320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Soccernet - FC Ajax Veteranid
    FC Reaal - Eurouniv FC

    väga huvitav ja oluline voor tuleb.. liidrid mängivad omavahel !!

    Kommentaar


      Algselt postitas loque Vaata postitust
      FC Soccernet - FC Ajax Veteranid
      FC Reaal - Eurouniv FC

      väga huvitav ja oluline voor tuleb.. liidrid mängivad omavahel !!
      Lihtne. Soccer võidab Ajaxit ja Eurohundid Reaali.
      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

      AD e. Andekas Disainer...

      Kommentaar


        oleks vaid nii lihtne.....

        Kommentaar


          Hundid ja Real peavad viiki mängima hoopis.

          Kommentaar


            Krt, töö juures nii igav, teen ennustuse seekord.

            FC Reaal - Eurouniv
            Krdi raske ennustada, FC reaal on päris hästi mänginud see hooaeg. Samas tundub, et neil sõltub väga palju sellest, kes kohale tulevad. Eurouniv on stabiilsem. Pakun eurohuntidele võitu.

            Tallinn United FC - Kristiine JK
            Kristiine võidab, unitedel on mitmeid häid mängijaid aga kokkumäng jätab kõvasti soovida. Hooaja edenedes muutub united kindlasti tugevamaks.

            JK Piraaja II - SK Mercury
            Kalad pole hooaega kuigi hästi alustanud, ründes pole õiget teravust ja kaitses oleme liiga "teravad", 4 mänguga 5 penaltit . Panen favoriidikoorma mercuryle, aga anname lahingu!

            FC Soccernet - Ajax Veteranid
            Pole Ajaxi mängu näinud, soccerneti oma olen, ei jätnud erilist muljet. Seega Ajaxi võit.

            Trummi SK - FC HansaNet.ee
            Trummi võit, kogemustega juba lükkavad ära.
            Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

            http://www.jkpiraaja.ee/

            Kommentaar


              Algselt postitas Edson Vaata postitust
              Krt, töö juures nii igav, teen ennustuse seekord.



              FC Soccernet - Ajax Veteranid
              Pole Ajaxi mängu näinud, soccerneti oma olen, ei jätnud erilist muljet. Seega Ajaxi võit.


              4-1 võit kalade üle ei jätnud erilist muljet???.. ei.. päris ok ennustus muidu

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                4-1 võit kalade üle ei jätnud erilist muljet???.. ei.. päris ok ennustus muidu
                ei jätnud jah. olime ise kehvad, veel kehvemad kui soccernet.
                Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                http://www.jkpiraaja.ee/

                Kommentaar


                  Algselt postitas Edson Vaata postitust
                  Krt, töö juures nii igav, teen ennustuse seekord.


                  FC Soccernet - Ajax Veteranid
                  Pole Ajaxi mängu näinud, soccerneti oma olen, ei jätnud erilist muljet. Seega Ajaxi võit.
                  Soccernetil väga paljud vigastatud ja muud hädad. 1 punkt Ajaxi vastu oleks hea, 3 punkti oleks juba väike ime. Kaotama igatahes me seda mängu ei lähe.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Edson Vaata postitust
                    Krt, töö juures nii igav, teen ennustuse seekord.

                    FC Reaal - Eurouniv
                    Krdi raske ennustada, FC reaal on päris hästi mänginud see hooaeg. Samas tundub, et neil sõltub väga palju sellest, kes kohale tulevad. Eurouniv on stabiilsem. Pakun eurohuntidele võitu.

                    Tallinn United FC - Kristiine JK
                    Kristiine võidab, unitedel on mitmeid häid mängijaid aga kokkumäng jätab kõvasti soovida. Hooaja edenedes muutub united kindlasti tugevamaks.

                    JK Piraaja II - SK Mercury
                    Kalad pole hooaega kuigi hästi alustanud, ründes pole õiget teravust ja kaitses oleme liiga "teravad", 4 mänguga 5 penaltit . Panen favoriidikoorma mercuryle, aga anname lahingu!

                    FC Soccernet - Ajax Veteranid
                    Pole Ajaxi mängu näinud, soccerneti oma olen, ei jätnud erilist muljet. Seega Ajaxi võit.

