320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas etsajo Vaata postitust
    ma nagu küll eriti ei usu, et Tabasalu järgmisel aastal III Lõunas mängib, pigem Lääne tsoonis
    99% tõenäosus, et lõunas ei mängi. Mis tuletab meelde ühe Järva-Jaani venna ca kuu aja vanust postitust, et J-J te nii lihtsalt lahti ei saa (kuigi pigem sellisel puhul siis Elva II jääb III-sse). Variant on ka muidugi, et IV läänes II koha saanud Paide Kumake tõstetakse III lõunasse.

    Kommentaar


      Algselt postitas jethro Vaata postitust
      99% tõenäosus, et lõunas ei mängi. Mis tuletab meelde ühe Järva-Jaani venna ca kuu aja vanust postitust, et J-J te nii lihtsalt lahti ei saa (kuigi pigem sellisel puhul siis Elva II jääb III-sse). Variant on ka muidugi, et IV läänes II koha saanud Paide Kumake tõstetakse III lõunasse.
      ...ja öhus on veel variant,et HaServ järgmine hooaeg 3-ndas ei mängi.Täpsemalt saab vast selgust jaanuaris,oma osa on ka liidul muidugi mis saab,aga igasugu variante liigub hetkel.Ja niipalju,kui ma aru sain Metecit järgmine hooaeg 99 prossa teises ei näe ja ma ei imestaks,kui ka loobutakse mängimast 3-ndast.Raha ei pidavat enam peale pritsima.
      nr 31

      Kommentaar


        Algselt postitas volodja Vaata postitust
        usu mind, meie sats on siiski tugev, tugevam kui enamus siin kolmandas ja näitame ka seda, mul noh on ka see hooaeg kokkupuuteid olnud selle liigaga, olen ka mängind siin ja pole ta midagi erilist, aint see haserv tõesti
        ha-serv on pasa ja v6it on tabasalu oma!!!!
        Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

        Kommentaar


          Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
          ha-serv on pasa ja v6it on tabasalu oma!!!!
          Vat see on asi millega pole mõtet Volotsiga võistelda...riimimises...soe soovitus proovi midagi muud....
          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

          Kommentaar


            Algselt postitas vahis Vaata postitust
            ...ja öhus on veel variant,et HaServ järgmine hooaeg 3-ndas ei mängi.Täpsemalt saab vast selgust jaanuaris,oma osa on ka liidul muidugi mis saab,aga igasugu variante liigub hetkel.Ja niipalju,kui ma aru sain Metecit järgmine hooaeg 99 prossa teises ei näe ja ma ei imestaks,kui ka loobutakse mängimast 3-ndast.Raha ei pidavat enam peale pritsima.
            Huvitav lugu, seda et Metec pappi endale taha ei saa teadsin ma juba õite mitu kuud tagasi Panete leivad ühte kappi?

            Kommentaar


              Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
              Ma mängu ise kahjuks teatud põhjusel ei näinud, aga poiste kommentaaridest selgus, et Tabasalul puudusid üleüldse arvestatavad võimalused. Vajalik 4-s värav sündis 88. minutil - seega läbi ussim...i, aga vahet pole, võit on võit! Viimase värava puhul olla pall rahumeelselt üle väravajoone veerenud...
              Volodja jutt on muidugi hamstrivuffel, eelmise mängu skoor mängu tegelikku pilti ei avanud. Polnud see Tabasalu miskit sedavõrd üle, et võinuks öelda, et me pasad oleme. Pealegi, panime selle augu kinni, kus eelmisel korral 3 väravat tulid ja seekord oligi neil kööga. Me lihtsalt tahtsime lõpetada hooaja ühe supermänguga - alates septembrist hakkasid meilgi asjad taas ülesmäge minema.
              Nüüd võib tõesti öelda III-liiga lõuna satsidele, et aitähh vinge hooaja eest!
              Järgmisel hooajal natuke teises seltskonnas - laias laastus võib aga öelda, et ise näete, kust tulevad tublid pundid, ikka Lõuna tsoonist
              Edu siis 2 liigas.hakkame 3.teist puudust tundma just seltskonna töttu .Ei jää nyyd muud yle kui töusta ka järgmine aasta 2 liigasse,paljud tuttavad satsid juba ees.Eks teeme talvel veel turniiri siis paltsil kohtume enne ylejärgmist aastat.
              P.S 3.foorum hakkab juba umbe minema,enam möistlikku jalgpallijuttu ja kommentaare polegi ainult mingi msn

