320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga Lõuna 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
    tabivere kaotas ka jaanile 4:1

    Nyyd võiks juba kysida,et mis on juhtunud Tabiverega
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
      tabivere kaotas ka jaanile 4:1
      Ega siin suurt nalja polegi, JJ sai vast enamvähem maksimum satsi kokku, mis praegu võtta on. Mäng oli kahjuks jõhker ja seda mitte ülekantud tähenduses. mudaliiga-õllekõht-pallurina tahaks järgmine päev trennis palli veeretada trepist üles lonkamise asemel.
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
        tabivere kaotas ka jaanile 4:1
        jaani ei saa alguses vedama ja pärast on pidama saamisega raskusi
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas .Barcelona. Vaata postitust
          Põlva FC Lootos 0 - 0 Viljandi JK Kotkad , nagu seisust näha oli tasavägine mäng ja jagati rohkelt kollaseid kaarte.
          ja sinu küsimus on ??? ...
          299195

          Kommentaar


            Algselt postitas apunkto Vaata postitust
            Ega siin suurt nalja polegi, JJ sai vast enamvähem maksimum satsi kokku, mis praegu võtta on. Mäng oli kahjuks jõhker ja seda mitte ülekantud tähenduses. mudaliiga-õllekõht-pallurina tahaks järgmine päev trennis palli veeretada trepist üles lonkamise asemel.
            ma arvan et jaani mehed on ka nõus kui ma ytlen et kohtunik tegi mängu raskeks!muidugi ei saa kohtunikku süüdistada et kaotasime ,kuna ise olime lahjad,aga soovitus sellele kohtunikule on et pane amet maha!
            Tublid olite jaani

            Kommentaar


              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
              ma arvan et jaani mehed on ka nõus kui ma ytlen et kohtunik tegi mängu raskeks!muidugi ei saa kohtunikku süüdistada et kaotasime ,kuna ise olime lahjad,aga soovitus sellele kohtunikule on et pane amet maha!
              Tublid olite jaani

              Mõni mäng nii oskate kaotada,et kohtunik süüdi poleks?
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas INCE Vaata postitust
                ja sinu küsimus on ??? ...
                Oskaks ma ka nii ridade vahelt lugeda ...

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Mõni mäng nii oskate kaotada,et kohtunik süüdi poleks?
                  Sa oled debiilik peast ve?

                  Kommentaar


                    Abikohtunikest:
                    See on esimene aasta, kui 3.liigas on abikohtunikud. Selle eest on aastaid võideldud ja see on meie jalgpallile tulnud igal juhul kasuks. Piirikohtuniku ülesanne ongi suluseisude fikseerimine ja see, kas pall ületas väljaku piirjoone. Ja muidugi ilmsed vead 10-15 m ulatuses, sest peakohtunik on ju kaugemal.
                    Olen aastaid näinud 3.liiga mänge ja kui palju on kobisemist olnud just suluseisu teemal !!! Nüüd on 3.liigas olemas abikohtunikud ja las nad teevad oma tööd! Hakkame harjuma!

                    Kommentaar


                      Kõiksugu videomaterjali siis Otepää - Jõgeva mängust!


                      Tänud jõgevakatele vinge mängu eest, näidati kuidas peab võitlema! natukese õnne puhul poleksid külalised 3 punktigagi võinud ära kõndida

                      Kommentaar


                        Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                        Sa oled debiilik peast ve?
                        Ikka jah....,aga mai saanud ikkagi vatust
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          J-Jaani- Warrior 14-0 (6-0)
                          Valga oli mängule tulnud 7 mängijaga, mis ongi ilmselgelt tulemuse põhjuseks. Me saime satsi korralikult kokku, kuid vastaste vähesus tegi meid isegi natuke uimaseks ja löömata jäi ka palju väravaid.
                          Aitäh noortele, kes siiski nii pika retke ette võtsid ja tänusõnad neile 5-le vastasele, kes telefoni välja lülitasid ja mängule ei tulnud. Lisaks oli kaks meest vastastel kaartidega väljas.
                          Duubeldasime oma löödud väravate arvu ja loodetavasti suudame ka Põlvale väärilist vastupanu osutada.
                          Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Straight Vaata postitust
                            J-Jaani- Warrior 14-0 (6-0)
                            Valga oli mängule tulnud 7 mängijaga, mis ongi ilmselgelt tulemuse põhjuseks. Me saime satsi korralikult kokku, kuid vastaste vähesus tegi meid isegi natuke uimaseks ja löömata jäi ka palju väravaid.
                            Aitäh noortele, kes siiski nii pika retke ette võtsid ja tänusõnad neile 5-le vastasele, kes telefoni välja lülitasid ja mängule ei tulnud. Lisaks oli kaks meest vastastel kaartidega väljas.
                            Duubeldasime oma löödud väravate arvu ja loodetavasti suudame ka Põlvale väärilist vastupanu osutada.
                            lõpuni välja järva jaani

                            Kommentaar


                              Elva II - Lootos 2:1 (1:0)
                              299195

                              Kommentaar


                                JK Kotkad - Fauna 5:3(1:0)

                                Kotkastel hakkas mängulõpp käest ära minema,kus Ülikooli poisid tulid 0:4 pealt 3:4 peale,aga ühel kiirel kontral enne mänu lõppu õnnestus siiski pinged lõplikult maha võtta,ei ütleks,et Kotkad väga palju üle olid aga nujh...
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X