320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4. liiga lõuna alagrupp aastal 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    tänud INCE, et leidsid aega vastata. Ennustamisest niipalju, et arvan isegi, et Warrior see aasta piirkonna tugevamaid klubisi on, aga ega teisetki päris papist pole.
    Mina arvan nii:
    1.FC Warrior (väga staabiilsed, koosseis ühtlane ning üpris palju kogemusi, aga see esikoht ei tule lihtsalt)
    2.Roosna-Alliku SK (Kurat, ükskord peab välja ju ka tulema, kui põhikoosseis kogu aeg kohal ja vigastusi ka vähe on siis on kõik võimalik)
    3.SK Tähe (Teised meeskonnad on lihtsalt edasi läinud, aga nemad ju rohkem hokimehed)
    4.FC Lootos (kindel keskmik, keda saadavad vigastused, ühel päeval võivad teha supermängu ja teisel lihtslt ära kukkuda)
    5.FC Elva (ei usu mina, et endised Merkuuri mängijad mingid imemehed on, siis nad mängiksid ju Transis, mitte aga IV liigas)
    6.FCF Järva-Jaani (kogemused, õigemini nende puudumine, aga punkte võivad näpata kõigilt)
    7. Olümpia-2000 (Minu arvamus sellest satsist on kuskil eespool .......)
    8. SK Kirm (vanad mehed enam lihtsalt ei jõua ja noored ei vea veel välja)
    9. Räpina SK
    10. SK Patarey (Neil läheb kaheksi lõpus tihedaks rebimiseks, sest viimane ei taha ju keegi olla.)

    Ma võisin ka täiega metsa panna, aga selleks ennustused ju ongi, vaevalt mind keegi selle pärast veel üles
    poob.....
    Aga tegelikult tuleb väga põnev hooaeg, sest 8 tiimi on umbes samal tasemel ja siin võivad kõik võita kõiki ja vastupidi.

    Kommentaar


      #92
      Kuule, smith. Mina sain aru su postitusest, et p6hiliselt m2ngivad 10 vana kala. See j2tab platsil ruumi siis yhele noorele. Edu maailma vallutamisel!!
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #93
        siin on veidi valesti Elva koosseisust aru saadud. Elvas mängivad põhiliselt noored 86-83 sündinud ning lisaks sellele tuleb mingi 10 vanemat "kala" ka mängima

        Kommentaar


          #94
          Orginally posted by jan55

          aga elvasse tulevad JK merkuuri endised m'ngijad
          Ja kas see on siis mingi näitaja? Kas sa ise mängid ka Elvas? Kui siis ma ei oleks eriti uhke selle üle, et mingid Merkuuri mehed kõik töö ära teevad, vaid oleks nagu uhkem kui meeskond ise areneks...
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #95
            Isegi kuu aewga enne liiga algust ennustamine on nagu pudelisse ..... Usun , et kõik klubid ja võistkonnad veel sätivad oma koosseise.Minu teada lõpeb IV liiga nimelise registreerimise aeg 15.aprill , alles siis saab öelda , milliste koosseisudega keegi välja läheb ja siis ka midagist ennustada.Seniks aga kõikidele edu hooajaeelsetes sõprus- ja treeningmängudes!
            Huvitav , et Räpina mängib sellel aastal Mikitamäe staadionil.Neil ju Räpinas päris korraliku muruga (ja mõõtmetega) staadion olemas.
            299195

            Kommentaar


              #96
              Orginally posted by Dennis

              tänud INCE, et leidsid aega vastata. Ennustamisest niipalju, et arvan isegi, et Warrior see aasta piirkonna tugevamaid klubisi on, aga ega teisetki päris papist pole.
              Mina arvan nii:
              1.FC Warrior (väga staabiilsed, koosseis ühtlane ning üpris palju kogemusi, aga see esikoht ei tule lihtsalt)
              2.Roosna-Alliku SK (Kurat, ükskord peab välja ju ka tulema, kui põhikoosseis kogu aeg kohal ja vigastusi ka vähe on siis on kõik võimalik)
              3.SK Tähe (Teised meeskonnad on lihtsalt edasi läinud, aga nemad ju rohkem hokimehed)
              4.FC Lootos (kindel keskmik, keda saadavad vigastused, ühel päeval võivad teha supermängu ja teisel lihtslt ära kukkuda)
              5.FC Elva (ei usu mina, et endised Merkuuri mängijad mingid imemehed on, siis nad mängiksid ju Transis, mitte aga IV liigas)
              6.FCF Järva-Jaani (kogemused, õigemini nende puudumine, aga punkte võivad näpata kõigilt)
              7. Olümpia-2000 (Minu arvamus sellest satsist on kuskil eespool .......)
              8. SK Kirm (vanad mehed enam lihtsalt ei jõua ja noored ei vea veel välja)
              9. Räpina SK
              10. SK Patarey (Neil läheb kaheksi lõpus tihedaks rebimiseks, sest viimane ei taha ju keegi olla.)

