320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV ida 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Urmar!
    Vaata eespool olevat postitust Tapa-Kuusalu mängust. Mõlemad väravad lõi Satalov ja ühe Demidjuk. Kas kohtunikud ei näe nüüd peale olukordade enam seda ka kes värava lööb?

    Kommentaar


      Algselt postitas Warren Vaata postitust

      Ma arvan ka et see on natuke liig
      Ehk mõni kolmanda liiga sats,kuid juba teine liiga on liig. Olles eelneval hooajal Kiiu all mänginud siis oli ka miinuseid. Platsinägemine näiteks pole kõige parem.Ka heal platsil vaatab palli liiga kaua. Kuid kes olen mina teist inimest kritiseerima. Nii et pane aga edasi Guits.
      räägin eeldustest, et kui korraliku trenni alla saaks. nõmme mait läks ka kolmandast liigast meilt minema ja eelmine nädal oli meistriliiga sümboolses koosseisus. sest ega füüsilistelt võimetelt ei jää kõrgemate liigade mängijad madalamate parematele kuidagi alla, lihtsalt treeneri kätt ja juhendamist on vaja. või nagu vanasõna ütleb, et karu võib akordionit ka mängida, juhendada on vaid vaja
      How do you make a Gunners fan run?
      Build a job centre!

      Kommentaar


        Algselt postitas annikalli Vaata postitust
        rada 0-0 eston villa

        nii palju kui mina see hooaeg mänginud olen siis eston villa tundub ikka kõige nõrgem sats olevat mis siis et tabeli viimane pole...
        kindlasti mitte. eston liigutab palli väga okeilt. kui 2006 hooajal sai nende vastu mängitud, siis olid nad ikka palju nõrgemad, areng on silmaga näha. igiliikuriga oleme neile kõik 3 liigamängu kaotanud (3-4, 2-4, 1-2), loodetavasti neljandas saame revanzhi

        üldse veel on vara rääkida, kes kõige nõrgem on jne, pool hooaeg on veel ees ja tabeli teine pool 6.-12. kohani on ikkagi väga tihe.

        Kommentaar


          Algselt postitas kaarmann Vaata postitust
          räägin eeldustest, et kui korraliku trenni alla saaks. nõmme mait läks ka kolmandast liigast meilt minema ja eelmine nädal oli meistriliiga sümboolses koosseisus. sest ega füüsilistelt võimetelt ei jää kõrgemate liigade mängijad madalamate parematele kuidagi alla, lihtsalt treeneri kätt ja juhendamist on vaja. või nagu vanasõna ütleb, et karu võib akordionit ka mängida, juhendada on vaid vaja
          Noh-see võrdlus jah. Nõmmest käis ju jutt juba aastaid 7 tagasi et ehk saab kuskile kõrgemale mängima.

          Kommentaar


            Algselt postitas annikalli Vaata postitust
            rada 0-0 eston villa

            nii palju kui mina see hooaeg mänginud olen siis eston villa tundub ikka kõige nõrgem sats olevat mis siis et tabeli viimane pole... imelikul kombel jäi täna värav löömata kuigi võimalusi oli ja oli
            Irw. See on hea, et meile niigi hea hinnangu annad. Ega me natuke kartsime isadega mängida ka ju - väike austus peab ikka vanemate vastu olema. Kui me järgmine kord sinna mängima tuleme, siis võtame kohtunikule prillid ja kargud kaasa. Ega väljaku keskelt ringi seest ei saagi ju mängu näha ja veel vähem vilistada. Ootame teid juba meile külla mängima ning palun võtke see vigri ka vilega kaasa, siis saab oma kogemuste pagasit täiendada.
            Muide see oli Eston Villa esimene 0:0 viik üldse klubi ajaloos!

            Kommentaar


              Kaarmann: esiteks, Nõmme läks teisest liigast, mitte kolmandast. Teiseks, madalamate liigade mängijad jäävad kõrgliiga omast füüsilise ettevalmistuse poolest ikka valgusaastate poolest maha, mängutempo vahe on juba 3 ja 2 liiga vahel kohe märgata. Päris nii ikka pole, et võtad neljanda liiga mehe, loed sõnad peale ja hakkabki kõrgel mängima. Kolmandaks, ei rääkinud sa mingitest eeldustest, sõna-sõnalt, et esiliiga sats võtaks rajalt maha
              Aga see 7-4 mäng, selliseid tahaks madalamates liigades kogu aeg näha, ehk tuleb publik ka staadionile.

              Kommentaar


                Pole jah nii et lähed ja teed kõrgemal. Ise mängin Tabasalu PK II ja olen kaks korda ka põhisatsi eest mänginud see aasta. Samuti ründaja positsoonil mängin. Tempo vahe on öö ja päev ja see, kas saad kõrgemal hakkama oleneb meeskonnast ja treenerist ja muidugi ka mehest endast. Mul on kahest mängust 1 värav hinge all aga tasemelt ikka teist liigat välja ei mängi.

                Kommentaar


                  Siin kõlbab võibolla öelda, et "Hold your horses"
                  Kivistik on hea ründaja, kindlasti võiks parem olla, aga kuna täielikult puudub treeneri käe all treenimine ja mängimine, siis võib praeguse olukorraga väga rahul olla. Kiiul puudub siiani treener ja on kuidagi hakkama saadud...kuigi oleks täiesti loomulik ja vajalik, et leiduks kuskilt selline mees, kes matsu korralikult jagab ja kelle jutus on tõetera sees.

                  3.-4. liigades leiab tihtipeale selliseid vendi, kes oleks suutelised ka kõrgemal mängima. Siin kohal ei räägi ma eelmainitud ründajast vaid üldpildist. Taseme vahe võib suur olla, aga seal ei ole mitte midagi üleloomulikku ja ma arvan, et üksikute näidetega seda tõestada on raske, et mingis 2.liiga tabelilõpu võistkonnas hakkama ei saaks. See tähendaks loomulikult ka seda, et mängija on eelnevalt ikka juhendava treeneri all treeninud-mänginud.

