320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV ida 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kristjan24 Vaata postitust
    kuusalu rada II 4-1 tapa ehk siis kuusalu katlas ei ole kerge
    Poolaeg 2-0 Kuusalule. Mäng algas väga kehvalt meile, kohe esimesel rünnakul lõi meie kaitsja omavärava. Teine värav oli kontrast. Poolaja teine pool kuulus juba meile, parim võimalus oli 1-1 vv-ga kuid meie ründaja lõi täpselt kätte. Teine poolaeg algas kohe meie väravaga. Skooris Demidjuk. Järgnes meie surve. Kohati oli meie mäng väga ilus, kuid mida ei tulnud oli värav. Kuusalu nõelas teravalt kontratest, kuid palli eriti hoida ei suudetud. Meie parim võimalus viigistada oli kui ründaja löök tabas latti. Lisaks mängis Kuusalu vv suht hästi ja tõrjus ülejäänud võimalused. Kuusalu lõi oma 2 väravat juba lõpuminutitel kontratest, kui meie viigistada üritasime. Seekord siis sedasi ja Tapa jätkab ikka 4ndas liigas. Loodame et järgmine aasta nii tugevaid uusi (ida-viru)klubisi ei lisanud ja ehk SIIS suudame ka meie tõusta ! Tänud Kuusalule hea mängu eest, kohtume uuel hooajal Seniks kõigile meeldivaid viimaseid voore ja edukat hooaja lõppu!

    Kommentaar


      Algselt postitas rkv_massive Vaata postitust
      Skooris Demidjuk.
      nojah, kes muu

      Kommentaar


        Kuusalu ja Tapa mängu ajal oli jah näha, et Tapa võistkond valdas peaaegu kogu aeg palli. Jäi lihtsalt teravusest puudu. Seda juhtub

        Kommentaar


          Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
          Kuusalu ja Tapa mängu ajal oli jah näha, et Tapa võistkond valdas peaaegu kogu aeg palli. Jäi lihtsalt teravusest puudu. Seda juhtub
          Noh see "peaaegu" on nii suhteline. Väga vähestes mängudes on üldse nii, et üks võistkond hoiab palli algusest lõpuni. Tapa vastu mängimise teeb muidugi lihtsamaks see, et ei saa ise väga kõrgele tõusta. Eks tapalased ootavad, et vastane tõuseks piisavalt kõrgele ja siis saaks Demidjukile läbijooksule neid palle anda.

          Mis Kuusalu mängu puutus, siis eks napis eduseisus mängides ei saagi endale liigseid riske võtta ja väga lahtist mängu mängida. Pigem mängisid taga kindlamalt, hoidsid positsioone ja ootasid omi võimalusi.

          Aga iseenesest oli põnev mäng, võimalusi oli veel mõlemal pool, kuid Kuusalu väravavaht tegi muidugi paar esmaklassilist tõrjet ja väljajooksu.
          How do you make a Gunners fan run?
          Build a job centre!

          Kommentaar


            Fc Igiliikur-Fc Twister 5-1(2-1) Twister läks küll 1-0 juhtima ,aga ega neil rohkem võimalusi polnud ka.11 meest said kokku vähemalt,asi seegi.Veel 30 min enne oli 1 vana kohal ja mängu lükkasime ka 15 min Twisteri palvel edasi(kohtunik muidugi lendas meile kaela,et mix mängu hilisemaks ei pannud).Eks see näitab kõigerohkem meeskonna suhtumist.
            Viimases voorus siis otsustavad Kiiu ja Twister viimase koha saatuse.

            Kommentaar


              Piraaja II - Kiiu 2:1
              YOU`LL NEVER WALK ALONE

              Kommentaar


                Algselt postitas Eugen Vaata postitust
                Fc Igiliikur-Fc Twister 5-1(2-1) Twister läks küll 1-0 juhtima ,aga ega neil rohkem võimalusi polnud ka.11 meest said kokku vähemalt,asi seegi.Veel 30 min enne oli 1 vana kohal ja mängu lükkasime ka 15 min Twisteri palvel edasi(kohtunik muidugi lendas meile kaela,et mix mängu hilisemaks ei pannud).Eks see näitab kõigerohkem meeskonna suhtumist.
                Viimases voorus siis otsustavad Kiiu ja Twister viimase koha saatuse.
                Nojah, eks igaüks suhtubki erinevalt, mõni näed ei näe mõtet õlleliigas veri ninast välja punnitada - see on hobi millega enda vaba aega sisustatakse, jalgpalluriteks enam selles vanuses ei saada. Seetõttu ongi kahju vaadata neid noori, kes peavad neljandat liigat mängima - noorte liigad on neile õige koht.

                Loomulikult on kurb kaotada ja kahju, kui meeskond mänguks kokku ei tule, kuid mõnda teist meeskonda selle tõttu halvustada? On iga meeskonna siseasi, kuidas mängu suhtutakse ja kellelgi välisel isikul ei tohiks selles osas midagi öelda olla.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Nojah, eks igaüks suhtubki erinevalt, mõni näed ei näe mõtet õlleliigas veri ninast välja punnitada - see on hobi millega enda vaba aega sisustatakse, jalgpalluriteks enam selles vanuses ei saada. Seetõttu ongi kahju vaadata neid noori, kes peavad neljandat liigat mängima - noorte liigad on neile õige koht.

