320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV lääs 2009.a.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #92
    kustutame selle pasa siit, aitäh
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      #93
      Kuna kahjuks või õnneks on Paide mees sõltumatu reporter Figo arvatavasti liikunud kolmandasse liigasse, siis püüan ma anda enne igat ja pärast mänguvooru ennustused ja kokkuvõtted, et hoida foorumi elu pinges




      Seltsimees reporter KFS

      Kommentaar


        #94
        Algselt postitas KFS Vaata postitust
        Kuna kahjuks või õnneks on Paide mees sõltumatu reporter Figo arvatavasti liikunud kolmandasse liigasse, siis püüan ma anda enne igat ja pärast mänguvooru ennustused ja kokkuvõtted, et hoida foorumi elu pinges




        Seltsimees reporter KFS
        (Y) Et oleks siis mida lugeda

        Kommentaar


          #95
          Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
          (Y) Et oleks siis mida lugeda
          kle hannes10, sina oled Metropooli liige ? Rollingutel on väike mure meie mänguga, mis peaks toimuma 2.08 Suure-Jaanis, äkki oleksite nõus mängima reedel 31.07 õhtul ?
          äkki on sul võimalik uurida ja mulle teada anda !

          Kui see aeg ei sobi, siis võime ka midagi muud välja mõelda !
          sigpicSuure-Jaani United

          Kommentaar


            #96
            Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
            kle hannes10, sina oled Metropooli liige ? Rollingutel on väike mure meie mänguga, mis peaks toimuma 2.08 Suure-Jaanis, äkki oleksite nõus mängima reedel 31.07 õhtul ?
            äkki on sul võimalik uurida ja mulle teada anda !

            Kui see aeg ei sobi, siis võime ka midagi muud välja mõelda !


            Mis mure teil on seal???

            Kommentaar


              #97
              Algselt postitas imperia Vaata postitust
              Mis mure teil on seal???
              Suure-Jaanis toimub 2.08 rahvusvaheline turniir jalgpallis, lastele nii et staadion on päevotsa täis mänge ja meie ei mahu sinna kuidagi !
              päev varem 01.08 on staadionil vallal mingi üritus, nii et see ka ei sobi, ning jääbki üle 31.07, reede !
              sigpicSuure-Jaani United

              Kommentaar


                #98
                Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
                Suure-Jaanis toimub 2.08 rahvusvaheline turniir jalgpallis, lastele nii et staadion on päevotsa täis mänge ja meie ei mahu sinna kuidagi !
                päev varem 01.08 on staadionil vallal mingi üritus, nii et see ka ei sobi, ning jääbki üle 31.07, reede !
                Usun et ei ole probleemiks.... aga kuna on reede, siis mis kell mänguaega pakute....

                Kommentaar


                  #99
                  Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                  Usun et ei ole probleemiks.... aga kuna on reede, siis mis kell mänguaega pakute....
                  pakuks näiteks 17:00, siis peaks veel valge olema
                  sigpicSuure-Jaani United

                  Kommentaar


                    Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
                    pakuks näiteks 17:00, siis peaks veel valge olema
                    Äkki mingi 6st- poole seitsmest, siis oleks inimestel tööga asjad nats lihtsamad..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                      Äkki mingi 6st- poole seitsmest, siis oleks inimestel tööga asjad nats lihtsamad..
                      esialgu ma tegelikult mõtlesingi et 6-7 vahel aga ei julenud nii hilist aega pakkuda, äkki siis teeme 18:30 ?
                      sigpicSuure-Jaani United

                      Kommentaar


                        1 august siis saab ju veel kell 9 ka teha, peaks nagu suve aeg veel olema ????

                        Kommentaar


                          aga 11 peaks juba hämar olema
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Küsimus ka rollingutele. 19.04 Kuidas teile paremini sobiks, kas 11.00 või 17.00. Ise eelistaks ilmselt õhtust aega. Ja teiega võõrsil mängu osas lükake mingi õhtune aeg lukku ja asi mutt MIna pakuks kell 7!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hannes10 Vaata postitust
                              Küsimus ka rollingutele. 19.04 Kuidas teile paremini sobiks, kas 11.00 või 17.00. Ise eelistaks ilmselt õhtust aega. Ja teiega võõrsil mängu osas lükake mingi õhtune aeg lukku ja asi mutt MIna pakuks kell 7!
                              Ok, panen siis kell 19:00 lukku, see ilus ümmargune aeg

                              Kuna meie puhul tegemist hiliste ärkajatega, siis ka pigem 17:00
                              sigpicSuure-Jaani United

                              Kommentaar

                              Working...
                              X