320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3 Liiga põhjatsoon 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas evian Vaata postitust
    tra ära virise. Jalgpall on meeste mäng ja siia pole selliseid virisejaid vaja. Kõik kes jalgpalli mängivad teavad et sellised vigastused võivad tulla. Arvuti taga võivad kõik ju kommida aga päriselt ei julge sõnagi öelda. Kõik saavad aru et sulle Saue ei meeldi on vaja yle korrata või ei jõua sulle endale kohale et Saue sulle ei meeldi.
    Sa joo vett, nii sisutühja posti pole vaja siia panna, palun modedel sind kustutada vä?

    Kommentaar


      Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
      Sa joo vett, nii sisutühja posti pole vaja siia panna, palun modedel sind kustutada vä?
      Kuule Alfonso - olen kuulnud et oled idioot,aga arvasin et see niisama sõnakõlks sinu kohta - nüüd olen ikka päris veendunud ,et asjal tõepõhi all!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas evian Vaata postitust
        Kõik saavad aru et sulle Saue ei meeldi on vaja yle korrata või ei jõua sulle endale kohale et Saue sulle ei meeldi.
        ega sellise tühise asja pärast pole mõtet kohe maha põleda

        Kommentaar


          mina arvan et võiksite selle jama ära lõpetada. kui kellelegi Saue ei meeldi siis jäta see enda teada....kui Saue on tabelis teine ning vaieldakse siin et saavad kehva või olematu mänguga punkte siis mis vahet sellel on....3 punkti on 3 punkti ükskõik kuidas ta tuleb...ega siin saavad ju paljudtabeli teine pool endale punkte olematu mänguga nii et lõpetaks selle teema j räägiks hoopis asjalikumaid asju mis sobivad siia foorumisse. Tänud

          Kommentaar


            Jumala küll, mida te kraaksute siin? Alfonso huumor ongi selline. Kes selle mehe juttu tõsiselt võtab on ise parajalt loll. Las ta humooritseb edasi, vahel on täitsa naljakas igasuguseid "pirne" lugeda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              Jumala küll, mida te kraaksute siin? Alfonso huumor ongi selline. Kes selle mehe juttu tõsiselt võtab on ise parajalt loll. Las ta humooritseb edasi, vahel on täitsa naljakas igasuguseid "pirne" lugeda.
              Huumor ja rumalus on minu arust kaks erinevat asja.

              Kommentaar


                Algselt postitas prox Vaata postitust
                Huumor ja rumalus on minu arust kaks erinevat asja.
                Igal asjal on ka 2 vaatenurka ja pealegi tõesti Saku mehed ei oska mängida.

                Kommentaar


                  käisin ma siis täna vaatamas Saue ja Kuuse oli vist mängu. Lõppseis 2-1 Kuuse kasuks. Nats üllatav või mis. Esiteks küsiksin Sauelt et palju teil neid duubli mehi ka mängis täna? Esimene värav sündis Kuuse kasuks penaltist kuid väga rumal viga minu arust Saue kaitsjalt kes täiesti mõtlematult tõmbas maha vastase kaitsja kes jooksis kastist välja palli järele. Ühesõnaga ei saanud aru sellest veast. Teise värava lõi samuti Kuuse kuid paneksin selle kolli väravavahi arvele...tundus kuidagi väga nadi löök ning suhteliselt väikese nurga alt. Samuti muidugi oli Sauel realiseerimisega probleeme....võimalusi oli kuid ei löödud ära. Kolmanda kolli mille sai teenitult Saue oli 100% Kuuse väravavahi eksimus kes püüdis palli ning lasi selle käest lahti ja oligi kõik...lihtne pall... Siis jällegi oli mitmeid saginaid seal Kuuse värava all kuid edu see Sauele ei toonud seekord. Kuuse vv tegi ühe hea tõrje ka lõpus kui võttis ära ühe pealöögi. Palju tsenderdusi ning palli valdas Saue päris kindlalt...teine poolaeg tunduvalt domineerivam kui esimene.

                  Kommentaar


                    Kuuse väravad lõi E.Rebane.
                    Eks me kaitsva taktikaga läksimegi,aga lõpus oli surve ikka päris kõva.Mul mõlemad sääremarjad krambis.Õnne oli ka roppu moodi ja 2 poolaeg venis nagu tatt.Hea,et esimene poolaeg vastu tuult ära mängisime.Meil oligi punne rohkem vaja,arvestades,et 3 võeti ära ka veel

