320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    siiani pole sind seganud midagi OT ajamast, nüüd on äkki mure
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Liiga suure suuga oli.

      Kommentaar


        Tsau kõigile! Et ma otsin klubi kus saaks trenjni teha! mul on ükskõik kas ma mängida saan või ei saa las seda otsustab treener kuidas ma talle meeldin!
        E Pluribus unum

        Kommentaar


          Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
          Liiga suure suuga oli.
          Pigem ütleme nii,et sa ei tea sellest midagi,nii palju ainult kui see rääkis teile.

          Kommentaar


            See on juba aastate vanune jutt... Enam pole mõtet sellest rääkida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jao Vaata postitust
              Tsau kõigile! Et ma otsin klubi kus saaks trenjni teha! mul on ükskõik kas ma mängida saan või ei saa las seda otsustab treener kuidas ma talle meeldin!
              Kus kandis?

              Kommentaar


                Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                Kus kandis?
                Tallinna kandist
                E Pluribus unum

                Kommentaar


                  Tervist,
                  liituksin hea meelega tallinnas mõne madalama liiga võistkonnaga. Mängida eriti ei oska, kuid tahaks lihtsalt trenni tegema hakata mõne meeskonnaga koos. Kuskil 10 aastat tagasi sai niisama jalgpalli toksitud aga ühtegi meeskonda pole kuulunud ja olen vist päris vana kaa 27 aastat juba turjal. Aga trennis käiksin kohal hea meelega. Olen 175 pikk ja kaalun 90 kg. Niiet trenn igati vajalik oleks. Üksi ei viitsi ennast eriti vormi ajada. Kui kellegil oleks kohatäidet vaja, siis oleksin käpp. andke mulle teada mailile. karrok@hot.ee.

                  Kommentaar


                    Tere
                    Sooviksin kuskil (tegelikult koht pole oluline, aga elan kagu-eestis) enda oskusi proovile panna. Seda siis sellisena, et mõnikord trennis käia ja vaadata, mis edasi. Mängin hetkel Võru noortemeeskonnas väljakumängijana, aga sooviksin just enda oskusi väravavahina proovida. Vanust 17. kristooo91@hot.ee

                    Kommentaar


                      Eston Villa FC otsib mängumehi

                      Kunameil sel aastal suurem verevahetus, siis on meeskonna read hõredaks muutunud. Mängime 4 liiga ida tsoonis ja trenni teeme lisaks mängule 2 korda nädalas. Treeneriks on internatsionaal Mati Pari, trennid on ülimõnusad, seltskond on tavaelus ka väga hea, seega kui keegi tunneb huvi, siis helistagu Aivo'le 52 02 117.

                      Kommentaar


                        Kärdla Lm otsib jätkuvalt väravavahti! Kas või poolteks mängudes, mis näiteks mandril!!! 5057511- minu nr!
                        veteran:-)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krizto Vaata postitust
                          Tere
                          Sooviksin kuskil (tegelikult koht pole oluline, aga elan kagu-eestis) enda oskusi proovile panna. Seda siis sellisena, et mõnikord trennis käia ja vaadata, mis edasi. Mängin hetkel Võru noortemeeskonnas väljakumängijana, aga sooviksin just enda oskusi väravavahina proovida. Vanust 17. kristooo91@hot.ee
                          Krt,omas kluubis esimeses võstkonnas pole väravavahti,ja tema otsib,kuhu minna.Küsi Atsi käest ja tule trenni,proovi enast

                          Kommentaar


                            Tere
                            Kaks harrastusjalgpallurit otsivad 4 liiga meeskonda,kellega saaks treenida ja liigutada end.Sobivad Tallinna piirkonna meeskonnad ning kellel oleksid trenniajad esmaspäev ja kolmapäev.
                            Pakkumised kõik oodatud.
                            Tel 5528589
                            kritter1@hot.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kritter Vaata postitust
                              Tere
                              Kaks harrastusjalgpallurit otsivad 4 liiga meeskonda,kellega saaks treenida ja liigutada end.Sobivad Tallinna piirkonna meeskonnad ning kellel oleksid trenniajad esmaspäev ja kolmapäev.
                              Pakkumised kõik oodatud.
                              Tel 5528589
                              kritter1@hot.ee
                              Ühineda võib alati Saku JK treeningutega! treenime kolm korda nädalas (esmasp, teisip ja reede). Kui huvi, kirjutage endast pikemalt puuorg@gmail.com.

                              Kommentaar


                                Eston Villa kodulehte uurides tundub päris asjalik meeskond Eriti see nimi (Y)
                                Lasnamäelt oleks hea veel trennides käia.
                                www.ehrakennus.ee
                                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X