                  Sellised väravaterohked mängud pakkuvad tõepoolest publikule palju silmailu ja peaks kutsuma tribüünidele küll inimesi

                  Kommentaar


                    [QUOTE. Taseme vahe võib suur olla, aga seal ei ole mitte midagi üleloomulikku ja ma arvan, et üksikute näidetega seda tõestada on raske, et mingis 2.liiga tabelilõpu võistkonnas hakkama ei saaks. See tähendaks loomulikult ka seda, et mängija on eelnevalt ikka juhendava treeneri all treeninud-mänginud.

                    Kui mõtled tabeli lõpu satsi all Tabasalu siis on nad seal kuna kokkumäng lonkab tegelikult materjali on. Aga see on siililegi selge, et IV liiga ründaja peab kõvasti ennem trenni tegema kui tahab II liiga esiotsa satside taset välja mängida. 4 liigas mängitakse ikka suht loomade jalgpalli ja tegu on rohkem õlle liigaga. II liigast hakkab asi juba jalgpalli moodi minema 3 kohtunikku ja trennid teist moodi, mis kõige suurem vahe täpseid sööte suudetakse teha rohkem, kui 2-3tk.

                    Kommentaar


                      Ma olen mänginud nii II, III kui IV liigas. II liigas küll episoodiliselt ühel aastal aga värava sain ikka kirja.

                      Peamine vahe on mängutempos ja mängijate treenituses. Ka IV liigas on väga palju häid mängijaid aga II liiga tempo on oluliselt kiirem. IV liiga vend tõmabab seal kopsu esimese 15 min kinni ja kõik. Teiseks on II liigas võistkonnad palju ühtlasema tasemega. IV liigas on võsitkonnas 3-5 head mängijat ja teised on kohatäitjad.

                      Üldiselt on nii, et kui üks keskmine IV liiga punt viitsiks teha korraliku üldfüüsilise ettevalmistuse, regulaarne metsajooks, kiirendused, kerge jõusaal, jms, siis oleks IV liigas esikoht kindel, kui just päris puujalad pole. Loomulikult keegi ei viitsi sellist trenni teha, selle pärast see ongi IV liiga, et siin mängitakse oma lõbuks, lükatakse sõbraga söötu ja võetakse paar õlut.

                      Aga 10 aastaga on ka IV liiga keskmine tase kõvasti tõusnud. 1998, 1999, siis oli ka täielikke naljamehi. Nagu me ise näiteks esimesel hooajal
                      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                      http://www.jkpiraaja.ee/

                      Kommentaar


                        Kallis Raivar, ma vatasin seda mangu tribunist, lopetasin viilistada aasta tagasi, ja utlen teile niimodi, et utelge suur tanu, selle kohtunikule, et tema vaga kaua kannatas teie meeskonda, mina aga saatsin paar meest, valjakust minema punase kardiga, sest iga vile moliseb iga uks, mangida kegi ei oska muud kui ragivad ja ragivad, Tapal teil oli ka kohtunik suudi, vaadage parem enda peale, aga parast sudistage kohtunikud,ei oska isegi palli ilusti luia,aga suudi on kohtunikud.habi peab olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maldini1965 Vaata postitust
                          Kallis Raivar, ma vatasin seda mangu tribunist, lopetasin viilistada aasta tagasi, ja utlen teile niimodi, et utelge suur tanu, selle kohtunikule, et tema vaga kaua kannatas teie meeskonda, mina aga saatsin paar meest, valjakust minema punase kardiga, sest iga vile moliseb iga uks, mangida kegi ei oska muud kui ragivad ja ragivad, Tapal teil oli ka kohtunik suudi, vaadage parem enda peale, aga parast sudistage kohtunikud,ei oska isegi palli ilusti luia,aga suudi on kohtunikud.habi peab olema.
                          Einoh meie viimane postitus kohtuniku suunas oli see, et ta pani värava valele inimesele, mitte et ta midagi valesti vilistanud oleks. Minu teada ei võideta mänge sellega, kes palli ilusalt lööb aga noh tänan arvamuse eest meie võistkonna kohta! Aga häbi küll tundma ei peaks!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rkv_massive Vaata postitust
                            Einoh meie viimane postitus kohtuniku suunas oli see, et ta pani värava valele inimesele, mitte et ta midagi valesti vilistanud oleks. Minu teada ei võideta mänge sellega, kes palli ilusalt lööb aga noh tänan arvamuse eest meie võistkonna kohta! Aga häbi küll tundma ei peaks!!!
                            Siin polnud arvamust avaldatud Tapa meeskonna kohta vaid Eston villa kohta.Näiteks oli toodud lihtsalt Tapa ja Estoni vaheline mäng kus samuti oli kohtunik kõiges süüdi. Loe postitus uuesti läbi.

                            Kuidas Sillamäel läks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Warren Vaata postitust
                              Siin polnud arvamust avaldatud Tapa meeskonna kohta vaid Eston villa kohta.Näiteks oli toodud lihtsalt Tapa ja Estoni vaheline mäng kus samuti oli kohtunik kõiges süüdi. Loe postitus uuesti läbi.

                              Kuidas Sillamäel läks?
                              Kuule ma ei käinud, aga nq näha saime pähe. Enne mängu rääkisin Aivariga, siis ütles et 11 saime kokku ikka kuidagi, aga rohkem mai ei oska hetkel öelda.

                              Kommentaar


                                No pole hullu. Piraaja on tõesti endale mingeid olulisi täiendusi hankinud vist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X