320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mahagon Vaata postitust
    Vaat kurat. Olympicuga ta enam ei tegele?
    Minu teada ta staatus

    FC Olympic liige,mängija
    FC Eurouniv treener

    Kommentaar


      Algselt postitas Elina Vaata postitust
      Idiootne on see, et sa õigesti asemel õieti kirjutad.
      Loodan et andestad!

      Kommentaar


        Piraaja oskab väga hästi penalteid välja meelitada... kahjuks oma trahvikastis. Siiani on siis meile löödud neljas mängus kokku viis penaltit. Päris korralik bilanss.
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          see on päris hea tulemus ..

          Kommentaar


            pitsu lubas viiendas mängus penaldi ära tõrjuda .

            Kommentaar


              FC Reaal - Kristiine 3 - 1
              Sir Bobby Robson: "The first 90 minutes of the match are the most important."

              Kommentaar


                Algselt postitas jusst Vaata postitust
                FC Reaal - Kristiine 3 - 1
                Lisaks Reaali väravad ka siis: Saul, Tamming, Kannelmäe

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  pitsu lubas viiendas mängus penaldi ära tõrjuda .
                  devil ütle Pitsule, et Kaido Kohilast tervitab ja varsti Alekal ehk näeb, viimane kohtumine mul kuidagi häguselt meeles

                  Kommentaar


                    Kristiine JK - FC Reaal 1:3 (0:1)

                    Kui ei suuda oma momente ära realiseerida,siis on tõesti väga raske võita.Teisel poolajal valdasime enamus ajast palli ja suutsime luua ka päris häid olukordi,kuid järjekordselt nende lõppetamine jättis soovida.Ka Reaali kaitse pidas hästi vastu ja vastati kontratega.Kahjuks resultatiivselt.
                    Kuid pole hullu,meil lähebki oma mängu käimasaamisega natuke aega.Järgmises mängus anname juba hoopis tugevama lahingu!
                    Tänud Reaalile korrektse kohtumise eest.
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MSM24 Vaata postitust
                      Seal oli see case et meie ründaja kaalus 65 kilo ja teie kaitsja 85! Ega ma ka 100% ei tea,aga tundus küll et õige! Ja isegi kui poleks seda pennalt siis oleks 2:0 jäänud.
                      Päris huvitav arusaam asjast - kui kergem mees jookseb 20kg raskemale otsa ja kukub, peab andma penalti Esimene olukord kindlasti penalt ei olnud, teine kindlasti oli. Mängu tulemust iseenesest see asi jah ei mõjutanud, kui ise ära ei löö, ei saagi midagi loota.
                      Jube Tige Kala

                      Kommentaar


                        Algselt postitas taku* Vaata postitust
                        putsis mäng, putsis tulemus, kõik on putsis.
                        Ajõu, Daku räägi asjadest, mida sa näinud ikka oled. ;D

                        Kommentaar


                          ma olen igasuguseid asju näinud. millest sa sa tahad, et ma räägiks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                            devil ütle Pitsule, et Kaido Kohilast tervitab ja varsti Alekal ehk näeb, viimane kohtumine mul kuidagi häguselt meeles
                            Mul selle eest paremini meeles aga eks anna märku kui satud linna piiridesse.Mul kohilas veel nädal jäänud vist.


                            PS! Ja järgmise penalti võtan ära jah
                            Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

                            Kommentaar


                              ai kurat, no siis tuleva laupäeval trehvab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                                Nonii, minu 1. vooru ennustused läksid küllaltki täppi 1 v 2 väravaga eksisin. Tebiilsed vennad hakkasid kohe kukkama, aga ennem ikka oodaku tulemused ära. Sisuliselt kukati nüüd teid ära- kukekesed
                                Auuuuu - ootaks ennustusi - kanake

                                Kommentaar

                                Working...
                                X