320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    sa ikka lugesid mis ma kirjutasin??
    sain pihta juba.

    Kommentaar


      Sooviks liituda mõne madalamaliiga klubiga .
      Olen väravavaht.

      Kommentaar


        Algselt postitas ajugeenius Vaata postitust
        Sooviks liituda mõne madalamaliiga klubiga .
        Olen väravavaht.
        mis kandis pesitsed?
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          mis kandis pesitsed?
          Tallinnas.

          Kommentaar


            Tervist , otsin Tallinnas klubi kuhu mängima tulla ja trenni tegema hakata , olen terve elu jalkat tagunud aga jätsin pooleli ,mängisin noorena klubis kyll aga jäi pooleli ja nüüd oleks soov kuskilt alustada uuesti ehk on kellegil pakkuda miskit ? vanus on 22 mul ja mänguoskust ja võhma on küll

            Kommentaar


              Tere.
              Otsin klubi tallinnas kus trenni teha.
              Muidu olen pärnust aga ma lähen tallinnasse kooli.
              vanuseks on 17.

              Kommentaar


                Otsin klubi Tallinnas. Hea oleks, kui trennid oleks kahel päeval nädalas (E/T/K/N, halvimal juhul sobiks ka Reede).

                Sobiks lihtsalt trenn või siis võiksin end proovile panna ka mõnes 4. Liiga satsis.

                Vanust on 18, Eesti Liigaga kokkupuudet ei ole, küll aga on mõningad kogemused Lääne-Viru Meistrivõistlustest. Mängin põhiliselt paremkaitset, vajadusel ka paremat äärt ja keskpoolkaitset.

                E-Mail: rix_12@msn.com
                Tel: 55525904

                Sõber otsib samuti Tallinnas klubi. Tase on tal minust parem, aga plaanime siiski võimalusel liituda sama klubiga. Mängib mõlemas ääres või siis ründes. Vanus 19.

                Kommentaar


                  Tervist, otsin Tartus paiknevat neljanda liiga klubi kelle rivistuses saaks treeningutel osaleda ning võibolla ka meeskonda esindada, kui vajadus peaks olema

                  Olen 19 aastat vana, meeldib mängida rohkem kaitsele orienteeruvaid positsioone, pikkust ega massi pole just kõige rohkem kuid senikaua pole see suuremat probleemi kujutanud

                  Viimased 8 kuud olen mängust eemal olnud ning sooviks uuesti alustada. Nooremana mängisin väikses viljandimaa satsis. 06 - 08 osalesin kooliga niipalju kui võimalik erinevatel võistlustel Lääne-Virumaal (VPG).

                  Kontakt: kennyxest@gmail.com

                  Kommentaar


                    Viimasel mängul Trummi vastu kuulsin ühelt Trummi mängijalt, et neil ei ole eriti uusi/noori mängumehi tulnud. Kui kontakti võtate, vast saate proovida...
                    Last edited by BROMILL; 26.08.09, 15:30. Põhjus: Trummi, 4 liiga Põhi
                    ANASTAMINE - see on ühiskonna vapustamise kunst.

                    Anastamise all mõistavad arenenud alkosportlased, vahendeid valimata
                    võimalikult teravas ja tuntavas erinevuses üldiste tavade taustsüsteemist,
                    teiste inimestega (soovitavalt võõrastega) verbaalse suhte loomist, mille
                    eesmärgiks on vastastikusel empaatial põhineva suhte transformeerimine omakasuks

                    Kommentaar


                      Sõbraga mõtlesime, et mängiks jalgpalli mõnes klubis/teeks trenni.
                      Paides või selle lähiümbruses oleks hea(Ganvix, Kumake?).
                      Mõlemad oleme 90 sündinud.
                      Oskab keegi öelda kellega täpselt ühendust võtma peaks või kuhu minema ?
                      PES.PLANET

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Heku Vaata postitust
                        Sõbraga mõtlesime, et mängiks jalgpalli mõnes klubis/teeks trenni.
                        Paides või selle lähiümbruses oleks hea(Ganvix, Kumake?).
                        Mõlemad oleme 90 sündinud.
                        Oskab keegi öelda kellega täpselt ühendust võtma peaks või kuhu minema ?




                        aga palun võta ühendust!

                        Kommentaar


                          Kumakese nimekirjas on hetkel 30 meest kirjas ja järgmine hooaeg on veel muutusi ees, seega ma ei tea kas on väga reaalne sinna pääseda. Oled paidest pärit ?
                          may the force be with you !

                          Kommentaar


                            Proovile saab end ikka panna, et kuidas tase on jne. Eks siis ole edasi näha, kas on võimalust koha eest meeskonnas võidelda või oleks mõistlikum organiseerumata amatööridega koos pelamas käia. Mis siin salata, ka Kumakese mehed kasutavad seda võimalust, et vahel lisa treeningkord näpistada

                            Äkki ühel toredal päeval tekib Paidesse ka kolmas meeskond, kus saaksid siis pelada kõik need kelle tase ei võimalda või ise ei taha mõne kõrgema liiga tiimis kaasa lüüa. Masu ajal muidugi piinlik sellisest ideest kõva häälega rääkida + mehi oleks siis tosinajagu juurde vaja küll

                            PS. Heku saatsin sulle ka mõned oma alternatiivsed kontaktandmed.

                            Kommentaar


                              Tahan Tallinnas trenni minna kuskile! Üks sõber oleks ka tulemas. :P

                              No skilli on, vahepeal ego liiga suur isegi, aga tahtmist on teha kõvasti!
                              Ise asun Mustamäel, aga sobiks isegi mingi klubi, mille trennid on A.le.Coqi juures (aka Lilleküla/Kristiine).
                              Ma ei oska valida midagi. Südinud olen 1990-ndal.

                              Edit: TÄNUD s

                              Kommentaar


                                Mida sa siis saavutanud oled, et ego liiga suur on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X