiljem tegi Kristjan Paapsi hea eeltöö ning Alari Mark vajutas palli risti viigistades sellega seisu 1:1-le. 39. minutil sai kollase kaardi kirja Rauno Reiman, kellele alles kümme minutit tagasi kohtunik suuliselt viimase hoiatuse andis, ent sel korral tõmmati Priit Lehismetsale sisse. 41. minutil tegi Pragi hea eeltöö ning pall jõudis Teinole, kes soodsat positsioonist latti kõmmutas. Möödus paar minutit kui samale mängijale fikseeriti suluseis, mille peale too palli minema lõi, ent seepeale vaid vilemehe poolse loenguga piirdus.

  Pausilt naastes polnud palju möödunud, kui 49. minutil nõudsid külalised vastasele karistusalas käega mängu, ent penaltit ei fikseeritud. Olukorras mängis aga lõpuni Marko Sonn vajutades tugevast löögist nahkkera raamide vahele ning tehes seepeale tribüüni poole kummarduse - 1:2. Üksikud minutid pärast täistundi andis Mark paremalt äärelt palli võõrustajate kaitsjate taha Paapsile, kes heast kohast löömata ei jätnud. Raasiku omad küll tahtsid olukorrast suluseisu, ent tulnuks rohkem peeglisse vaadata ja anda hinnang enda kaitsetööle antud olukorras. Väljakuperemeeste omad vitsad peksid, sest enne Otepää kolmandat väravat oldi ise agressiivselt survestamas ja pall püsis pikalt külaliste kastis või selle lähistel, aga Harjumaa klubi ei suutnud maksimumi sealt võtta.

  66. minutil sai Raasiku teenitult vastulause, kui vasturünnakul lükkas Pragi terava nurga alt madala palli väravavahist mööda raamide vahele tehes kaotusseisu minimaalseks ja süstides meeskonnakaaslastesse ja kohalikesse fännidesse usku. Üsna pea, nimelt 69. minutil keesid emotsioonid väheke üle, kui külalised kahel korral järjest Raasiku omadele toorelt selja tagant sisse jooksid. Kui esimesel korral võinuks silma kinni pigistada, siis teisel korral tulnuks kindlasti ebasportliku käitumise eest hoiatuskaarti näidata, ent seda ei tehtud. Pärast selga sõitmist läks vastasele tagasi tegema Rauno Pruuli, joostes tollele lihtsalt sisse. Mäng peatati, peakohtunik käis esimeselt abikohtunikult üle pärimas ning kõige tipuks sai kollase kaardi vaid Raasiku mängija.

  71. minutil läks olukord kodumeeskonna jaoks väheke hapuks, kui Reiman frustratsiooni pealt vastasele tallad ees keskel sisse tõmbas. Võinuks vabalt ka punast näidata, ent tuli hoopis teine kollane kaart, mis nii või naa jättis Raasiku viimaseks paarikümneks minutiks vähemusse. Kohe pärast seda teenis liigse suupruukimise eest veel hoiatuskaardi ka Teino. Nimelt poldud rahul eelneva olukorraga, ent kõlamata vilest hoolimata tehti ise enda elu tunduvalt raskemaks. 80. minutil oli aga Raasikul ohtlik moment, ent napilt jäi puudu. Kaugelt tundus, et pall lendas postist üle otsajoone, ent võis ka vastasest olla. Paar minutit hiljem oli Andre Ilves vastase vastu teravust tekitamas ja kasti poole lidumas, kui viiv enne seda pikali käis. Vile kõlas ning kollane kaart välkus hoopis Raasiku mängijale sukeldumise eest. Seepeale võttis omade Priit Betlem palli ja viskas selle emotsionaalselt maapõrkest eemale, ent teda siiski jutule ei võetud.

