320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III Liiga Lõuna 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas tootvalane Vaata postitust
    pakuks kotkaid
    oleme tugevamad kui läinud aastal!
    Tubli Toits!

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas tootvalane Vaata postitust
      pakuks kotkaid
      oleme tugevamad kui läinud aastal!
      Eks me kõik oleme tugevamad, kõik ju kõvasti trenni vihunud

      Kommentaar


        #18
        tugevamad on kõik jah aga kuna meie eelmise aasta positsioon näitas seda, et oleme võimelised III liiga tiitlit endale haarama, siis loogiline järeldus sellele oleks meie esikoht tuleval hooajal. Eriti veel seetõttu, et oleme tugevamad kui eelmine aasta. Aga eks paistab, kolmdanda liiga jalgpall on siiski tunduvalt ümmargusem kui kõrgemates liigades. Tiitlit veel meile ei kirjuta, aga punkte kinkima ei hakka - seda võin garanteerida! Viik on halb tulemus

        Kommentaar


          #19
          ma usun et ka meie oleme tugevamad kui 2007 hooaeg. üks võistkonna võtmemängijatest on vigastusest paranenud. ta nimelt murdis hooaja algul jalaluu ja rohkem ei mänginudki sel hooajal. sealt tuleb ründesse tugevust juurde raudselt. eeldatavalt tuleb juurde ka paar väga heal tasemel noort, kes varem ei olnud piisavalt vanad et liigat mängida. mõni noorem mängija näitas juba sel hooajal et on võimelised liigas hästi mängima. ma usun et esikoha eest peaksime olema suutelised võitlema küll. peaasi et eelmise aasta ebastabiilsusest üle saab. aga kunagi ei tea mis juhtuda võib, nii et elame näeme.
          “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

          Kommentaar


            #20
            Ma pakun,et Vaprus II käib mulkidest kergelt üle,noored jooksevad kõvasti.

            Kommentaar


              #21
              päris huvitav hooaeg tuleb siin tuleval aastal vist. mina panustaks isegi sk 10 peale.
              NII ONGI !!!! Türi #2

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas vapela Vaata postitust
                Ma pakun,et Vaprus II käib mulkidest kergelt üle,noored jooksevad kõvasti.
                Ega see jooksuvõistlus ei ole
                http://www.jktulevik.ee/

                Kommentaar


                  #23
                  ka meil on koosseis uuest aastast noorenenud..palju tugevaid noori on peale kasvamas ja vanad tegijad oma annet ja oskusi veel kaotanud ei ole..kogemus maksab palju..elame näeme!

                  Kommentaar


                    #24
                    Kuulujutud räägivad, et Koerusse lähevad Fc Elva esiliiga noored.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Kotkapoeg Vaata postitust
                      Korraldame jalgpalli populariseerimiseks Jõulujärgse saaliturniiri Pärsti Kotkas Karikas 2007 Viljandis Päri spordihoones.26.12.2007
                      Meeskondi kuni 12.Meeskonnas kuni 9 mängijat,millest 3 mitte tegevpallurid.Platsil 4+1 meest.Mäng portetega 12 min.
                      Auhinnad parimale mängijale Anttilalt,Feliksi külalismajalt teise koha meeskonnale
                      saun ja õlled,Võitjatele Karikas ja au ja kuulsus.
                      Osavõtutasu 600.-.Registreerida ja küsimused esitada viljandijkkotkas@hot.ee
                      Äkki oleks võimalik öelda millised võistkonnad juba turniirile reganud ennast?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas vapela Vaata postitust
                        Ma pakun,et Vaprus II käib mulkidest kergelt üle,noored jooksevad kõvasti.

                        Vaprus II ei mängi Lõuna tsoonis.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas skkymme Vaata postitust
                          Äkki oleks võimalik öelda millised võistkonnad juba turniirile reganud ennast?
                          SK10;Liverpool pub;Compromis inkasso;Viiratsi......;Pärsti Kotkas;Viljandi noored;
                          lubanud veel tulla Koeru,Jõgeva ,Sakala ajaleht;

                          Kommentaar


                            #28
                            FC Abja:P Tõenäoliselt
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Kotkapoeg Vaata postitust
                              SK10;Liverpool pub;Compromis inkasso;Viiratsi......;Pärsti Kotkas;Viljandi noored;
                              lubanud veel tulla Koeru,Jõgeva ,Sakala ajaleht;
                              Mängude ajakavad ,võiks nagu ka juba olemas olla.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                #30
                                Esialgu lepi aastalõputurniiride ajakavadega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X