320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Straight Vaata postitust
    Jaani-jõgeva mängust nii palju, et sel aastal meil esmakordselt ei suvatsenud kohale tulla kohtunik, nii et panime vilistama oma ühe mängija, kellel vastav litsents olemas, kahjuks meie meeskond jäi ühest vajalikust vahetusest ilma seetõttu. Üldplaanis oli mäng suhteliselt võrdne, kuigi jah jõgeva vääris võitu. Poolaeg 0-1. Seejärel suutsime viigistada, kuid enamaks jõudu polnud seekord.
    Aga kas keegi türi ja kodugaasi mängust täpsemalt teab midagi?
    ikka tean

    Türi võitis 4-1 (1-1)
    Esimesel rünnakul kohe eksis Kodugaasi kaitse ja Ganvixi ründaja karistas eksimuse ära. Mõned kümned minutid hiljem suutis kodugaas viigistada ja poolaja lõpus oli veel mõlemal võimalusi kuid ära ei löödud. Teisele poolajale läksime suurema tahtega ja kodugaasi mehed väsisid ja nii tulidki 3 vastuseta väravat. Minu arvates kodugaas nüüd midagi väga erilist polnud mängitav vastane.

    Türi väravad: Eelmäe 2 Karus 2

    Kommentaar


      Algselt postitas boss666 Vaata postitust
      ikka tean

      Türi võitis 4-1 (1-1)
      Esimesel rünnakul kohe eksis Kodugaasi kaitse ja Ganvixi ründaja karistas eksimuse ära. Mõned kümned minutid hiljem suutis kodugaas viigistada ja poolaja lõpus oli veel mõlemal võimalusi kuid ära ei löödud. Teisele poolajale läksime suurema tahtega ja kodugaasi mehed väsisid ja nii tulidki 3 vastuseta väravat. Minu arvates kodugaas nüüd midagi väga erilist polnud mängitav vastane.

      Türi väravad: Eelmäe 2 Karus 2
      Täname objektiivse hinnangu eest.Eks jah natuke kuuma ilma ja esimese mängu tõttu uuel kunstmuruväljakul,suurearvulise publiku ja liidrikoorma all kuumenesime pisut üle aga kui kaitseliini mehed mängu saame on ka Türi mängitav vastane.Türi meeskonnas seni nähtud mängude põhjal parim mängudistsipliin.Tänud hea mängu eest ja vaadates teisi tulemusi jalgpall on ikka veel ümmargune.

      Kommentaar


        nagu öeldud, sk10 sai selle hooaja esimese suure kaotuse.
        meie mängupilt oli lihtsalt kohutav, ainuke positiivne külg mängus oli Vastaste väravavaht, kes näitas suurepärast klassi oma imeliste tõrjetega

        Kommentaar


          Algselt postitas Straight Vaata postitust
          Jaani-jõgeva mängust nii palju, et sel aastal meil esmakordselt ei suvatsenud kohale tulla kohtunik, nii et panime vilistama oma ühe mängija, kellel vastav litsents olemas, kahjuks meie meeskond jäi ühest vajalikust vahetusest ilma seetõttu. Üldplaanis oli mäng suhteliselt võrdne, kuigi jah jõgeva vääris võitu. Poolaeg 0-1. Seejärel suutsime viigistada, kuid enamaks jõudu polnud seekord.
          täitsa normaalselt vilistas see teie kohtunik. ei eelistanud kumbagi meeskonda ja suuremaid apsakaid ka ei teinud. jaani mehed olid ka korralikud - mingit mõlisemist ja sõimu kellegi poole polnud. me ei suutnud kuidagi algul oma mängu korralikult käima saada ja esimesel poolajal paistis jaani meeskond isegi rohkem silma, hoolimata meie väravast. teisel poolajal suutsid nad õnnega pooleks, kuid teenitult viigistada. pall põrkas ootamatult enne meie väravavahti täpselt ristnurka. siis suutsime ka ise mängima hakata ning paljuski tänu jaani väravavahi eksimustele saime ka vajalikud väravad, kuigi neid oleks võinud ka palju rohkem olla. siiski jaani mehed võitlesid hästi. see nr 3 oli teil päris tasemel ja 12 oli ka päris oskaja tüüp.
          “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