  Kui paari kohaliku suust oli pärast vähemusse jäämist kuulda loobumise mõtteid ja seda, et enam pole miskit saavutada, siis läks aga teisiti. 84. minutil kruvis Reinike vasakult äärelt justkui tsenderduse teele, ent pall põrkus tagumisest postist hoopis väravasse - 3:3, lastes sellega kohalike mängijate ja publiku emotsioonid valla. Otepää ei olnud sellest aga murdunud ning kõvasti nähti vaeva, et normaalajaga asi ära lõpetada, kuid kuidagi ei suudetud rohkem skoori teha. 89. minutil oldi skoorimisele lähedal, ent Georg Koppel suutis raske palli püüda. Vähem kui minut hiljem pani Rando Tamm äärel Priit Lehismetsale jalga, võttes sellega kiirrünnaku maha ning teenides kodumeeskonnale suisa kuuenda kollase kaardi. Otepääkatel oli lisaminutitel kasutada kaks kornerit, samas kui teiselpool väljakut nõuti karistusalas Teino kukkumise järel penaltit. Viiv enne lõpuvilet mängiti Raasiku poolelt veel Ain Pähn esimese puutega löögile, ent pall tuhises latist üle. Kuna sel aastal viidi juhendisse sisse punkt, et väikeste karikavõistluste mängudes viigiliselt lõppeva mängu korral lisaaega ei mängita, tähendas see vaid ühte - lühikese pausi järel penalteid.

  Andre Ilves - paremale, Ermo Ojaste teisele poole - 1:0.
  Kristjan Paapsi - paremale, Koppel ei ulatunud - 1:1.
  Ergo Teino - madal paremale, puurilukk teisele poole - 2:1.
  Raul Lehismets - paremale alla, väravavaht väga ei liikunud - 2:2.
  Rando Tamm - paremale, puurivaht ei liigutanud - 3:2.
  Marko Sonn - vasakule, väravavaht paremale poole - 3:3.
  Riido Reiman - vasakule alla, kindlaim penalti, pall oli juba väravas, kui väravavaht alles liigutas - 4:3.
  Janar Tamm - paremale alla, puurilukk ei küündinud - 4:4.
  Ain Pähn - latti - 4:4.
  Erki Kade - vasakule, väravavaht teisele poole - 4:5!

  Pealelöögid: 13:16
  Neist väravale: 4:5
  Neist blokeeritud: 2:3
  Postid/latid: 2:0
  Nurgalöögid: 4:5
  Suluseisud: 3:2
  Vead: 15:13

  Nõnda lõppeski see dramaatiline kohtumine, mis pakkus erinevaid emotsioone. Raasiku justkui peaks õnnelik olema, et normaalaja lõpus viigistada suudeti, ent penaltiseerias oldi löökide poolest kindlamad, kuni lati tabamiseni. Otepää samas oli grammike agressiivsem ja loovam, ent jalg lasti sirgu ja karistus oli käes. Seekord läks neil hästi ja rõõmus tee tagasi Valgamaale võis alata. Väikeste karikavõistluste poolfinaalide loosimine saab toimuma väidetavalt juba täna. Neli paremat sel aastal on - II liigast Paide Linnameeskond III ja III liigast Tallinna FC Zenit (loe: Kernu FC Zenit), FC Otepää ja Lilleküla JK Retro.

  Kuidas meeskondadel tänavune teekond kulges?
  Paide Linnameeskond III:
  1/32 vs Tallinna FC Soccernet (IV) 13:1
  1/16 vs Püssi SK (RL) 12:0
  1/8 vs Lasnamäe FC Ajax (II) 3:0
  1/4 at Pärnu JK Poseidon (II) 0:3

  Tallinna FC Zenit:
  1/32 at Rumori Calcio II (RL) 0:7
  1/16 vs JK Sillamäe Kalev (II) 0:0, penaltid 3:1
  1/8 at Tartu FC Santos (II) 1:3
  1/4 vs Saue JK (III) 2:1

  FC Otepää:
  1/32 at JK Pärnu Sadam (RL) 2:3
  1/16 vs FC Jõgeva Wolves (II) 2:1
  1/8 vs SC ReUnited (RL) 3:0
  1/4 at Raasiku FC Joker 3:3, penaltid 4:5

  Lilleküla JK Retro:
  1/32 vs Rasmus Värki Jalgpallikool (RL) 3:1
  1/16 at FC Maksatransport (RL) -:5
  1/8 vs Tartu JK Welco X (III) 3:0
  1/4 at FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM 1:4

  Mõned klõpsud Raasikult:

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Poolfinaalides siis Zenit - Otepää ja Paide - Retro.
  Favoriit on teada, aga loodan, et nad kaotavad, sest sellise koosseisuga pole lihtsalt aus aastast aastasse madalamal tasemel teisi nüpeldada. Lootnukski Zenit - Otepää finaali, aga jääb ära

  Leave a comment:

Working...
X