                  Loomulikult on kurb kaotada ja kahju, kui meeskond mänguks kokku ei tule, kuid mõnda teist meeskonda selle tõttu halvustada? On iga meeskonna siseasi, kuidas mängu suhtutakse ja kellelgi välisel isikul ei tohiks selles osas midagi öelda olla.
                  põhimõtteliselt nõus.

                  kulme võiks kergitada näiteks selle peale kui II liigas mängiv Nõmme Kalju II ei saa mänguks mehi kokku. ja noorte puhul võib küsida, et miks? aga Twisteri puhul ikka tegu asjaarmastajatega.

                  Kommentaar


                    Siis need asjaarmastajad võiksid ka natuke vastast austada ja õigel ajal mängulegi ilmuda. Ma ei räägi siin sellest, et elementaarse soojenduse saaks teha ja olla 20-30 minutit enne algust kohal(mis oleks asjaarmastajate kohta igati normaalne ju), vaid sellest, et avavileks oma kondid kohale aetakse.
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Siis need asjaarmastajad võiksid ka natuke vastast austada ja õigel ajal mängulegi ilmuda. Ma ei räägi siin sellest, et elementaarse soojenduse saaks teha ja olla 20-30 minutit enne algust kohal(mis oleks asjaarmastajate kohta igati normaalne ju), vaid sellest, et avavileks oma kondid kohale aetakse.
                      pmst nõus.



                      Aga Twisteri puhul üldjuhul aetaksegi. vbla mõnikord jääb 1-2 hiljaks. on alustatud ka 10kesi ja siis 1 juurde tulnud. reeglite järgi võib paluda kohtunikul mängu algust edasi lükata 15 min, kui vastased sellega nõus on.

                      nii palju kui mina olen see aasta Twisteri mängudel viibinud, siis ikka 15 min varem vähemalt 8-9 meest kohal ja tehakse sooja. ka välismängudel alati meeskond kohal olnd (mul hetkel ei löö ette, et välismängul meid vähem oleks olnud, võin eksida)

                      aga ma aiman, kust su valulik reaktsioon pärineb

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                        aga ma aiman, kust su valulik reaktsioon pärineb
                        Pagana hea psüholoog või inimeste tundja oled sel juhul. Mul pole endal ka aimu, kust selline reaktsioon mul tuli, lihtsalt pritsisin välja selle, mis sülg suhu tõi
                        Anna mulle ka teada.
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Saku originaali pudelist

                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Pagana hea psüholoog või inimeste tundja oled sel juhul. Mul pole endal ka aimu, kust selline reaktsioon mul tuli, lihtsalt pritsisin välja selle, mis sülg suhu tõi
                          Anna mulle ka teada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                            Pagana hea psüholoog või inimeste tundja oled sel juhul. Mul pole endal ka aimu, kust selline reaktsioon mul tuli, lihtsalt pritsisin välja selle, mis sülg suhu tõi
                            Anna mulle ka teada.
                            kui näed mind, küsi ja ma räägin

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              mõni näed ei näe mõtet õlleliigas veri ninast välja punnitada - see on hobi millega enda vaba aega sisustatakse, jalgpalluriteks enam selles vanuses ei saada. Seetõttu ongi kahju vaadata neid noori, kes peavad neljandat liigat mängima - noorte liigad on neile õige koht.
                              suht kibestunud tekst. IV liiga tembeldavad õlleliigaks just need pussud, kes seal hakkama ei saa. IV liiga on ametlik EMV osa ja kõik kes tahavad kuhugi jõuda, peavad sealt pihta hakkama. ei saa alustada lambist kuskilt II liigast. ja miks mitte ei peaks noored ennast ka meeste meistrivõistlustel proovile panema?

                              mõtle natuke enne kui oma kibestunud hala ajad. kui sa liigat mängida ei taha, mine sisusta oma aega kuskil koolihoovis kambakesi jalkat tagudes.

                              kui meeskond sellise suhtumisega on, siis ei olegi mõtet oma ja liigakaaslaste aega raisata. vahel juhtub ikka et ei saada meeskonda kokku ja võetakse täiega taha, shit happens, aga ajada siin mingit õlleliiga pläma, kamoon.

                              Kommentaar


                                no ertz ära mine nüüd ähmi täis selle õlleliiga asja pärast. nii kua kui mina mäletan, siis on madalaimat liigat alati hellitlevat kutsutud õlleliigaks. ikka seepärast just, et seal mängivad tihti meeskonnad kes käivad nädalavahetusel oma õllekõhtusid tiba maha jooksmas. igaühel omad eesmärgid.

                                tõsi, et kõik peavad alustama madalaimast liigast, ent üldjuhul vähegi asjalike ja ambitsioonikamate eesmärkidega klubi on seal ühe hooaja ja siis minek üles. osad seevastu ei tahagi väga üles minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X