          Kommentaar


            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            nagu öeldud, sk10 sai selle hooaja esimese suure kaotuse.
            meie mängupilt oli lihtsalt kohutav, ainuke positiivne külg mängus oli Vastaste väravavaht, kes näitas suurepärast klassi oma imeliste tõrjetega
            Nu juhtub ikka
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              täpselt nii

              Kommentaar


                tahaks ennustusi näha kui,keegi julgeb?üks nädal jäi vahele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas spordiklubi oss Vaata postitust
                  tahaks ennustusi näha kui,keegi julgeb?üks nädal jäi vahele.
                  Nuu üritame:

                  Karksi JK - Põltsamaa JK Sport x:x 16.06 12.00
                  FC Elva II - Viljandi JK Kodugaas 1:3 16.06. 12.00
                  JÕgeva SK Tähe - Koeru SK 3:1 17.06 12.00
                  Türi JK Ganvix - Tartu SK10 3:1 17.06. 12.00
                  Viljandi JK Liverpool Pub - Kuperjanovi JK 2:2 17.06. 12.00
                  Põlva JK Lootos - Järva Jaani SK 5:0 17.06. 17.00
                  --------------------------------------------------------------------------
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Karksi JK - Põltsamaa JK Sport 0:3 Karksil ei saa nii palju õnne olla, et 2 korda järjest endast tugevamalt punkte röövivad
                    http://www.jktulevik.ee/

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                      Karksi JK - Põltsamaa JK Sport 0:3 Karksil ei saa nii palju õnne olla, et 2 korda järjest endast tugevamalt punkte röövivad
                      Minu teada oli viimases mängus Liverpoolil Pub-il õnne et viigi said kui meenutada 90',ja veel seda,et kohtunik jättis selge värava Karksi kasuks lugematta aga ma arvan,et iga mänguga läheme paremaks,aga eks näis.Lisaks hakkavad mõned mehed vigastustest tagasi tulema hea näide oli meie vv kes tõrjus penalti ja lisaks sellele järgneva löögi.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Karksi JK - Põltsamaa JK Sport x:x
                        FC Elva II - Viljandi JK Kodugaas 0:3
                        JÕgeva SK Tähe - Koeru SK 5:1
                        Türi JK Ganvix - Tartu SK10 4:2
                        Viljandi JK Liverpool Pub - Kuperjanovi JK 4:1
                        Põlva JK Lootos - Järva Jaani SK 3:0
                        COME ON YOU REDS !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                          Karksi JK - Põltsamaa JK Sport 0:3 Karksil ei saa nii palju õnne olla, et 2 korda järjest endast tugevamalt punkte röövivad
                          Karksil pole sellel aastal õnne olnudki, mitmes mängus punktid viimasel minutil käest lastud.
                          COME ON YOU REDS !

                          Kommentaar


                            Meiega mängus esimesel poolajal teil muud polndgi peale õnne !
                            http://www.jktulevik.ee/

                            Kommentaar


                              Karksi JK - Põltsamaa JK Sport 0-4
                              FC Elva II - Viljandi JK Kodugaas 0-3
                              JÕgeva SK Tähe - Koeru SK x-x
                              Türi JK Ganvix - Tartu SK10 2-2
                              Viljandi JK Liverpool Pub - Kuperjanovi JK 2-3
                              Põlva JK Lootos - Järva Jaani SK 3-0
                              “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                                Meiega mängus esimesel poolajal teil muud polndgi peale õnne !
                                Kokkuvõttes oli mõlemal poolel õnne
                                COME ON YOU REDS !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X