320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JK Piraaja otsib juurde mängijaid nii III kui IV liigasse. Kodumängud mõlemal võistkonnal Lillekülas. Kuna IV liigal on väravavahtidega seis nutune, siis eriti oodatud on vv kandidaadid.

    Trennid toimuvad üldiselt T ja N 19:00 Lillekülas.

    Lisainfo
    jkpiraaja@jkpiraaja.ee
    või
    5533013

    www.jkpiraaja.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas ilms Vaata postitust
      JK Piraaja otsib juurde mängijaid nii III kui IV liigasse. Kodumängud mõlemal võistkonnal Lillekülas. Kuna IV liigal on väravavahtidega seis nutune, siis eriti oodatud on vv kandidaadid.

      Trennid toimuvad üldiselt T ja N 19:00 Lillekülas.

      Lisainfo
      jkpiraaja@jkpiraaja.ee
      või
      5533013

      www.jkpiraaja.ee


      Kuna plaanis klubi vahetada ja veits madalamas liigas see hooaeg pallida siis võiksin tulla katsetele aga alles 26 märtsist ( töö ) Endast neli hooaega 2liigas ülejäänud jäävad 3 tasemele kokku ca 12 aastat postide vahel seisnud

      Kommentaar


        Tere,
        oleks endalgi huvi taas jalgpalli tagasi tulla.

        Vanust on 20a, aktiivselt sai jalgpalliga tegeletud ca 3a(mängisin siis umbes 4a kokku). tagasi. Peale seda sai aga niisama sõpradega omaks lõbuks mängitud.

        Kui keegi oskab soovitada/pakkuda mõnda klubi, kuhu saaks katsetele vms minna, siis võite teada anda Tallinnas siis, soovitatavalt mustamäe piirkonnas

        Kommentaar


          Algselt postitas Kingpool Vaata postitust
          Tere,
          oleks endalgi huvi taas jalgpalli tagasi tulla.

          Vanust on 20a, aktiivselt sai jalgpalliga tegeletud ca 3a(mängisin siis umbes 4a kokku). tagasi. Peale seda sai aga niisama sõpradega omaks lõbuks mängitud.

          Kui keegi oskab soovitada/pakkuda mõnda klubi, kuhu saaks katsetele vms minna, siis võite teada anda Tallinnas siis, soovitatavalt mustamäe piirkonnas
          Kas sa ülemisi postitusi ei näe seal on piisavalt ju pakkumisi.

          Kommentaar


            JK Jalgpallihaigla otsib uueks hooajaks samuti täiendust. Trenni teeme kahel korral nädalas Sportland Arenal ning seda taanlase Rene Mölleri juhendamisel.

            Huvilised saavad lisainfot:
            madis@jalgpallihaigla.ee, tel. 56 212 261
            või
            kirves@jalgpallihaigla.ee, tel. 52 25 896
            Vaikus

            Kommentaar


              Huvitav, millal Tapa mõtleb liigast tõusta ? Oskusi selleks nagu peaks ju olema.

              Kommentaar


                Ei mõtlegi
                Selle treeneriga küll mitte

                Kommentaar


                  Vood suudaks teid kindlasti innustada, ma usun. Me, nooremad, võlgneme oma tänu talle igastahes

                  Kommentaar


                    Sellega ma olen sinuga täiesti nõus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas #11 Vaata postitust
                      Ei mõtlegi
                      Selle treeneriga küll mitte
                      Tead poiss
                      Kui poleks seda treenerit, siis sina poleks praegu seal, kus sa oled !
                      Ja minagi poleks seal, kus ma olen ...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Põld90 Vaata postitust
                        Huvitav, millal Tapa mõtleb liigast tõusta ? Oskusi selleks nagu peaks ju olema.
                        Usu mind. oskusi Tapa võistkonnal jagub. nad on kindlasti paremad kui paljud 4 liiga satsid, aga seal mängides sain ma aru, et mehed mängivad juba ainult enda jaoks. Meestele lihtsalt meeldib mängida. Ja koosseis ei ole ka stabiilne
                        Hea kui üldse mänguks 11 meest kokku saab

                        Mulle tundub, et Vood on rohkem noortetreener. Oled sa teda näinud täiskasvanuid treenimas, mina küll mitte

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
                          Usu mind. oskusi Tapa võistkonnal jagub. nad on kindlasti paremad kui paljud 4 liiga satsid, aga seal mängides sain ma aru, et mehed mängivad juba ainult enda jaoks. Meestele lihtsalt meeldib mängida. Ja koosseis ei ole ka stabiilne
                          Hea kui üldse mänguks 11 meest kokku saab

                          Mulle tundub, et Vood on rohkem noortetreener. Oled sa teda näinud täiskasvanuid treenimas, mina küll mitte
                          Minu teada,ta pidi vahepeal Esiliiga Rakverele trenni ka andma,aga ma võin eksida

                          Kommentaar


                            Algselt postitas antz08 Vaata postitust
                            Sinagi. Seda küll juba eelmisest hooajast.
                            Süüdistada saab ainult treenerit,aga mul siia maani kahju,et ära läksin(Välja visati)

                            Kommentaar


                              miks sind siis välja visati?

                              Kommentaar


                                sellel ei ole tähtsustOfftop

                                Kommentaar

                                Working...
                                X