320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4. liiga lõuna alagrupp aastal 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    mina patarey eest mängima

    Kommentaar


      #62
      nagu näha on Järva-Jaani satsis mängimas ka mõni täiesti normaalne inimene. Ise olen kuulnud, et need FCF noored, kes liituvad FCF Järva-Jaaniga on eelmisel aastal FCF Rakvere eest mänginud noored. See aasta Rakverest pole ühtegi satsi, aga poisid vist ikkagi mängida tahavad. Ise oleme ka nendega mänginud eelmisel aastal Tamsalu siseturniiril. Päris tehnilised noored poisid, aga ega ei tea ju, kes neist teile Jaani mängima lähevad.
      üks küsimus - äkki on teist keegi seotud FC Warrior I Valgaga? Mul olid eelmisel aastal nende esindaja kontaktandmed, aga koos telefoniga kadusid need. Kui võimalik saatke telefoninumber sellele mailile: skroosna-alliku@mega.ee

      Kommentaar


        #63
        See Rakvere poiste liitumise asi peab küll mingi sahkermahker olema sest mina pole sellest poolt sõnagi ei trennis ega kuskil mujual kuulnud ja üldse ei tundu see eriti loogiline olevat.. Aga mine sa tea, peab järele uurima..

        Igatahes peaks siis floora või ma ei tea kes jälle hunniku pappi nende vendade transpordi eest välja käima, sest minuteada tuleb meil (jaani meestel) transport enamvähem ise organiseerida, neist rääkimata

        ei see ei saa ikka mingi õige asi olla vist...
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #64
          mängisin eelmine aasta nende rakverelaste vastu. Tehhnilised nad kyll väga head ei olnud (vene satsid on palju paremad selles vallas) Ja väga ülbed ja mõttetud sellid olid.

          Kommentaar


            #65
            mängisin eelmine aasta nende rakverelaste vastu. Tehhnilised nad kyll väga head ei olnud (vene satsid on palju paremad selles vallas) Ja väga ülbed ja mõttetud sellid olid.

            Kommentaar


              #66
              Aaaa kle anti, garry mõtleb vist neid kutte, kes meil käisid mängimas seal võimlas üxkord. Noh mingid kaks tüüpi olid mingi virgo ja teise nime ma ei mäleta! Aga need küll meile ei tule, ma arvan! Vähemalt loodame, et mitte! OK seda ma tahtsingi öelda. Ei davai, eks tuleb huvitav hooaeg Ja mõttetu on siin ähvardada, nagunii saab platsil üxteist mõnitada ja piinata IRW
              ______________________
              Born to win

              Kommentaar


                #67
                küsimus teadjatele - mis sats see Olümpia-2000 on ja kus ta asub? On olemas info, et on tegemist kas Kallaste (vähemalt algul EJL väitis nii) või Tartu satsiga (Merkuuri mingi nootresats). Äkki keegi oskab midagi targemat selle asja kohta öelda?

                Kommentaar


                  #68
                  by rix: Kallaste on tavaline slaavlaste sats, hea tehnika, ga kui algul minema ei saa, siis on möla majas ning mängida ei viitysi keegi.

                  paistab, et rix teab sest meeskonnast miskit, ehk oskab ta su küsimustele täpsemaid vastuseid anda..

                  Ma ise oleks tahtnud küsida, kes täpsemalt see Dzintar Klavan on? mingi slaavlane või? kui kõrgel tasemel ta siis mänginud on ka ja kui suurt ohtu ta kujutab kaitses.. ma ka ju nagu rohkem ründaja või nii
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #69
                    Orginally posted by aojalgpall

                    Ma ise oleks tahtnud küsida, kes täpsemalt see Dzintar Klavan on? mingi slaavlane või? kui kõrgel tasemel ta siis mänginud on ka ja kui suurt ohtu ta kujutab kaitses.. ma ka ju nagu rohkem ründaja või nii
                    Dzintar Klavan on läbi ja lõhki mulk (elik lätlane) ja mees on Piiri ja Ubakivi aegadel mänginud isegi Eesti koondise eest.Küll on sellest aga juba hulk aega möödas ja viimased kokkupuuted olid kui ta Viljandi SK-d treenis. mees on mänginud ka Tuleviku ,pärnu Tervise ja kui mälu ei peta siis ka mingi Norma või muu sellise Tallinna satsi eest.
                    Mis kaitsesse puutub , siis vana peaks sinna 40 alla juba olema ja kui sul on ikka paar kiiret ja tehnilist poissi (tean , et näiteks Põltsamaa Spordil on selliseid), siis pole tal loomulikult mingit sanssi.Aga , et 4. liiga mängutempo (üksikute eranditega) pole just teab mis kõrge , siis maksavad kogemused päris palju.
                    299195

                    Kommentaar


                      #70
                      Huviatv kas kuskil saab väljas ka juba korralikult mängida?
                      Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                      Kommentaar


                        #71
                        Orginally posted by INCE

                        Dzintar Klavan on läbi ja lõhki mulk (elik lätlane) ja mees on Piiri ja Ubakivi aegadel mänginud isegi Eesti koondise eest.Küll on sellest aga juba hulk aega möödas ja viimased kokkupuuted olid kui ta Viljandi SK-d treenis. mees on mänginud ka Tuleviku ,pärnu Tervise ja kui mälu ei peta siis ka mingi Norma või muu sellise Tallinna satsi eest.
                        Mis kaitsesse puutub , siis vana peaks sinna 40 alla juba olema ja kui sul on ikka paar kiiret ja tehnilist poissi (tean , et näiteks Põltsamaa Spordil on selliseid), siis pole tal loomulikult mingit sanssi.Aga , et 4. liiga mängutempo (üksikute eranditega) pole just teab mis kõrge , siis maksavad kogemused päris palju.
                        Klavan oli 90-te esimesel poolel Floras ja vahepeal m2ngis ka kuskil Saksamaal - Flensburg vms. Tema poeg Ragnar oli eelmine aasta Elva yks p6hitegijaid ja 1985.a. syndinutest yks Eesti parimaid.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #72
                          olen ka korra Klavani vastu mänginud. Väljakunägemine ja taktikaline pool on tal väga hea, kuid füüsis (joosukiirus jms.) jätab soovida

                          Kommentaar


                            #73
                            Nüüd on siis olemas ka mängude kava, mis tuleb ainult kinnitada EJL-i juhatuse poolt. Enamus mänge toimuvad pühapäevastel päevadel ja kella 12.00. Uuuendus on see, et üks voor on ka nädal peale jaanipäeva ning mängud on suvesse nii ära mahutataud, septembri lõpuks on põhiturniir läbi, oktoobris ainult üleminekumängud. Suvel on aga mõni mäng koguni pühapäeval kell 18.00. I voorus kohtub Roosna-Alliku SK Räpinaga kodus.

                            Kommentaar


                              #74
                              Kell 18.00 on mängud sellepärast, et lasta vutihuvilistel päeval korralikult MM-i jälgida ja anda võimalus seda õhtul praktikas katsetada .Tegelikult on sellisel kellaajal mängud ainult juunikuus.
                              299195

                              Kommentaar


                                #75
                                kui keegi saab näppude vahele selle hooaja kalendri siis oleks väga lahke temast see siia üles riputada

                                ette tänades
                                a.o
                                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X