320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väikesed karikavõistlused 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi võiks pildid ka kuskile üles panna.

    Kommentaar


      Tubli töö Lootos

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        peaaegu raisk!

        edit: Pendal oli tegelikult enne kasti aga noh see väljaku kohtunik ja kolmanda värava tarbeks tõukas vastaste mees väravavahti selga, ja pall pudenes, kohtunik eiras seda, ytles, et ise syydi vms, no kamoon.

        Lipupoisid tegid oma tööd hästi, väljakukohtunik oli tihti väga kahtlane.

        Mõni vastane oli päris suur jah , aga muidu hea võrdne mäng viimase lisaaja veerandini. Edu Muhumaale.

        Vähemalt sain kollase, jess :P.

        ma sain ka kollase, normaalne

        Kommentaar


          Kristiine - Jalgpallihaigla 2:1

          Kristiine võiduvärav oli eriti kaunis: 16-lt meetrilt pomm lati alla
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            FC Santos - FC Abja 10:0(4:0)

            Suur tasemevahe,kui esimene poolaaeg enam vähem norm siis teine juba...

            Rahulik mäng kohtuniku töö ok,kuigi pealtvaatajate osas olnud viimane koll suluseis aga see selleks.
            Töötame edasi,et natukenegi taset tõsta ja õiged mängud siis alates laup.

            Edu Santosele II liigas

            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Pärnu Kalevi SK - JK Kernu Kadakas 0-2, suht karm

              Kommentaar


                tubli Kernu poisid, ma olin täitsa mures juba peale liiga mängu

                ahjaa, Hansa United - FC Haiba 2-3 (1-2)
                Haiba eest skoorisid Vooremaa, Pern, Õun
                Haiba asus kiiresti 2-0 ette aga siis jäi kuidagi uimama ja vastane karistas poolaja lõpus ära väga kena õhust löögiga.
                Ja siis kümnete luhtunud võimaluste kiuste Hansa viigistas mängu viimastel minutitel. Kuid Jan Õuna 40m-t teele saadetud karistuslöök (bomba) lendas üleaja 4-l minutil väravasse.
                Hansa tegi hea partii peaks mainima ja see kord oli suht vähe mölinat ka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Evu Vaata postitust
                  Lisajal lagunes Soccernet täielikult, lõpp seis 1:5 Muhumaa JK kasuks. 2 tundi mängu järjest on paras piin, oli näha, et mõlemas meeskonnas väsimust tunda teise lisaaja alguses. Vastaste nr.7 oli ebanormaalselt pikk, ma veel arvasin, et mina olen pikk.
                  Aga tänud vastastele ja turvalist kodu teed!


                  PS: nr.10 muhumaa poolelt oli kõige tondim mängija ever, pool mängu väänles maas, jobu täielik.

                  esimene ja kolmas koll Muhu poistele olid väljakukohtuniku kingitused.
                  Pennal oli ihan fifty sixty kastist väljas. Ning kolmas koll oli väravavahi ründamisega saadud. 1-3 pealt võeti meil isu ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Lammas Vaata postitust
                    tubli Kernu poisid, ma olin täitsa mures juba peale liiga mängu

                    ahjaa, Hansa United - FC Haiba 2-3 (1-2)
                    Haiba eest skoorisid Vooremaa, Pern, Õun
                    Haiba asus kiiresti 2-0 ette aga siis jäi kuidagi uimama ja vastane karistas poolaja lõpus ära väga kena õhust löögiga.
                    Ja siis kümnete luhtunud võimaluste kiuste Hansa viigistas mängu viimastel minutitel. Kuid Jan Õuna 40m-t teele saadetud karistuslöök (bomba) lendas üleaja 4-l minutil väravasse.
                    Hansa tegi hea partii peaks mainima ja see kord oli suht vähe mölinat ka


                    40m sooritatud löök oli täielik väravavahi maasikas, võimalusterohke mäng mõlemalt poolt, tänud haibale korrektse mängu eest!
                    COME ON YOU REDS !

                    Kommentaar


                      Et siis pikem ülevaade Haiba mängust, teada tuntud kirjamehe sulest

                      Kommentaar


                        Soccernet - Muhumaa mängust veidi pikemalt

                        pildid tulevad kunagi. kunagi hiljem

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mömm Vaata postitust
                          Pärnu Kalevi SK - JK Kernu Kadakas 0-2, suht karm
                          vähe täpsemalt paluks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas leib Vaata postitust
                            vähe täpsemalt paluks
                            heh, täpsem olla siis kogu mängu surus pärnu täiega ning lisaaja esimesel poolaja lõpus vana hea pikk ette ja voilaaa ning siis veel lisaaja teise poolaja lõpus vähe õnne ja teine ka. Kui aus olla siis Pärnu oli ikka päris üle ning kernult tüüpiline hooaja alguse mäng ning ''natuke'' õnne ka. Kernu väravavaht tegi ka hooaja mängu.

                            Kommentaar


                              FC Soccernet - Muhumaa pildid -

                              Kommentaar


                                Kent,
                                kuidas Hansaneti tulemus jäi?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X