              Kommentaar


                Algselt postitas r_t Vaata postitust
                Huvitav lugu, seda et Metec pappi endale taha ei saa teadsin ma juba õite mitu kuud tagasi Panete leivad ühte kappi?
                ma olen saand asjast nii aru,et metec loodi selle möttega,et luua tehase töölistele mängimis vöimalus.Kuna tänaseks vast möni üksik mängija ongi jäänud siis omaniku jaoks kadus nagu mott seda üritust rahastada.Ja seda,et me Meteciga leivad ühte kappi paneks..no..me üritaks esialgu niisama läbi ajada,küll aga uurime kas saaks vast mönda noort mängumeest MT 3-st.
                nr 31

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kotkapoeg Vaata postitust
                  Edu siis 2 liigas.hakkame 3.teist puudust tundma just seltskonna töttu .Ei jää nyyd muud yle kui töusta ka järgmine aasta 2 liigasse,paljud tuttavad satsid juba ees.Eks teeme talvel veel turniiri siis paltsil kohtume enne ylejärgmist aastat.
                  P.S 3.foorum hakkab juba umbe minema,enam möistlikku jalgpallijuttu ja kommentaare polegi ainult mingi msn

                  foorumis ongi lahe kui saad välja elada ;d enamus ei käikski siin kui mingi mõistlik jalgpallijutt ainult oleks...
                  härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vahis Vaata postitust
                    ma olen saand asjast nii aru,et metec loodi selle möttega,et luua tehase töölistele mängimis vöimalus.Kuna tänaseks vast möni üksik mängija ongi jäänud siis omaniku jaoks kadus nagu mott seda üritust rahastada.Ja seda,et me Meteciga leivad ühte kappi paneks..no..me üritaks esialgu niisama läbi ajada,küll aga uurime kas saaks vast mönda noort mängumeest MT 3-st.
                    Või võtatate endale Fc Meteci meeskonnas mängijad!!! Kui seal on kedagi võtta!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kent Vaata postitust
                      Vat see on asi millega pole mõtet Volotsiga võistelda...riimimises...soe soovitus proovi midagi muud....
                      See ikka Lennarti rida ju?

                      Kommentaar


                        Fc Metec II Liiga

                        Rahunege maha poisid
                        Pole vaja r22kida asjast, kui te ei tea mis tegelikult toimub!

                        Metec'il algavad kohe trennid ja valmistumine uueks hooajaks teises liigas !

                        See t2hendab seda et me seal m2ngime

                        Kommentaar


                          kus te väga lihtsalt kolmandasse tagasi tulete

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                            Rahunege maha poisid
                            Pole vaja r22kida asjast, kui te ei tea mis tegelikult toimub!

                            Metec'il algavad kohe trennid ja valmistumine uueks hooajaks teises liigas !

                            See t2hendab seda et me seal m2ngime
                            kas firma Mtec teid ikka toetab sest lugesin et äri ei pidanud hetkel kõige paremini minema
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jepiii Vaata postitust
                              kus te väga lihtsalt kolmandasse tagasi tulete
                              tont , jätkad oma virisemiset ka see aasta?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                                tont , jätkad oma virisemiset ka see aasta?
                                miks sa sed arvad ?:P:P
                                ära siis kohe kurjaks saa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X