320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4. liiga lõuna alagrupp aastal 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    to: henry

    sa mees ei teagi kellega tegu on, kus sa ise vant (memmepoeg) mängid? Mingis naisteliigas ve, et nii kõva suhtumine sul on?
    ______________________
    Born to win

    Kommentaar


      Ja , jaa . Kõige suurem mõnu on mängida suhtumisega meeste vastu.
      Ootan huviga liigamängude algust. usun , et paari-kolme esimese vooruga on selge, kes on foorumis kõvad mehed ja kes platsil!
      299195

      Kommentaar


        ega ei peagi olema kõva mees platsil vaid ikka foorumis

        Kommentaar


          see on sinu prioriteet, teised eelistavad platsil asju klaarida ikkagi
          .

          Kommentaar


            kas inimestel (nagu näiteks moiva) on huumori soon ära kadunud??? ja kes seda ütles, et see on minu prioriteet??

            Kommentaar


              asi on siin foorumis päris kriitiliseks muutunud, jalgpallureid ähvardatakse jahipüsside ja Keskkerakonnaga. Hullumaja!!!

              Kusjuures korra lubati meil ka pea kipsi peksta ja muud sellist toredat. Kui ma ei eksi siis oli see Roosna-Alliku meeskonna kaitsepõkk
              Mina kui Roosna-Alliku meeskonna mängija võin ausalt tunnistada selline asi võis täiesti olla, kuid selle pärast pole vaja arvata, et me oleme mingid erilised mõrtsukad. Arvestades meie stiili, kus on omal kohal nii vastasmängijate ja kohtuniku psühholoogiline töötlemine pole see ähvardusekene isegi kõnetamist väärt. Kurat, kui kuskil keset idatsooni mängima peaksite, mis siis saaks? Seal on sellised sõnad alles mängueelseks tervituseks. Arvan, et teil aojalgpall, henry jne. tuleks lihtne lolli juttu ajamine ära lõpetada, sest ikkagi arvan ma et tõelised mehed teevad tegusi jalgpalliväljakul - minge kraagelge mujal, mulle kui kõrvalsesisjale see küll mingit muljet ei jätnud. Samas ootan mina isiklikult siia foorumisse ASJALIKKE kommentaare meekondade, koosseisude, ennustuste, kontrollmängude jms. kohta.


              Ilusat hooaega soovides Dennis

              Kommentaar


                Tule jumal appi. Mehed, rahunege maha. 4. liiga eesmärk peaks olema mônusalt palli veeretada ja pärast üheskoos paar ôlut vôtta. Mis pagana pärast peab käsi taskus kogu aeg rusikas olema. Peale mängu on ju tore vastasega käppa suruda ning arutada, kuidas oli. Ribjaata, davaite zhôtj druuzhna.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Täpselt õige!
                  Loomulikult on selge, et paar-kolm meeskonda lähevad edasipääsu eest võitlema, aga ülejäänud võiks siiski rahulikult palli veeretada ning üheskoos lõbusalt aega veeta. Tase on küll selline, et paistab tõesti tulevat hooaeg, kus Räpina ja Patarey peavad omavahel tuliseid andmisi ning ülejäänutega üritatakse iga hinna eest kasvõi viik kätte võidelda, kuid mine sa tea. Tabeli ülaosa mina ennustada ei julge, seda näitas juba eelmine hooaeg. Tuleb korrata vana tõde - pall on ümmargune ning medalid riputatakse kaela hooaja lõpus.

                  Edukat pallimängu kõigile!
                  Jalgpallihaigla liige

                  Kommentaar


                    Ennustaks esimese vooru kohtumisi??

                    Ennustamine on alati jalgpalli juurde kuulunud ja ega saa me nüüdki ilma selleta. Võiksite avaldada oma arvamuse ja nägemuse, kuidas lõppevad I vooru kohtumised. Ise arvan ma nii:

                    I voor
                    27.04. 12.00 FC Warrior Valga - FC Elva II 1
                    28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Patarey 1
                    28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK 1
                    28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani 1
                    28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 x

                    Ootan teie ennustusi...

                    Arsenal...

                    Kommentaar


                      Pühapäeval 7. Aprillil oli FC Flora Järva - Jaanil treeningkohtumine FC Lellega. Tulemus oli 1:0 Järva - Jaani kasuks
                      Ei tea kui tõsiselt neid treeningkohtumisi võtta, aga kahest kohtumisest kaks võitu pole sugugi paha tulemus. Tundub, et ollakse väljas suurel platsil mängimiseks enam vähem valmis.

                      Kommentaar


                        Originally posted by Troonik


                        Ootan teie ennustusi...
                        Et seda teemat ennustustega mitte koormata, siis äkki viitsid selle postituse siit kustutada ja avada vastava teema spetsiaalses ennustuste sektsioonis (Mitmesugust -> Ennustusvõistlused). Aga siia võib jätkuvalt panna hooajaeelseid nägemusi liiga lõppjärjestuse kohta, nagu mõned juba teinud on. Ise ka ootan veel kontrollmängude tulemusi, kommentaare meeskondade koosseisude kohta jms.

                        Kommentaar


                          kle et keegi oskab midagi Kirmi kohta öelda?
                          .

                          Kommentaar


                            Pühapäeval 7. Aprillil oli FC Flora Järva - Jaanil treeningkohtumine FC Lellega. Tulemus oli 1:0 Järva - Jaani kasuks
                            see on alles algus
                            Lahinguväljal näeme, raisk!

                            Kommentaar


                              13.04. Roosna-Alliku staadion: treeningkohtumine Roosna-Alliku SK - Koeru SK 3:3 (2:0)
                              Arsenal...

                              Kommentaar


                                Roosna-Alliku SK - Koeru SK 3:3 (2:0)

                                njah
                                Lahinguväljal näeme, raisk!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X