              Ma võisin ka täiega metsa panna, aga selleks ennustused ju ongi, vaevalt mind keegi selle pärast veel üles
              poob.....
              Aga tegelikult tuleb väga põnev hooaeg, sest 8 tiimi on umbes samal tasemel ja siin võivad kõik võita kõiki ja vastupidi.
              Minu arvamus et rabelemine kolmanda liiga eest toimub Valga,Roosna-Alliku ja Olümpia-2000/tegelikult Tartu meeskond ,Kallastel on stadioon ja kohalikud 3-4 noort mängijad/.Pölvas on liiga palju nooreid,Räpinal tahtmist palju aga oskusi vähe.Teised meeskonnad on lihtsalt mängimas enda jaoks....

              Kommentaar


                #97
                to Jaan: suured tänud! jajah, me vallutame maailma . asi on nii, et merkuuri mängijad registreeritakse 4. liigasse, kuid kui palju nad mängida saavad on omaette küsimus, sest me oleme Merkuuri esiliiga meeskonna duubel ja meie paremad mehed lähevad sinna ära. Teiseks võivad mehed suvel pidu panna ja lihtsalt ei jõua mängule (pohmell) ja kui peaks veel vigastusi ja motivatsiooni probleeme tekkima siis jäävad read päris hõredaks.

                to Aojalgpall: Ise mängin Elvas ja olen uhke selle üle (hea et mingi klubi üldse minu oskustega selli tahab :P ) ja merkuuri mängijad ei tee kogu tööd kohe kindlasti ära, sest meil endal ka nagu meeskonna moodi asi olemas. Ja küsimus sulle Aojalgpall. Kus sa ise mängid ja kas oled ühke selle üle siis?

                Kommentaar


                  #98
                  Originally posted by smith

                  Ja küsimus sulle Aojalgpall. Kus sa ise mängid ja kas oled ühke selle üle siis?
                  loomulikult olen. ma mõtlesin seda et mu arust on väga mõttetu hõisata sellega, et tulevad mängima, mingid paremad vennad, olulisem on ise midagi ära teha...
                  ahjaa Järva-Jaanis mängina ja ma ei usu sugugi, et me ainult enda jaoks mängima hakkame
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #99
                    kas see tähendab, et hakkate näitama tehnilist jalgpalli ja publikule (kui seda on) mängima ?

                    Kommentaar


                      Teised meeskonnad on lihtsalt mängimas enda jaoks....
                      Originally posted by smith


                      kas see tähendab, et hakkate näitama tehnilist jalgpalli ja publikule (kui seda on) mängima ?

                      ei mooran, see tähendab seda, et üks edasipääsukoht on reserveeritud. Meile nimelt

                      Kommentaar


                        Teised meeskonnad on lihtsalt mängimas enda jaoks....
                        Originally posted by smith


                        kas see tähendab, et hakkate näitama tehnilist jalgpalli ja publikule (kui seda on) mängima ?

                        ei mooran, see tähendab seda, et üks edasipääsukoht on reserveeritud. Meile nimelt
                        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                        Kommentaar


                          Seda tahaks küll näha! Hooaeg pole veel alanudki, aga kohad paistavad juba jagatud olema! Eks näha ole, mis neist "hõiskajatest" hooaja lõpuks alles on...!? Edu Teile aga sellegi poolest
                          Arsenal...

                          Kommentaar


                            Nagu näha läheb sellel hooajal 4. liigas päris tõsisieks andmiseks, sest edasi saab otse ainult üks meeskond, sest
                            et üks edasipääsukoht on reserveeritud
                            . Paistab et kogu 4. liiga lõunapiirkonnas on 9 päris asjalikku meeskonda, kuid üks, Järva-Jaani, on koostatud arvatavasti kohalikest hälvikutest. Väga kurb.
                            Millest võib tulla selline enesekindlus, et meil on resrveeritud koht üleval liigas, kas suur onu Pohlak lubas, et kui kannate FC Flora nime, mängite kahe aasta pärast Meistriliigas? Vaevalt küll.
                            Arvatavasti on tegu lihtslat tavaliste ärahellitatud poisikestega, kes peale enda kedagi maailmas ei näe, kuid tehke silmad lahti - peale teie on olemas ka muu maailm, seda nimetatakse normaalseks maailmaks (teile võõras teema)
                            Hoiatan teisi võistkondi nende järva-jaanlaste eest, sest arvatavasti on tegemist satsiga, kellel emmed-issid alati kaasas ning kui tema pojukesele liiga mängus teed, lubab ema Keskerakonda kaevata ja isa jahipüssist maha lasta. Teistele meeskondadele ilusta hooaja algust, FCF Järva-Jaani mängijatele - kasvage kuskil mujal suureks!

                            Kommentaar


                              Kas mõni meeskond ka juba sõpruskohtuisi pidanud on? Kui peate pange tulemused siis üles.
                              Ma teen otsa lahti .....
                              Roosna-Alliku SK - Paide JK (III ida) 3:4
                              FCF Järva-Jaani - Tarvastu JK (III lõuna) 4:3 (parandage, kui seis oli vale)

                              Kommentaar


                                pühapäeval 7. aprillil kell 10.30 toimub Elva linnastaadionil sõprusmäng. kohtuvad:
                                FC Elva II - JK Võru (III lõuna)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X