320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -m-a-n- Vaata postitust
    Eurouniv-Trummi 1:0 (0:0)

    persse rsk ma ütlen. Eurounivi treener oli täna 12 mängijaks. Peate hundid talle preemiat maksma. Hea on vaadata kui keegi juhendab ja meeskond mängib võideldes ning keegi ei mölise omavahel. 4 liiga on viimaste 5-8 aastate kõige ühtlasema tasemega ja siin loeb iga pisi asi.

    Kommentaar


      sellega olen jah nõus, et meie liiga on üliühtlane... mis teeb asja just eriti põnevaks

      Kommentaar


        üks põnevamaid hooaegasi tõenäoliselt

        Kommentaar


          eriti valusaks teeb veel kaotuse, et hundid lõid värava mingi sirka 85 minutil või isegi hiljem . see on hullem, kui koju tulles leiad, võõra mehe oma naise jalge vahelt.

          Kommentaar


            Eurouniv FC - Trummi SK 1:0 (0:0)

            EUFC-i koosseis: M.Noorkõiv, G.Soomuste, K.Laus, T.Verev, P.Mudist (I.Lipp), A.Stepanov (A.Dodds), J.Kaabel (E.Nõmm), O.Oot, R.Lind, J.Lõssenko (A.Peep), I.Lobanov (K.Kaskpeit)

            Värav: J.Lõssenko

            Hoiatus: A.Stepanov

            2 võitluslikku ja võrdset satsi, kus kodumeeskonnal õnnestus lõpus rohkem suruda ja selle krooniks ka 90. minuti värav. Trummi on meile ebamugav vastane, sest eelmiselgi aastal saime nende vastu vaid punkti.
            Möla oli mõlemapoolselt, rohkem meeskonnasiseselt, aga ei midagi erilist.
            Mänguliselt pole suurt midagi rääkida, kompromissitu heitlus ja vähe võimalusi.
            Tänud vastastele ja edu edaspidiseks!

            Kommentaar


              Algselt postitas kentt Vaata postitust
              eriti valusaks teeb veel kaotuse, et hundid lõid värava mingi sirka 85 minutil või isegi hiljem . see on hullem, kui koju tulles leiad, võõra mehe oma naise jalge vahelt.
              Jalgpall on parem kui seks! Kui võidad...

              Kommentaar


                no sa pole siis hea seksi saand

                Kommentaar


                  Algselt postitas rparss Vaata postitust
                  tra no vaadake mis seisud jäid piraaja suutis kaotada puu jalgadele ja soccernet merkurile
                  Idiootne kommentaar. Esiteks on see aasta 4 põhi väga tasavägine ja kedagi siin puujalaks sõimata või imestada et soccernet merkuurile kaotas on totaalselt madala-laubaline. See oli alles 4 voor ja jõudude vahekord ei ole kaugeltki paigas. Pigem tuleks nautida seda et see aasta on tõesti kõik satsid suht võrdsed ja see tähendab et pinget jätkub hooajalõpuni.
                  Mis Hansaneti ja Kehra mängu puutub siis mõlemad pendlad olid õieti antud. Kehral oli jah viimistlemisega raskusi ,kuigi ega teile üle 2-3 variandi polnud ka mida ära lüüa. Hansaneti väravavaht tegi 1 supertõrje ka!
                  Eniveis loodame et pinge säilib ja rparss ajumahtu kasvatab!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kentt Vaata postitust
                    persse rsk ma ütlen. Eurounivi treener oli täna 12 mängijaks. Peate hundid talle preemiat maksma. Hea on vaadata kui keegi juhendab ja meeskond mängib võideldes ning keegi ei mölise omavahel. 4 liiga on viimaste 5-8 aastate kõige ühtlasema tasemega ja siin loeb iga pisi asi.
                    Kelle Univ on endale treeneriks sebinud? Tean, et mingi aeg tagasi nad otsisid kõutsi aga mis tulemuseni see viis seda ei tea...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MSM24 Vaata postitust
                      Idiootne kommentaar. Esiteks on see aasta 4 põhi väga tasavägine ja kedagi siin puujalaks sõimata või imestada et soccernet merkuurile kaotas on totaalselt madala-laubaline. See oli alles 4 voor ja jõudude vahekord ei ole kaugeltki paigas. Pigem tuleks nautida seda et see aasta on tõesti kõik satsid suht võrdsed ja see tähendab et pinget jätkub hooajalõpuni.
                      Mis Hansaneti ja Kehra mängu puutub siis mõlemad pendlad olid õieti antud. Kehral oli jah viimistlemisega raskusi ,kuigi ega teile üle 2-3 variandi polnud ka mida ära lüüa. Hansaneti väravavaht tegi 1 supertõrje ka!
                      Eniveis loodame et pinge säilib ja rparss ajumahtu kasvatab!
                      esimene pennal ei olnud õiesti antud 100 prossa, ehe ebaõnn. niivõinaa, kohtunik ikkagi seebiks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        esimene pennal ei olnud õiesti antud 100 prossa, ehe ebaõnn. niivõinaa, kohtunik ikkagi seebiks.
                        Seal oli see case et meie ründaja kaalus 65 kilo ja teie kaitsja 85! Ega ma ka 100% ei tea,aga tundus küll et õige! Ja isegi kui poleks seda pennalt siis oleks 2:0 jäänud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mahagon Vaata postitust
                          Kelle Univ on endale treeneriks sebinud? Tean, et mingi aeg tagasi nad otsisid kõutsi aga mis tulemuseni see viis seda ei tea...

                          Theimo Tülp.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Theimo Tülp.
                            Vaat kurat. Olympicuga ta enam ei tegele?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MSM24 Vaata postitust
                              Seal oli see case et meie ründaja kaalus 65 kilo ja teie kaitsja 85! Ega ma ka 100% ei tea,aga tundus küll et õige! Ja isegi kui poleks seda pennalt siis oleks 2:0 jäänud.
                              Mass massiks, ta koperdas kaitsja otsa. Kaitsel oli hetk enne juba võimalus pall välja lüüa, aga ju ta ei tahtnud nurgalööki tekitada ja pigem üritas olukorda kontrollida, aga juhtus midagi ootamatut ehk see kukkumine.
                              Ma ütleks, et ründajal polnud tegelt kuhugi enam minna ja väravat poleks sealt tulnud. Seda poleks pidanud ära vilistama.

                              2-0/3-0 pole siin oluline, ma ei ütle, et kohtunik mängu ära tegi. Sest, kes mängu nägi, nägi, et piraaja rünnak jäi puudulikuks .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MSM24 Vaata postitust
                                Idiootne kommentaar.
                                Idiootne on see, et sa õigesti asemel õieti kirjutad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X