                    Kommentaar


                      Algselt postitas annikalli Vaata postitust
                      käisin ma siis täna vaatamas Saue ja Kuuse oli vist mängu. Lõppseis 2-1 Kuuse kasuks. Nats üllatav või mis. Esiteks küsiksin Sauelt et palju teil neid duubli mehi ka mängis täna? Esimene värav sündis Kuuse kasuks penaltist kuid väga rumal viga minu arust Saue kaitsjalt kes täiesti mõtlematult tõmbas maha vastase kaitsja kes jooksis kastist välja palli järele. Ühesõnaga ei saanud aru sellest veast. Teise värava lõi samuti Kuuse kuid paneksin selle kolli väravavahi arvele...tundus kuidagi väga nadi löök ning suhteliselt väikese nurga alt. Samuti muidugi oli Sauel realiseerimisega probleeme....võimalusi oli kuid ei löödud ära. Kolmanda kolli mille sai teenitult Saue oli 100% Kuuse väravavahi eksimus kes püüdis palli ning lasi selle käest lahti ja oligi kõik...lihtne pall... Siis jällegi oli mitmeid saginaid seal Kuuse värava all kuid edu see Sauele ei toonud seekord. Kuuse vv tegi ühe hea tõrje ka lõpus kui võttis ära ühe pealöögi. Palju tsenderdusi ning palli valdas Saue päris kindlalt...teine poolaeg tunduvalt domineerivam kui esimene.
                      Penalt oli küsitav. Esiteks jooksis Kuuse vend suluseisust ja teiseks Saue kaitsja ei tõmmanud Kuuse ründaja maha, vaid ta koperdas kaitsja jalgadesse. Kohtunik jättis andmata ka penaldi, kui Kuuse vend mängis karistusalas käega. Loomulikult see ei vabanda Saue kaotust, sest võidab ikka see, kes lööb rohkem väravaid. Kahjuks on Sauel olnud tõesti probleeme realiseerimisega, aga ehk see paraneb hooaja jätkudes. Igatahes õnnitlused Kuusele võidu puhul.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas annikalli Vaata postitust
                        käisin ma siis täna vaatamas Saue ja Kuuse oli vist mängu. Lõppseis 2-1 Kuuse kasuks. Nats üllatav või mis. Esiteks küsiksin Sauelt et palju teil neid duubli mehi ka mängis täna? Esimene värav sündis Kuuse kasuks penaltist kuid väga rumal viga minu arust Saue kaitsjalt kes täiesti mõtlematult tõmbas maha vastase kaitsja kes jooksis kastist välja palli järele. Ühesõnaga ei saanud aru sellest veast. Teise värava lõi samuti Kuuse kuid paneksin selle kolli väravavahi arvele...tundus kuidagi väga nadi löök ning suhteliselt väikese nurga alt. Samuti muidugi oli Sauel realiseerimisega probleeme....võimalusi oli kuid ei löödud ära. Kolmanda kolli mille sai teenitult Saue oli 100% Kuuse väravavahi eksimus kes püüdis palli ning lasi selle käest lahti ja oligi kõik...lihtne pall... Siis jällegi oli mitmeid saginaid seal Kuuse värava all kuid edu see Sauele ei toonud seekord. Kuuse vv tegi ühe hea tõrje ka lõpus kui võttis ära ühe pealöögi. Palju tsenderdusi ning palli valdas Saue päris kindlalt...teine poolaeg tunduvalt domineerivam kui esimene.
                        Toimuvad 12-ne kohaliste paarisaeruliste paatide sõudmisvõistlused, omavahel võistlevad paatkonnad A ja B.Paatkonna A mehed on trenni teind ning suht ok vormis. Paatkonna B 12-st mehest on vaid 5 trenni teind ja 7 võtab aerud kätte esimest korda võistlustel. Arvake ära ära,kes võidab?
                        winners never quit, quiters never win!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zigull182 Vaata postitust
                          Toimuvad 12-ne kohaliste paarisaeruliste paatide sõudmisvõistlused, omavahel võistlevad paatkonnad A ja B.Paatkonna A mehed on trenni teind ning suht ok vormis. Paatkonna B 12-st mehest on vaid 5 trenni teind ja 7 võtab aerud kätte esimest korda võistlustel. Arvake ära ära,kes võidab?
                          Väike matemaatikaolümpiaadi ülesanne. Edu lahendamisel. (väike vihje: ma olen üks nendest, kes sõitis esimest korda 12-ne kohalises paadis, aga aerusid olen varem ka käes hoidnud).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas e82 Vaata postitust
                            Väike matemaatikaolümpiaadi ülesanne. Edu lahendamisel.
                            Võitja saab TASUTA pileti Saue - Kure mängule!!!!
                            winners never quit, quiters never win!

                            Kommentaar


                              Saue JK - RSK Kuuse 1-2 (0-1)

                              Ega eriti midagi head pole, aga äkki pakub osalistele huvi
                              Ühesõnaga pildid:http://kontus.cresinda.com/vutt4/
                              http://www.sauejk.ee

                              Kommentaar


                                Vaatan, et Kuuse ikka väga tahab igalpool võita
                                Aga Saue sai mis tahtis, irw

                                Kommentaar

                                Working...
                                X