                    Trummi SK - FC HansaNet.ee
                    Trummi võit, kogemustega juba lükkavad ära.
                    Hansanet läheb raudselt 3 p järgi, viik oleks ka enam-vähem, kaotus oleks ülisitt. Meil peaks paar uut meest ka mängima ,nii et lahing tuleb äge!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Edson Vaata postitust
                      kaitses oleme liiga "teravad", 4 mänguga 5 penaltit .
                      Kaitses tulebki teravalt mängida,õieti teete.Edasine sõltub juba 100% kohtuniku otsusest,mõnikord subjektiivsest.Näit.Eurouniv'i mängus Trummiga oleks pidanud meie kasuks olema 3 üsna kindlat pennalt-üks kord selge käsi,mis võttis värava,kord niideti rämedalt maha,kord sõideti küünarnukiga otse näkku.Ärgu Eurouniv'i mehed nüüd pahandagu,polnud teie süüdi viles,olite paremad ja võitsite selle mängu.See vaieldud viimase minuti värav oli sees,ise lükkasin selle joone tagant puhtaks,aga kohtunik seda ei näinud,nägi treener Theimo,kelle jutu peale ta ära vilistas.Hullult jäeti mõlemale poole ka vigu andmata,Eurouniv'i üks mängija(nr.18) karjus koguaeg,et tahab koju ema juurde. (Või oli tal hoopis põlv haige?).P.S.Eurouniv'i kodulehelt saab alati mõnusaid kokkuvõtteid lugeda,tõsiselt. http://www.eufc.ee/ Peale selle meeldis mulle veel "huntide" ulumine pärast lõpuvile ja käpasurumist,mis on neil vist mõnus võidurituaal(ma ei tea,mis kaotusega on),tegi sita tuju hetkega paremaks.Samamoodi hüüavad Reaali mehed 3 korda Elagu lõpus vastastele,kah midagi omamoodi ja austavat.
                      Aga pädevamate inimeste käest olen kuulnud,et Edik Oflyan on jalkaliidus selline kuju,kes endale mänge korjab ja kõrgemale saada tahab,kuid kahjuks teeb kõrgemate liigade piiril selliseid "kalu",et löödi tagasi madalamaid liigasid vilistama.Kui ta eelmistel aastatel on veel normaalne tundunud,siis sel aastal lausa ebapädev,et mitte öelda sitt.
                      Paluks nüüd mitte mõelda jälle,et mis sa kired kohtunikku,nad on ka inimesed,hea,et nad sul üldse on, jne..Tahtsin öelda,et pennal võib väga kergelt mõnel tulla,mõnel väga raskelt, nagu orgasmgi.Jõudu kõigile eelseisvaks vooruks.Trummil jääb seekord mehi kõrvale,aga kaotama ei läheks me isegi 7kesi olles.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        FC Reaal - Eurouniv
                        viik
                        Tallinn United FC - Kristiine JK
                        United võidab

                        JK Piraaja II - SK Mercury
                        Mercury võidab

                        FC Soccernet - Ajax Veteranid
                        Ajax ei anna mitte mingit võimalust soccernetile ja võidab vähemalt kolme väravalise eduga.

                        Trummi SK - FC HansaNet.ee
                        Peab võitma trummi

                        Kommentaar


                          See on see Soccerneti alahindamine. Elame-näeme.

                          Kommentaar


                            Ma pullipärast ennustaks ka ükskord elus,ilmselt esimest ja viimast korda

                            Reaal-Eurouniv:viik
                            Uted-Kristiine:viik
                            Piraaja-Mercury:minimaalse eduga võidab Mercury
                            Soccer-Ajax:minimaalse eduga võidab Ajax
                            Hansanet-Trummi:kui ma Trummi kaotust ennustaks,saaks ma kaaslastelt lõuga
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              FC Reaal - Eurouniv FC 1:5 (0:2)

                              EUFC-i väravalööjad: I.Lobanov (2), J.Lõssenko, R.Lind, A.Dodds

                              Hoiatuskaardid: J.Kaabel, M.Evonen

                              Kommentaar


                                Ära sa ütle,krt,hea mäng, hundid.Enam ei ennusta,mõttetu tegevus.Ulusite ka nagu kord ja kohus?
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X